שאלת פריון עבור חברה

R a c h e

New member
שאלת פריון עבור חברה

ולמנהלות: אפשר לשרשר, כמובן..... חברה שלי בת 43.5לאחר כישלשה כישלונות של IVF כשכבר אחרי הראשון העלו את האופציה של תרומת ביצית (אז הבנתי שיש גם FSH גבוה). בנתיים, אחרי שהיא שללה את האפשרות של הריון מתרומה וכשכבר קיבלה את העובדה שלא תהרה היה הריון ספונטאני שהיה תקין בשבוע 7 וארבעה ימים אבל בשבוע 11 לא היה דופק ולאחר ההפלה היזומה נאמר לה שהעובר התאים לשבוע 8 וששה ימים. היא גרה באשדוד. בקפלן מלכתחילה לא התלהבו מלטפל ב"זקנה" שכמותה, בירושלים (כמדומני הדסה הה"צ) מדברים על תרומה ומאוד מכוונים לזה, היא די גמורה מההורמונים וחוששת לחזור לזה ולי יש תחושה שאפילו מעקב זקיקים נורמאלי לא עשו לה ויחד עם שמירת נידה בעצם לא נתנו לה צ'אנס להרות וכשכבר גילו, במקרה, שהרתה, לא בדקו אם מגיעה לה תמיכה ולא עקבו אחרי ההריון היקר הזה במידת הדאגה הראויה. מה שאני מחפשת עבורה זה רופא שיוכל "לקחת אותה בידיים" , מומחה לטיפול בנשים "קשישות", עם ראש פתוח, הקשבה וגישה חיובית מאיזור י-ם/מרכז/שפלה/דרום וכמובן שאשמח לסיפורים אופטימיים.

3קטנה

New member
היי רייצ'

נחמד לראות אותך כאן
מה שנראה לי זה שכאן צריך רפואה פרטית. אם זאת היתה החברה הכי טובה שלי, או אוחותי, הייתי שולחת אותה מייד לבר-חוה, אני מרגישה קצת כמו תקליט שרוט מרוב שאני ממליצה עליו, אבל אם להמליץ מנסיון אישי - ואחרי שעברתי שלושה רופאים - עליו אני ממליצה בעיניים עצומות. ראש פתוח, הקשבה וגישה חיובית זה בדיוק הוא. אבל הוא גם ענייני. צריך לזכור את זה. כבר היו לו הצלחות עם מבוגרות ועם FSH גבוה, אבל את יודעת שאין תעודות ביטוח. השילוב של גיל ו FSH גבוה הוא שילוב קשה, ויש יותר כשלונות מהצלחות. מצטערת שאני נשמעת ככה, אבל אני לא רוצה שישתמע אפילו במקרה שאני מבטיחה ניסים ונפלאות- על אף שאין לי שום ספק לגבי הבנת הנקרא שלך.. אם היא היתה צפונית הייתי ממליצה על קלדרון, אבל את ההמלצה הזאת את כבר מכירה הרי
בקיצור, אם זאת היתה אחותי, אם זא היתה החברה הכי טובה שלי, אם זאת הייתי אני, ההמלצה היתה אחת - בר חוה.

היי ריצ', כמו שציינתי למעלה

לדעתי פרופ' משיח מתמחה בנשים מבודרות/בעלות FSH גבוה שתבדוק במרפאתו 03-5278181 בהצלחה

R a c h e

New member
את לא תקליט שרוט

ובעצם אז מה אם כן....? אז לעניין- איפה בר-חווה מקבל? ולדעתך, האם אני צודקת בתחושה שלי שהעובדה שהיה הריון ספונטאני היא סמן חיובי?
על העזרה ואני אמשיך להציץ כאן ולשלוח לכולכם אור
ואהבה
עם הרבה איחולי הצלחה

3קטנה

New member
רייצ'

אני חושבת שהריון ספונטני הוא תמיד סימן חיובי, ואולי זה מצביע על הכיוון הנכון לטיפול אצל החברה שלך - אם הייתי במקומה הייתי חושבת על IVF על בסיס טבעי לחלוטין. בר חוה מקבל בקליניקה שלו ברמת אביב ליד הקניון שאיבות והחזרות הוא מבצע גם באסותא ת"א וגם במדיקל ראשון - הוא מעדיף לעבוד עם ראשון ואני מסכימה איתו. הטלפון בקליניקה 03-6421511 שלוחה 6, יש לו 4 מזכירות - מירב רותי מיטל ומילנה, מארבעתן הכי טוב לדבר עם מירב כי היא הכי ותיקה ושולטת בחומר. הקליניקה עובדת בימים א' ג' ו-ה', ושאיבות והחזרות הוא מבצע בכל יום שצריך. שיהיה לה המון המון בהצלחה

טלילה10

New member
היי Rache

לאור הגיל גם אני חושבת שכדאי לעבור לטיפול פרטי. באסותא ת"א גם משיח, גם דור וגם לב-רן מטפלים בנשים מבוגרות. בהצלחה!!!

למעלה