שאלת MARVEL

MadManIII

New member
שאלת MARVEL

כיום משודר כמה סדרות של מארוול בסגנון אנימה וביפנית. איני אוהב את זה, לאנמציה היפנית יש מקום כבוד. אבל את הגיבורים המערביים תשארו לאנמציה של הוליווד! דבר שני- למה התחיל העניין של להפוך סדרות של מארוול לאנימה?

DDN

New member
איפה אנימה?

EMH היא לא סדרת אנימה, לפחות לא מרגישה ככזו. גם SPEC SPIDERMAN לא הייתה. . .

MadManIII

New member
שמע

פעם היה פה פורום של "גיבורי על" אבל הוא נסגר עקב חוסר פעילות. הפורום הזה הוא בבסיסו היה פורום סמולוויל, אבל עשיתם את המעבר לפורום DC כי אחרת זה היה נסגר. אבל אני מאמין שהפורום הזה גם ייסגר אם לא תרשו לכל קהילת הגיבורים להשתתף בה. אם תסתכל על הדף הראשי תראה שיש פה הודעות מתחילת ספטמבר וקרוב ל20% הם הודעות של תפוז. אז בכדי למנוע את סגירת הפורום הצפוי, צריך לאפשר דיון רחב יותר

הייזל

New member
אני מעריכה את הinput שלך

אבל אני מנהלת את הפורום הזה, לא אתה. אתה לא תחליט בשבילי על מה ידונו בפורום. פתחת דיון על מארוול? אין בעיה, כל נושא נוסף בקשר למארוול תשרשר אליו או שאני אתחיל למחוק ואז לחסום. יש פורום קומיקס ויש פורום טלוויזיה ויש פורום קולנוע ופורום מד"ב, כולם ערוצים בשבילך לדבר על מארוול. כאן מדברים על DC.

MadManIII

New member
כמבבן שאני לא מנהיג את הפורום

ואין רצוני לזלזל בהנהלת הפורום, רק לספק דעה. אולי באמת יש מקום לשרשור מארוול יומי/ שבועי

DDN

New member
יש מספיק הודעות מערכת שאפשר לנצל"ש אליהן

אם רוצים לדבר על מארוול ולהייזל זה לא מפריע.

Lion_Heart

Well-known member
אמ, אני הייתי דיי בטוח (וטעיתי ,מסתבר)

שאפשר לדבר כאן על קומיקס בכללי...:-\

הייזל

New member
לא אמרתי שאי אפשר

זה לא הדיון הראשון או האחרון על מארוול בפורום רק שMadManIII פתח שני שרשורים נפרדים על מארוול. זה בראש ובראשונה פורום DC וסופרמן. זה לא אומר שאי אפשר לדבר פה על קומיקס של דארק הורס, למשל. רק לצמצם את זה לפתיל אחד ולא לפתוח כמה במקביל.

למעלה