שאלת תם נוספת - מי ממן את הבזז התקשורתי שיש

Maladict

New member
שאלת תם נוספת - מי ממן את הבזז התקשורתי שיש

לאחרונה סביב העובדים הזרים? בשביל בזז תקשורתי שכזה צריך הרבה מאוד כסף מאיפה הוא מגיע?

roniway1

New member
מאירגוני שמאל ככל הנראה

שים לב לרוב המוחים על החקיקה כנגד העובדים הזרים , דב חנין הקומוניסט מחד"ש למשל , ועוד כמה פעילי שמאל.

Maladict

New member
ויכול להיות שגם הלובי של בעלי המלונות

והחקלאים שמעסיקים את העובדים הזרים בתת תנאים ולא משתלם להם שיגרשו אותם כי אחרת יצטרכו להעסיק ישראלים ולשלם להם משכורות הרבה יותר גבוהות.

meitush123

New member
להם הכי משתלם דווקא לגרש

גירוש העובדים לא אומר שיהיו פחות עובדים בארץ אלא שיביאו אחרים במקומם (כמו שעושים כל הזמן) והמתווכים שמביאים אותם ירוויחו עוד כסף. זה גם הופך את העובדים לכנועים ולא עומדים על זכויותיהם כי נורא קל לגרש ולהביא חדשים.

רפפם

New member
בדיוק! זו רשעות של חלק מבעלי ההון הצבועים

והפוליטיקאים שעוזרים להם

Maladict

New member
הכוונה היא לגירוש ואי מתן החזרה של עובדים

אחרים. כי זה מה שמנסים לחוקק פה שלא יבואו עוד עובדים במקומם של העובדים המוחזרים לארצם.

רפפם

New member
בכל מדינה בעולם כמעט יש עובדים זרים

במיוחד במדינות המערב, או מדינות ברמה של ישראל=שזו רמה די גבוהה יחסית לרוב העולם, יש אנשים שמוכנים לעבוד הרבה יותר קשה בשביל מעט כסף, בעבודות שאפילו ישראלי חסר השכלה תיכונית לא מוכן לעבוד בהן, אז למה שלא יעבדו כאן? אלא אם כן אתה בעד שיבואו יותר פלשתינים לעבוד בישראל, ואז זה יגביר בעיה אחרת שקיימת, הגירה המונית של פלשתינים לתוך ישראל ואיבוד הרוב היהודי תוך כמה שנים

Maladict

New member
אני בעד שמי שחוקי פה ישאר פה ומי שלא חוקי

שיעוף בחזרה לארצו. פסטיבל "תנו להם להשאר למרות שהם עוברים על החוק" מרגיז אותי ברמות שלא יתוארו.

shellyland

New member
"הלובי של בעלי המלונות"

זה מצחיק.

Maladict

New member
החתימה שלך זה ממש מצחיק!

Everything is under Ctrl+Alt +Del גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!

בזז?

אם התכוונת לבאז, אז איש לא צריך לממנו. לעמותות השונות, כמו לכל אירגון אחר בכל נושא אחר, יש אנשי יחסי ציבור והם אלה שדואגים לקדם את הנושא באמצעי התקשורת. למזלנו, ישנם לא מעט עיתונאים ועיתונאיות עם זיקה ואהדה לנושא זכויות אדם בכלל ולנושא מהגרי עבודה ופליטים בפרט.

Maladict

New member
בכל זאת נראה לי תמוה שבו זמנית שלושת

האתרים הגדולים (תפוז, וואלה, ווינט לא בדקתי את השאר) שמות כתבות בנושא. מהכרותי האישית עם תפוז אני יודע שבשביל לקדם פורום או בלוג של ארגון כלשהו צריך לשלם ובדרך כלל לא מעט. בכל עסק העובדים הזרים מעורב הרבה כסף ויש פה ניצול המוני גם של העובדים הזרים וגם של אנשים עם כוונות טובות. אבל עדיין מתקיים פה פסטיבל של עברות על החוק.

wgaf

New member
כנראה שבעלי ההון

הם מאד רוצים להמשיך לשלם משכורות נמוכות לעובדים זרים במקום לשלם משכורות ראויות לעובדים ישראלים.

Maladict

New member
יום שני ברציפות בעמוד הראשי

אני צנצנת אם אף אחד לא משלם על זה לתפוז.

למעלה