שאלת TIER-1 למעבר לאנגליה

tulkin

New member
שאלת TIER-1 למעבר לאנגליה

יש לי מספר שאלות לגבי ויזת TIER-1 כללי. בדקתי עכשיו במחשבון הרשמי ויש לי מספיק נקודות כדי לקבל ויזה כזו, חלקן על הכנסה קודמת. כיוון שהיום אין לי הכנסה, כל חודש שעובר מקטין את כמות הנקודות שאני יכול לקבל על הכנסה קודמת - ולכן אני שוקל להגיש עכשיו, למרות שאין לי כוונה לעבור לאנגליה מיד (אבל החלט כן יש כוונה כזו בטווח של שנה). השאלה שלי היא אם יש מגבלות על זמן הכניסה בפועל לאנגליה לאחר קבלת ויזה על בסיס TIER-1. האם אני (ומשפחתי) יכולים לקבל עכשיו ויזה כזו ולהיכנס איתה אחרי שנה? האם אפשר/צריך להיכנס איתה מיד לביקור קצר ואז לצאת לכמה חודשים לפני המעבר הסופי? האם יש דרישות של מינימום שהות בפועל באנגליה לאחר מתן ויזה כזו? כמו כן, יש לי שאלה לגבי הקריטריונים להארכת הויזה. אני מבין שהויזה ניתנת לשנתיים, ושאז אפשר לבקש להאריך אותה. האם יש תנאים מיוחדים שצריך לעמוד בהם על מנת שההארכה תאושר? אשמח לכל אינפורמציה ומראי מקום רלוונטיים.

dudy1979

New member
אפשר להכנס אחרי שנה

באופן עקרוני כל עוד הויזה בתוקף אתה יכול להכנס. יתכן שיעשו לך בעיות בשדה תעופה (ישאלו הרבה שאלות) אבל ת'כלס כל עוד הויזה בתוקף אפשר להכנס. (אפשר באמת להכנס לביקור אחרי קבלת הויזה רק כדי לקבל את החותמת). הויזה הראשונית ניתנת ל - 3 שנים. אין דרישות של מינימום שהות בפועל באנגליה (אבל כדי לקבל תושבות קבע / אזרחות על תנאי / אזרחות יש לשהות לפחות 5 שנים בבריטניה עם העדרות של לא יותר מ - 90 יום בשנה). כדי להאריך צריך לעמוד באותם קריטריונים לפיהם ניתנה הויזה הראשונית (אתה יכול להסתכל באותו מחשבון ולבדוק זאת). מעבר לאתר הרשמי של UKBA, אפשר להסתכל ב - Immigration boards / UK Resident (פורומים מצויינים, עזרו לי הרבה).

למעלה