שאלת סקר חשובה בקשר לאינטרנט

שאלת סקר חשובה בקשר לאינטרנט

בגלל שהגיע סוף השנה וזה הזמן לרחרח בשוק ספקי האינטרנט רציתי לשאול: 1. באיזו חברה אתם? ובאיזו מהירות גלישה? 2. כמה עולה לכם? 3. האם אתם מרוצים (מהגלישה, ניתוקים, שירות)? ודבר נוסף שגיליתי זה שיש חברות שמחייבות לפי גובה התעבורה והמחיר יכול לקפוץ בין פי 2 ל 2.5 מהמחיר הרגיל. האם גם אצלכן זה כך? אגב רק לידעתכם - מי שעושה את קו ה WOW דרך בזק, אז חייב לזכור כל שנה לחדש את המבצע. אנחנו למשל עשינו לפני שנה ולא ידענו שצריך לחדש אז במקום 60 ש"ח זה קפץ ל 110 ש"ח ורומניה אמיתית שקוראת טוב טוב את החשבונות גיליתי את זה ושינינו בחזרה לסכום המקורי - לידעה !!! תודה רבה מראש לכולם

אז ככה...

התשתית (קו הטלפון) דרך בזק - WOW - מהירות 1.5M והעלות 50 ש"ח לחודש למשך שנה (חודשיים ראשונים היו חינם ) ואנחנו כן מודעים לכך שזה רק לשנה כי אמרו לנו כנרשמנו למבצע ואכן נזכור לחדש את המבצע... ספק האינטרנט שלנו - קווי זהב - חבילה של 1.5M ללא הגבלת זמן למשך חצי שנה ב 39 ש"ח לחודש (גם כאן נזכור לחדש בזמן) אנחנו מרוצים מאוד מהשרות כי בבזק, מאז שהתחברנו (לפני יותר מחצי שנה) לא היה אף ניתוק ובקווי זהב הם דואגים שהניתוקים היזומים (עבודות תשתית שלהם וכ"ו) יהיו רק בשעות הלילה המאוחרות וניתן לאמר שכמעט 0 ניתוקים ואכן אנחנו מרוצים מהשרות ומהתמיכה שלהם (הבעיה היחידה שצריך להמתין המון זמן כשכבר מתקשרים אליהם) ... בקיצור, בשורה התחתונה - אנחנו מרוצים ודואגים לשמור על המחיר "הנמוך" שלנו...

תשובות לסקר שלך

אנחנו ב 012 במהירות של 1.5 מגה ביט עולה לי כולל ספק שזה הוט 85 ש"ח. אני מאוד מרוצה ממליצה בחום לבדוק מחירים כי שום דבר זה לא חתונה למעט הנישואים שמקודשים בטבעת.

אורזיגל

New member
אינטרנט זהב, 1.5MB, למשך חצי שנה

49 ש"ח לחודש. תשתית - בזק WOW, למשך שנה, 45 ש"ח לחודש. בכל החברות, ספקי אינטרנט ותשתיות המבצעים מוגבלים לתקופה מסויימת. עם סגירת הדיל, אני רושמת ביומן תזכורת לחודש לפני גמר המבצע, ע"מ שאוכל לעשות סקר מחירים חדש.

למעלה