שאלת מערכת ה.חשמל בטכניון

../images/Emo41.gif דיי , תפסיק ../images/Emo70.gif

אמרתי פה כבר , לאף אחד בטכניון לא אכפת איפה אתה רשום תלך בטכניון טטיייל ותשאל אנשים אקראים , אם אכפת להם לאן אתה רשום, אתה תראה שכולם יגידו לך לא.. תפסיק לאנוס את הUG כדי להרכיב מערכת .. לך לאתר של אס"ט . תמצא שם איפשהו תוכנה בשם udonkey תבנה בה מערכת ... תרשם לא משנה לאן , העיקר שתהיה רשום לקורס. ותלך לפי המערכת בנית לעצמך , לפי מה שנוח לך .. בסמסטר הראשון אין שום קורס שאתה חייב להגיע אליו לפי המערכת , חוץ מאנגלית טכנית

../images/Emo9.gif

אני פונה לדמות מהטכניון , אני מניח מראש שזה גבר, הסיכוי שלי להיות צודק הוא 90%

Ivory Flower

New member
ועדיין טעית ../images/Emo13.gif

אנגלית טכנית זה חובה גם אם יש לי פטור? כדאי לקחת למרות הפטור?

Bulzeye

New member
השאלה למי הוא פונה...

אם הוא פנה אלי - אז אכן הוא צדק...אני בן... אם הוא פנה אל Ivory Flower, הוא צדק

Bulzeye

New member
ה"צדק" השני אמור להיות טעה...

morbe18

New member
הכי טוב לעשות..

ללכת לפקולטה.. תלויות שם המערכות המומלצות לכל סמסטר.. ואני מאווירו'.. אני יודע.. :) ומה זה מתקפת הבנות באווירו' פתאום.. דווקא כשאני מסיים??

Ivory Flower

New member
אני אלך לפקולטה בתחילת שנה"ל

לא יצא לי להגיע לטכניון לפני. אבל אם המערכת לא מחייבת ולאפאחד לא איכפת, אז יהיה נוח ללכת למה שכתוב שם. תודה על הטיפ! כמה בנות מצטרפות השנה לפקולטה? (יש לך מושג?)

hillator

New member
בדרל כלל 5 במחזור

הכי הרבה תתקשרי הנייה המזכירה ממש נחמדה היא תשמח לעזור לך בטלפון לגבי הקטע של בנות גם אני פחדתי בהתחלה אבל יש מספיק בנות ולומדים עם עוד פקולטות חלק מהקורסים

A Show

New member
יש יותר מ 5 בחורות, לא?

דווקא הרושם שלי אחרי כל השנים האלה שיחסית לפקולטות הנדסיות אחרות יש לנו הרבה בנות והן אפילו חמודות

hillator

New member
הכל יחסי

א. לגבי בנות חמודות כל הבנות בטכניון כאלו.. אומרים שבמדבר כל קוץ הופך לורד תבין לבד ב. יחסית למכונות יש הרבה, לביולוגיה או לפקולטה לעבודה סוציאלית באוניורסיטה לא

Bulzeye

New member
אוקיי...תודה..

עוד שאלה... מישהו יודע מה זה "בטיחות במעבדה" או משהו כזה? כאילו אין קורס כזה ברשימות, או לפחות לא מצאתי... והבנתי שזה חד פעמי או משהו כזה... צריך להרשם לזה?

למעלה