שאלת מחבת טפלון..

תָּמִיר

New member
שאלת מחבת טפלון..

בזמנו רכשתי מחבת טפלון. לצערי, למרות כל התאוריות - ללא שמן המזון נדבק ועוד איך. בינתיים, מרוב קירצופים הטפלון כבר נמרט ונשחק והחלטתי לזרוק את המחבת. השאלה מתחלקת לשתים. א. האם זה סוג הטפלון? סוג המחבת? - איזה מחבת טפלון מומלצת לדעתכם? ב. אם לא טפלון, איזה מחבת איכות אחרת (ללא ציפוי מיוחד) הייתם ממליצים והיכן לקנות? (איזור חיפה). תודה, תָּמִיר

טל ר

New member
לא תשובה

פיסת טריוויה: הטפלון פותח ע"י חברת דו-פונט כימיקלים, במסגרת פרוייקט פיתוח הפצצה הגרעינית בארה"ב בזמן מלחמת העולם השניה. הצורך בטפלון היה בחלק מתהליך הפרדת האורניום ע"י דיפוזית גזים - השתמשו שם באורניום-פלואור, שהוא חומר מאוד מחמצן, וטפלון הוא עמיד לכך.

aradshahar

New member
טפלון לא אמור להדבק- כנראה שקנית

משהו לא איכותי בנוסף- מחבת טפלון דורש טיפול עדין ביותר- אפילו ניקוי עם סקוטש פשוט- עלול לפגוע ולחרוץ אותו- ואז להוריד את השכבה- ואם שפשפת הרבה- לא פלא שנדבק. לכן- על פי המלצת סולתם- פשוט לנקות עם ניר סופג ומי סבון- לא יותר מזה. 2 חברות טובות הן tepal ראיתי בטללויזה איזה פרסומת למחבת- לא יודע מה הגודל - ב29 ש"ח והשניה סולתם - אצלם אני ממליץ על המחבת עם הטפלון החלק (היה לי נסיון רע עם הטפלון עם ה"דוגמא" שלהם - למרות שהשירות היה טוב גם איתו) לסולתם יש מחבת נוסף - לא זוכר את שמו - שמיועד לבישול עם מעט/ללא שמן - אתה יכול לשאול שם. בחיפה אמורה להיות חנות של סולתם, אבל אם לא- תמיד אתה יכול לקפץ ליוקנעם לחנות המפעל. יש להם גם מבצע של 25% הנחה למחזירים כלים ישנים , אני לא יודע עם מדובר רק בכלי סולתם או כל כלי- שווה בירור. בכל מקרה תזכור - שכלים טובים הם יקרים, אבל מחזיקים לאורך זמן- וסולתם מחזיקים.... יותר מ 30 שנה אצל אמא שלי..... בתאבון שחר

למעלה