שאלת מצבר - התייעצות

gamgam

New member
שאלת מצבר - התייעצות

הגיע הזמן להחליף את המצבר בביסט - CB1000R ויש לי שלוש אופציות על השולחן:
1. המצבר המקורי - יואסה - ב-890 כולל עם חצי שנת אחריות.
2. שנאפ - 640 ש"ח כולל עם שלושה חודשי אחריות.
3. וולטה - 400 ש"ח כולל עם חצי שנת אחריות.

כל המצברים הם מצברים שלא מצריכים טיפול.

שאלות:
האם וולטה נחות מהשניים האחרים? אם כן במה זה מתבטא? איך זה שדווקא לו יש זמן אחריות כפול? למישהו יש ניסיון ארוך טווח איתו?
האם יש יתרון להמשיך עם המצבר המקורי?

דעות, רעיונות, הצעות?

יוסיא

New member
אמנם לא באותו הכלי אבל אותו המצבר

בויסטרום שהיה לי, שמתי יואסה. האמת, שווה כל שקל.

לא שמעתי מהמצבר קרוב לשנתיים ומי יודע כמה עוד אחר כך אצל הבחור שקנה אותו ממני.

נכון ההפרש ניכר, אבל גם השקט הנפשי. תנסי לראות אם את יכולה להזמין מחול את היואסה כי אני מניח שזה יעלה לך פחות (ממה שהבנתי ניתן להזמין מצבר)

כך או כך, הוספת X כסף עבור היואסה (במידה ואת לא מתעתדת למכור את הכלי עוד מעט ) זו תהיה השקעה טובה לטווח הארוך שתניב לך הרבה שקט נפשי.

יואסה לא שווה את הכסף,יקר ללא סיבה נראית לעין

ובעל אורך חיים כמו כל מצבר אחר. במחיר של היואסה אפשר לקנות שני מצברי וולטה. gamgam, גם אני לפני החלפת מצבר והבנתי שאפשר למצוא גם שנאפ במחיר של 400 ש"ח, צריך רק לחפש טוב.

RIDE TO LIVE

New member
לא שווה את הכסף. מנסיון.

RaananC

New member
עיזבי אותך מכל הדרעק הזה

לכי על זה, גם קל יותר וגם עמיד ואמין יותר (לא נוזל, לא מלכלך ולא יוצר שום קורוזיה), וגם ניתן לשלוח אליך בדואר.

החסרון של המצברים האלה הוא שהם לא ניתנים

להטענה ע"י מטען בצברים רגיל או הנעה ע"י כבלים. מה גם שהמצבר+משלוח עולה כמעט כמו מצבר של יואסה. בנוסף, כשקר, דרוש "לחמם" את המצבר ע"י הדלקת צרכני זרם כמו אור גבוה לכמה דקות. שאל את fazer_1000 על נסיון ההנעה הקודם שלו בקור עם מצבר shorai :)
חוץ מזה, זה מצבר מגניב, קל, קטן, ואמור להחזיק משהו כמו 5 שנים.

Dresdner

New member
עוד חיסרון במיוחד בישראל

שלא רואים כלכך בחו"ל זה אזעקה, האירופים למשל לא מתקינים אזעקות בדרך כלל (חוץ מהאנגלים) המצברים הנ"ל הם בעלי CCA גבוה אבל הספק נמוך יותר ממצבר רגיל ככה שהוא יתרוקן מהר יותר אם יעמוד לאורך זמן בחניה

gamgam

New member
שקלתי את זה, ובסוף החלטתי שזה פחות

רלוונטי עבורי בסבב הזה.
תודה בכל אופן

למעלה