שאלת סופשבוע.....

shelycat

New member
שאלת סופשבוע.....

סופשבוע מבחינתי הוא הזמן שנחים, מבלים יחד ובעיקר ממלאים מצברים לקראת השבוע החדש שמגיע, ושכזה אני אוהבת שהדברים קורים ב"איזי" מה שאני לא אוהבת זה בזמן הזה שמיועד למנוחה "נופלים" עלינו דברים לא מתוכננים מעכשיו לעכשיו דבר נוסף שאני לא אוהבת הוא טלפונים מעיקים בשעות שלדעתי הן מוקדמות מידיי. מה הדברים ששנואים עליכם ומפריעים לכם בסופי השבוע? לגבי איזה דברים/הפרעות אתם לא סובלניים? אני למשל שונאת שחלק מהמכרים (משפחה וחברים) שרגילים לקום מוקדם טורחים להעיר אותי בימי המנוחה שלי בשעות שהם ערים בהם, שונאת שביום שישי שהוא קצר קופצים אלי בלי התרעה, זה תמיד נתקע לי ולא תמיד אנחנו ערוכים לאירוח. שונאת שמזלזלים בזמן שלנו, למשל כשאבא של עמית יודע שהוא רוצה לראות אותנו כשהוא מגיע לארץ ואפילו מתכנן מתי זה יהיה אבל מספר לנו רק ברגע האחרון ממש מתי הוא רוצה לפגוש אותנו ואז צריך לבטל תכניות או לאכזב אותו ששניהם לא מצב נעים. חוץ מזה שונאת לקום בבוקר בשבת כדי לפגוש את המשפחה לארוחת בוקר/צהריים-מי בכלל רוצה לקום בבוקר ביום חופש? עמית קיבל הוראה לדחות אותם תמיד לערב, כי אנחנו קמים מאוחר ואז ארוחות בשעות האור פשוט כבדות לי מידיי ואני גם נורא עייפה ולא מאופסת בהן-שלא לדבר על זה שאני מקטרת המון.

gmgy

New member
אחד היתרונות בחו"ל

אין מאסטים משפחתיים. הבאסה היא שנורא מתגעגעים לאוכל....

מאי26

New member
המפגשים המשפחתיים בסופי שבוע

נתפסים אצלי כדבר אמביוולנטי. מצד אחד לפעמים ממש אין לי סבלנות לכל המשפחתיות הזו - כל סופשבוע צריך להיות לפחות חצי יום אצל הורה אחר, ואם לא באים הם מקטרים (שני ההורים גרים בערים אחרות מאיתנו, אז בדרך כלל אי אפשר לבוא לשעה ולהתחפף). מצד שני יש משהו גם יפה במשפחתיות הזו, ובאוכל של אמא וכו´. חבל שהסופשבוע כל כך קצר וכשמשלבים בו גם את הביקורים המשפחתיים הוא פשוט נגמר במהירות. אז זה דבר אחד שיכול להיות פחות כיף בסופשבוע. דבר נוסף שיכול לדעתי להרוס לפעמים סופשבוע הוא כל מיני מריבות קטנות, כאילו על שטויות. הרי סופשבוע זה הזמן שסוף סוף מבלים יחד כל היום אחרי שבמשך השבוע בקושי מספיקים להיות ביחד. אז זה מאוד כיף אבל מצד שני הקרבה הזו עלולה לזמן לפעמים את המריבות הכי טפשיות בעולם, על סידור הבית, על קניות, על כאלה שטויות, וכשזה בסופשבוע זה עוד יותר מעיק... אבל עם כל זה הדבר הכי מעיק בסופשבוע הוא יום שבת בערב, מסיבות מובנות. ההרגשה הזו של שבוע חדש שעומד להתחיל באכזריות... ממש מבאסת.

Ronnie*

New member
הכי מעצבן...

זה שצריך ללמוד בסוף השבוע... מאז שהתחלתי ללמוד (וזה היה לפני הרבה שנים, אחרי הצבא), אני לא זוכרת כמעט סוף שבוע שהיה חופשי מעול הלימודים... (טוב, אני מגזימה. היו חופשות סמסטר וגם שנה הפסקה אחרי תואר ראשון). אבל זה מאוד מעיק שתמיד יש משהו על הראש... גם המפגשים המשפחתיים הם בעייתיים - אני מנסה להילחם בזה ששני הצדדים חושבים שאנחנו אמורים להיפגש כל שבוע, כי זה לא ממש משאיר לנו זמן לעצמנו... וכמובן, גם לנקות את הבית זה קצת מעיק. ומה בכל זאת כיף בסופי שבוע? הסידורים הקטנים של יום שישי בבוקר (לקנות חלה ועיתון ופרחים), לישון עד מאוחר, לצאת או לקחת סרט ב- DVD...

למעלה