שאלת פיתוח

Dean101

New member
שאלת פיתוח

שלום, אני מכין לחברה מתנת שחרור, אלבום מעוצב ויפה (במחשב). עכשיו הבעיה היא בפיתוח התמונות, אני מכיר את האתר לופה, שדרכו אני יכול גם לפתח את התמונות ולקבל את הספר המוכן, השאלה היא איזה עוד שיטות יש לצורך העניין? (ויש נכונות להשקעה, אז אני לא רוצה להדפיס בבית או משהו כזה...)

beky1

New member
שאלתך לא ברורה

בכל מקרה של דפוס דיגיטאלי התוצאה הסופית היא קובץ להדפסה, הקובץ יכול להיות התמונה עצמה או אלבום הכולל עיצובים ותמונות יחד. בכל האתרים יש תוכנה להורדה הכוללת עיצובים מוכנים והלקוח יכול להוסיף או לשנות עיצובים ותמונות שהוא עצמו מעלה. אפשרות אחרת היא עיצוב של אלבום פיזי עשוי נייר וקישוטים פיזיים על תמונות רגילות שפותחו כמו כל תמונה אחרת. מקווה שתשובתי עונה לשאלתך

Dean101

New member
אנסה להבהיר את העניין,

מה שאני מכין במחשב בעצם זה דפים מוכנים (תמונות קישוטים וכיתוב), שאלתי היא איך הכי כדאי לפתח את זה, מבחינת איכות ויופי, בלופה או דרך חנות צילום ואז פשוט לקנות אלבום, או שאפשר לפתח את התמונות המוכנות על דפים מגניבים ויפים וגם לשים באלבום...

beky1

New member
שתי האפשרויות קיימות

על הראשונה קיבלת מענה מענת. האפשרות השניה בהחלט אפשרית ותוכל לראות דוגמאות רבות לאלבום ידני של הרבה מהגולשות בפורום זה. מה יותר כדאי ? זה עניין של טעם ותמחור. אין ספק שיותר זול הוא להדפיס אלבום דיגיטלי מאשר עיצוב ידני של אלבום.

מלבד לופה ודומיו

יש אפשרות להדפיס דרך חנויות פוטו שם תוכל לקבל אלבום באיכויות גבוהות יותר כמו באיכות אינדיגו או באיכות פוטו ממש, אך יש כמובן הבדל מבחינת המחיר. גם יהיה הבדל בכריכה - תקבל כריכה דמויי עור איכותית וגם בדפים עצמם - תקבל דפים עבים (בפוטו זה יותר עבה) ואיכותיים הרבה יותר. מציעה לך לבדוק בכמה חנויות לצורך השוואה. בהצלחה אם יש שאלות נוספות אשמח לעזור

למעלה