שאלת צבע לקיר

חופית882

New member
שאלת צבע לקיר

מישהי מהמעצבות המוכשרות יכולה לומר לי מה מס' הצבע בתמונה המצורפת מפינטרסט? בתקווה שאצלכן במסך הוא מופיע דומה למה שאני רואה.
בנוסף, נראה שיש לו איזשהו אפקט או אולי זה טפט בכלל.. האם יתאים לצבוע את הקיר עם אפקט כלשהו - ראיתי שלטמבור יש אפקט שנקרא סוויד וגם אפקט שנקרא קשמיר - אחד מהם יתאים?
והאם יתאים לצבוע את הקיר מאחורי הספה בסלון שלנו? יש לנו די הרבה כחולים בבית (חלק מהכריות שבתמונה אני מתכוונת להחליף לצבעים אחרים אם זה משנה...) - אז חשבתי שצבע כתום-ורדרד יכול להחמיא לכל הכחולים.
אם כן לצבוע, אז עד איפה? יש מזגן די גדול כמו שאפשר לראות בתמונה, והוא 'תקוע' איפה שאמור להסתיים הצבע - ואני רוצה לצבוע רק את החלק שמאחורי הספה, רק שלא ברור לי איפה לסיים את החלק הצבוע (מה שבתמונה זה רק חלק קטן ממנו, הקיר הזה ארוך - חוצה את כל הבית ונכנס למטבח).
ועוד שאלה פרקטית: החלון, שניתן לראות חלק ממנו בתמונה - פונה לכיוון דרום ונכנסת ממנו שמש חזקה (בעיקר בחורף) - האם עדיף וילון לבן חצי שקוף או אטום לגמרי? 

חופית882

New member
היי תמי, בהחלט המלצת לי על צבע כזה

אבל בעלי ממש לא אהב אותו (בדר''כ אין לו יותר מדי דעות בנושאים כאלה - אבל את הצבע הוא ממש לא אהב, אז חיפשתי משהו דומה שיזרום לו יותר טוב - בכל אופן, זה היה נראה לי קצת יותר כהה מהצבע שדיברנו עליו בזמנו, לא?)
 
למעלה