שאלת השאלות

שאלת השאלות

קודם כל שלום וערב מצויין לכל חברי ומנהל(י) הפורום .יש לי שאלה יותר נכון בעיה רצינית שאני לא יודע איך להתמודד איתה ואשמח לקבל תגובות מאלו שמכירים את הענין הן מקרוב והן מרחוק. אז ככה, היות ואני מתחתן בע``ה בקרוב והורי גרושים וכל אחד מהם נישא בשנית

המשך

אז תהיתי מה לעזאזל אני אמור לכתוב בהזמנה הרי הם כבר לא בקשר ולא שייך לכתוב את שמם ביחד ועוד שאימי כבר עם שם משפחה אחר וגם בעלה יפגע וגם אישתו של אבי תפגע ומצד שני לא בא בחשבון לכתוב את שניהם כי אני לא מעונין שכל העולם ידע ויניעס עלי ואותה בעיה גם

המשך )אחרון(

בקבלת פנים ובצילומים לעזאזל מה קורה כאן איזה אלבום זה יהיה .ועוד האם אצטרך להיטרטר מאבי לאמי ולצרותיהם בכדי להגיד שלום לזה ושלום לזה וגם אישתי עם כל ההתאמה שיש ביננו אבל זה מוריד לי את הביטחון .ולסיום ברצוני לבקש מכל מי שנתקל בענין שיגיב .בתודה. י.ס

קודם כל- מזל טוב!!!

ולעניינינו: נתקלתי פעם בהזמנה דומה, שההורים היו גרושים וכתבו את שם האב ומשפחתו ושם האמא ומשפחתה לדוגמה: משה כהן ושרה לוי. זה פחות תופס את העין אם גם הצד של הכלה יכתבו את שם האמא במפורש, ולא יכתבו "ורעייתו"..... ול"צרותיהם" תסביר יפה לפני זה, שאתה לא יכול לכתוב שיש לך 4 הורים.... לכן אתה מתנצל...אבל אתה כותב רק את ההורים הביולוגיים.... בטוח הם יבינו..... ולעניין התמונות וקבלת הקהל, לא תצטרך להיטרטר מאביך לאימך.... הם הרי יעמדו באותן ד' אמות.... ובטח יגדו יפה שלום זל"ז מעצמם.... ויהיה לך תמונות עם הזוג הזה ועם הזוג הזה.... ואולי גם עם שניהם יחד איתך... כמובן כל אחד מצד אחר.... זה לא צריך להיות כזו טרגדיה.... אם כי ברור שהיה עדיף בשבילך שהם לא היו חיים בנפרד.... אבל אלו הם החיים.... בסוף הכל עובר.... אני מאחלת בשבילך שזה לא מה שיעסיק אותך כל החתונה.... ומאחלת לך רק שמחה ואושר....והרבה מזל טוב!!!

איזו תגובה!

אף פעם לא הייתי מגיעה לזה.. הרגעת אותו מכל כיוון.. ממש אופטימית עם ניסיון... וי.ס. שיהיה הרבה מזל טוב!! אושר ועושר ובריאות.. שיהיה בניין עדי עד! בשמחות אצל כולם..

רגע, אופטימית! בואי הנה,

לא סיימנו פה... תמצאי כעת רעיון מי יוביל אותו לחופה... ובחגים איפה אוכלים? יש לזוג הטרי יחסי כוחות לא שווים, שתי שליש לחתן מול שליש אחד לכלה, כאילו חג אחד שלה/אצל הוריה שתי חגים שלו/אצל דאבל הוריו??

דודוש 19

New member
לדעתי אופטימית כבר ענתה לך

אבל אולי תנסה שיכתבו רק תשמות הפרטיים של ההורים הביולוגים וזהו. ובתמונות לדעתי תסכם איתם מראש איך תעשה את זה,ולדעתי עדיף שזה יהיה מוקדם מאוד ככה זה פחות אי נעימות

למעלה