שאלת מעקב ל"ד ומשקל(במכבי)- אפשר עצמאי/דרך רופאמשפחה/אחות?

שאלת מעקב ל"ד ומשקל(במכבי)- אפשר עצמאי/דרך רופאמשפחה/אחות?

הרופא הפנה למעקב לחץ דם ומשקל אצל אחות. קבעתי תור לאחות מעקב הריון שיש להם במכבי, אבל זה די מנג'ס לנסוע אליה במיוחד, ונראה לי קצת מיותר כי יש לי גישה למכשיר לחץ דם ולמשקל ויש להניח שגם סטיקים לשתן אפשר להשיג.

השאלה היא האם האחות יכולה לתת מעקב ומידע חשובים שלא כדאי לוותר עליהם, או שרק התיעוד והמעקב חשובים ואם ככה, איך ניתן (מעשית וביוורוקרטית) לעשות אותם במינימום ניג'וס ,כלומר בעצמי ולבקש מרופא המשפחה שיתעד. הוא נגיש לי יותר מהאחות מעקב הריון ולא צריך לחפש חניה לידו

מאחורי שתי לידות בבי"ח ,טבעיות ונהדרות ואני מתכננת גם הפעם ללדת בבי"ח. אל תהרגו אותי, המקלחת בדירה שלנו ממש מעפנה ואני לא מסכימה ללדת בלי אספקת מים חמים שניתן לסמוך עליה
אחרת כנראה הייתי בוחרת לקפוץ מהחלון לפני שהייתי שוב נכנסת לאוטו עם צירים
.
כיוון שכך, חשוב לי שההריון יהיה מתועד כהריון תקין , בתקוה שזה יעזור לצוות בית חולים לא להתערב לי.
תובנות?

ילדונט

New member
תבדקי מול הרופא

אני אמנם בכללית, אבל הרופא שלי היה בסדר גמור עם זה שאכנס לאחות במרפאה הרגילה, היא תרשום לי על פתק את המדדים עם התאריך, ואני אביא לו לרישום בתור הרגיל שלי אצלו.

אני במכבי וזה ההריון השלישי שלי ואף פעם לא הופניתי וגם לא

עשיתי מעקב אצל אחות.
&nbsp
במהלך ההריונות החלפתי 3 רופאי נשים (כל הזמן במכבי) ואף אחד מהם לא הפנה אותי עד כה למעקב אצל אחות...
&nbsp
בכל ביקור שגרתי אצל רופא נשים נשקלתי והוא מדד לי לחץ דם.
מדי פעם נשלחתי לעשות בדיקת שתן כללית ותרבית. וזהו.
&nbsp
לידה ראשונה הייתה בבית חולים ולאף אחד לא הייתה בעיה עם גליון מעקב ההריון שלי.

תודה לשתיכן! אבדוק איתו באמת

תכלס גם אני לא זוכרת שהיה איזה מעקב ל"ד/משקל מאד רציני.

ממש לא בעייתי, תעקבי בעצמך

העיקר שהכל בסדר.
כשתגיעי ללדת, גם אם מעקב ההריון לא מאד מדוייק
הם לא יתנגדו ליילד אותך (אף אחד לא מסרב ל14000 ש"ח שבית החולים מקבל על כל יולדת מביטוח לאומי)
מקסימום יעשו קצת פרצופים, בעיה שלהם...
העיקר שהכל בסדר, את והעובר מרגישים טוב והמדדים תקינים.
אני לא מוצאת סיבה לתזז כל פעם לאחות מעקב הריון

תודה! גם האחות הריון הסכימה איתי שכך. אני רק אעדכן את הרופא

היא גם אמרה לי שאני יכולה לקנות את הסטיקים בעצמי ולעשות בדיקת שתן.

למעלה