שאלת סקר...

נצנצ

New member
שאלת סקר...

הרבה זמן לא העלתי לפה שאלה ומתוך דיון שהיה לי עם אהובי נשאלת השאלה הבאה: מה דעתכם על גברים ששמים קרמים למינהם<הכוונה לטיפוח>? אותי אישית זה מדליק, העלתי את הסוסגיה לבן זוגי האהוב הוא אמר שאין סיכוי, כי הוא גבר, לדעתי מדובר פה ממש בדיעה קדומה, הוא הציע שאני אשאל בפורום אז הנה, מה דעתכם?????

אין פה מה להדליק מבחינה מינית

אבל זה בהחלט לא דבר פסול. קרם ידיים, קרם פנים... אם הדובון שלך חושש לגבריותו יש קרמים מצ'ואיסטיים יותר של פנינה רוזנבלום [יש לי כזה אחד], למרות שאני שם קרם של נשים [אקסית שהשאירה אצלי בקבוק בגודל חבית]. אבל שוב, מה מדליק בזה???

נצנצ

New member
הממממממממממ.............

אני מוזרה יש הרבה דברים מוזרים שמדליקים אותי מינית ואני יודעת שהם מוזרים מבחינת החברה כמו גבר ששם פז שחור בעיניים... גרררררררררר.... קשה מאד להסביר מה מדליק בזה, ולמה, כי זה פשוט ככה, אף פעם לא התעמקתי בשאלה.

נצנצ

New member
פז=פס../images/Emo9.gif

ואגב גל מה זאת אומרת קרמים מצ'ואיסטים??? מבחינת הריח???

יש גברים שפס שחור זה פשוט הם!

כן אני יודעת זה כביכול נשי ובלה בלה בלה. אבל גבר עם עיניים כהות גדולות ופס שחור זה פשוט יפה!

בנושא יופי אני לא מאירה שום דבר

עניין של טעם. אני מבטיחה לך שלגברים שלך אני לא אקנה איליינר, טוב?

לא רואה בעיה

טיפוח אישי זה מצויין. לגבר ולאישה. זה לא משהו שאישית מדליק אותי. אבל אני בהחלט בעד.

free soul

New member
למה לא?!

כן, זה יכול להיות סקסי דווקא.. להריח את הגוף שלו בריח משכר בקרם מהפנט...

סקאוט

New member
כן

כמו שכבר אמרו אם זה קרם ידיים או משהו על מנת למנוע יובש{ולא בנרתיק} ולדעתי טיפוח גברי לא מחייב שימוש בקרמים אבל כל אחד והדרך בה הוא מוצץ לטפח את עצמו

emh

Member
קשה להסביר את זה....

אני מת על הריח של קרמים, אבל זה פשוט לא נוח לי. לעיתים נדירות יש באמת יובש בידיים שמצריך שימוש בקרם, אבל אני פשוט לא יכול להתרגל למחשבה שאני אשתמש בזה על בסיס יומיומי. גם ג'ל בשיער זה משהו שאני לא אוהב. אני מעדיף שזה יישאר יבש כל הזמן. ובקשר לאיפור - אין מצב אם היום לא פורים.

רון 1971

New member
לדעתי

גבר לא צריך לשים קרם פנים גם מבחינה גופנית . פשוט העור אצל גברים בפנים הוא יותר עבה ונוקשה ולא ענוג ורך כמו אצל נשים . ולכן הוא אינו צריך טיפול כמעט . קרם ידיים אני שונא !! אבל בחורף אם אני לא ישים פעם בשבוע לפחות אז אללה יוסטור... יהיו לי ידיים מפוצצות מקרעים של יובש.

למעלה