שאלת משכנתא...

staycool

New member
שאלת משכנתא...

איזה בנק הכי שווה? לאיזה בנקים לא להתקרב בשום אופן? עצות, הערות והארות יתקבלו בברכה! שיהיה לכולנו יום נפלא....

raulino

New member
האמת הערומה

התשובה האמיתית זה שזה ממש לא משנה. משנה את מי אתה מכיר ואיפה הוא עובד, אם לא, אז אתה אבוד מראש.

יהושע 50

New member
צריך לעשות שופינג

בכלל לא רלוונטי אם הבנק "שווה" או לא. מאחר ואת הלווה הרי שהסיכון הוא לא בצד שלך ולכן מה שצריך זה לעשות שופינג ולקחת את המשכנתא הכי כדאית לך.

אין בנק "הכי שווה" ...

אם היה כזה ... כולם היו פונים אליו וכל השאר היו נסגרים. הריביות משתנות יום יום ופשוט צריך לכתת רגליים, לבדוק ולהתמקח!

plantin

New member
מה עשיתי שהוזקקתי למשכנתא...

כשהייתי צריך לקחת משכנתא והתחלתי להתחלתי להתרוצץ מבנק לבנק והתעייפתי די מהר קיבלתי עיצה של ידיד ופניתי לסוכן משכנתאות ובאותו הרגע נגמרו הריצות וכאב הראש הגדול חלף (כאב הראש ה"קטן" של עצם לקיחת המשכנתא עדיין נשארה). הסוכן עשה בשבילי את העבודה במהירות מפתיעה וכשהגיע אלי עם הנתונים לא נשאר לי אלא ללכת לבנק ולחתום על הניירת, כמובן ששירות זה עולה כסף אך במקרה שלי זה השתלם, מה גם שהוא הוריד לי את הריבית בבנק בעוד איזה אחוזון קטנטן וחסך לי הרבה יותר ממה ששילמתי לו. ולסיכום כמדומני שהיה שווה. מעלתו של סוכן זה היתה שהוא עובד עם כל הבנקים כמעט וכך הוא יכל לקחת את האפשרות הטובה מביניהם. יש הרבה סוכנים בשוק אך אם משהוא מעונין בפרטי הסוכן שלי שיפנה אלי באימייל [email protected] אך בתנאי שיאמר לו שאני שלחתיו משום שבקרוב אצטרך לקחת משכנתא נוספת... וד"ל..

iiwr

New member
הכי טוב -

קח משכנתא מאיזה דוכן ברחוב שאוטוטו מתפרק. כך לא תצטרך להחזיר.

למעלה