שאלת נימוסים והליכות

IlanShacham

New member
שאלת נימוסים והליכות ../images/Emo8.gif

הבוקר, בעת רכיבה בשטח, חצה את השביל שלי חתול שחור, מה עלי לעשות? האם זה מבשר על מזל רע ועלי מיד לרדת מהאופנים וללכת הביתה ברגל, או שמע עלי לדרוס את החתול כדי לחסל את מוקד המזל הרע (וללמד אותו לא להתעסק עם רוכבים)? המבולבל

אילאיל3

New member
מה לעשות עם פרימיטיבים כמוך

כותב לך הבעלים של החתול "כושי", החתול הכי מפורסם בעולם שנרדף ע"י עיריית ראשלצ כי הוא שחור. בנוסף אני רוכב שטח (היום חזרתי מרכיבה ביער להב). שטויות כמו שכתבת אסור לומר אפילו בצחוק

ליעד3

New member
מיאו לך. אחת המכשפות המדופלמות

מפורום החתולים הגיעה בטיסה על המטאטא שלה עם החתולה השחורה שלה כדי לענות לך בעינייני נימוסין והליכות. ראשית ברור שאתה צריך ללכת ברגל. עונש על הבדיחה חסרת הטעם שפוגעת בכל עם החתולים השחורים. שנית סדרת חינוך דחופה. ללמד את הרוכב החצוף לבחור בדיחות חכמות יותר. בקשר למזל הרע. הוא פוגע כמו ברק במי שנוגע בחתול שחור לרעה. זה מלמד אנשים לא להתעסק עם חתולים שחורים.
מילה של מכשפה מדופלמת מפורום חתולים. וברצינות: מה עובר עליך? יש אנשים שבאמת מתאנים לחתולים שחורים. היה כבר מקרה של חשכת ימי הביניים שירדה בראשון. צוותי הטלוויזיה מכל העולם באו לראות את הסופר סטאר החתול החכם והיפה, ולעגו לבעלי האמונות הטפלות.(רמז..איראן, איראן). אני מגדלת חתול שחור, ויודעת שיש אנשים שעלולים לגרום ליצור חי, מתוק, חכם ויפה גם נזקים בגלל אמונות שמתאימות לימי הביניים. יהיו כאלה שניפגעו ממה שכתבת. אם בכל זאת אתה לא מאוד זקוק לשיעור נימוסין והליכות ויודע שפגעת, אני חושבת שכדאי שתגיב בהתאם. וכן, אני מתכוונת שתגיב ברצינות, ותחזור בך מהבדיחה האומללה הזו. ליעד

דארסי

New member
../images/Emo31.gifרוצה להיות מנומס ולא פרימיטיבי?

ולא אכזר? קח איתך תמיד שקית עם מזון חתולים יבש ותוכל לתת לו קצת אוכל לצד הדרך. לחתול יש זכות לחצות את השביל בלי שיקבל איומים על חייו. אין לך מזל רע אלא אמונות טפלות ורעיון רע. לדרוס אותו??? עם האופניים??? ממש גישה אלימה למנהל פורום.

למעלה