שאלת מניקור

hilacojo

New member
שאלת מניקור

היי לכולן! תגידו, אם וכאשר אתן עושות לעצמכן פרנץ' מניקור - איך אתן עושות את זה?? כאילו, איך את מציירות את החלק הלבן כמו שצריך?

Camden

New member
יש לי שיטה שנשמעת אולי קצת מצחיקה

אבל עובדת כל פעם
אני פשוט מדביקה סלוטייפ שקוף על הציפורן ומשאירה את הרווח שאותו אני צובעת בלבן.. ממש פשוט! אבל כמובן זה עובד רק אם הציפורן שלך ישרה ולא עגולה, את זה לא ניסיתי למרות שאני חושבת שגם זה אפשרי.. ברגע שסיימת לצבוע את מורידה את הסלוטייפ (לפני שהלק יתייבש כדי שלא יתייבש על הסלוטייפ) ומחכה שיתייבש ועל זה שמה שכבה של לק בצבע ורוד בהיר או ניוד.. המלצה שלי- אל תחתכי חתיכות גדולות מדי של סלוטייפ, אחרת קל מואד להסתבך עם זה ולהרוס את הלק.. תחתכי חתיכות שמספיקות לציפורן ועוד קצת, ככה שחלק מהאצבע נשארת חשופה ויש לך מאיפה לתפוס את הסלוטייפ...

ממש לא מצחיק! יש מדבקות בשביל זה!! ../images/Emo9.gif

אני משתמשת במדבקות של ביוטי קר, הן קצת מעוגלות בצדדים ככה שמתקבל קו לבן לא ישר לגמרי, יותר דומה לקו הטבעי של הציפורן... עולות שקלים בודדים.... אני מחלישה אותן קצת לפני השימוש (מדביקה אותן על שמיכה/מגבת ורק אחר כך מעבירה לציפורן) כי הדבק שלהן די חזק ומשאיר לי סימנים על הציפורן.... מה שכן - רצוי להתעלם מסדר הפעולות שהם מציעים בהוראות שמגיעות עם המדבקה, זה פשוט לא עובד! כדי לצמצם תיקונים ומריחות רצוי להתחיל מהפס הלבן, לתת כמה דקות לייבוש לפני שמורידים את המדבקה (אחרת הפס הלבן נמרח...
) ורק אחר כך למרוח את לק הבסיס.. ככה יוצא לי הכי טוב...

4LeafClover

New member
לי יש ציפורניים עגולות

ואני עושה פרנץ' עם סלוטייפ. אני פשוט מדביקה את הסלוטייפ בצורה עגולה.

4LeafClover

New member
אני יודעת שלא שאלת אותי,

אבל אני אענה בכל זאת, כי אולי זה יעזור |4u| אני משתמשת ב40 של שיק לורוד של הפרנץ'

muesli

New member
../images/Emo124.gifאולי זאת הזדמנות לפתוח שרשור פראנצ'?

שכל אחת תעלה תמונה של התוצאה, עם המוצרים שהיא משתמשת בהם, וטיפים לאלה (כמוני) שלא מצליחות?

תולי01

New member
בדיוק אתמול עשיתי פרנץ'

הסופשבוע די עמוס, אז אני אשתדל לכתוב על זה ביום ראשון

תולי01

New member
לא שכחתי שהבטחתי לך ../images/Emo140.gif

היה לי שבוע די מעיק, אז לא הספקתי לעשות את זה, אבל היום אני אפרסם את הפוסט עם הפרנץ'

Camden

New member
אני משתמשת בורוד של לייף

לא כתוב עליו מספר אבל קניתי אותו בסט מיוחד לפרנץ'... הוא חמוד, אני מרוצה ממנו.. נראה ממש טבעי (לא ממש כמו בתמונה, הוא נראה פחות צהבהב) צירפתי תמונה של הפרנץ' הזה (שיצא לי קצת עקום האמת), אבל אתן תצטרכו לסלוח לי על הידיים המתקלפות שלי.. הן במצב מזעזע כי אני נגמלת עכשיו מלכסוס

mayane21

New member
הלקים שאני הכי אוהבת

להשתמש בפרנץ' זה-
בשביל הבסיס מס' 218 של ש'יק
ובשביל פס הפרנץ' מס' 35 של ביוטי קר. את צריכה לתרגל כמה שיותר, למצוא את האחיזה הטובה שתהיה נוחה לך, לקחת את קצה המכחול של הלק הלבן, להניח על קצה הציפורן מצד אחד ובתנועה עדינה להעביר לצד השני. קצת קשה להסביר במילים, אבל תרגול ואולי קצת צפיה בסרטונים ביוטיוב יבהירו את העניין. בהצלחה

למעלה