שאלת המשך למה ששאלתי לפני כמה ימים...

sharona01

New member
שאלת המשך למה ששאלתי לפני כמה ימים...

רק הגעתי לשוחח עם העובד שנעדר ולא עמד ביעדים שלו ולהציב לו דד ליין ותקופת נסיון והוא כבר עצמו לא הגיע מוכן לפגישה עם הנתונים, ישב במהלך ישיבת מחלקה ושוב אמר כמה עומס יש לו (כמובן שלא השלים את השעות הנדרשות כדי לעמוד ביעדים במהלך השבוע הקודם)...

שורה תחתונה- הוחלט לזמן אותו לשימוע והוא אמור היה לקבל את הזימון הבוקר אבל הודיע (שוב) שהוא לא מגיע בשל מחלת ילדו...

האם יש מגבלה כלשהי על לדחות את מתן הזימון לעוד יום בגלל המחלה? לא אכפת לי שיהיה מחר אבל המחלה היום לא מגבילה אותי בלתת את זה מחר?

הרבה תודה...

מדון

New member
תני לו את המישחק עוד יום או יומים

הוא חושב שהוא יכול לעבוד עליך את גם יכולה לתת לו אופציה בשיחה כמו שדיברנו שאים הוא כל כך עמוס אולי הוא לא יכול לעמוד בעומס העבודה
נסי להפיל אותו בפח אם הוא צריך פעמים בשבוע שעות נוספות בתשלום של 125%
ולא יותר (שאלי אותו תוך כדאי שיחה אולי הוא רוצה למצוא מקום אחר
רק לידיעתך שעות עבודה בשבוע הוא 43 שעות ללא שעות נוספות
שאלה לפי מה שספרת כמה שעות הוא אמור לעבוד כדאי להשלים את המישימות שלו בשבוע ?
הזמיני אותו או מחר או מחרתיים
רק כדאי שלא יבכה "רימו אותי ,שקרו אותי ,לא נותנים לי זמן , אין לי מספיק זמן מהמעביד"
ניראה לי שנפלת על בטלן
אשמח לשמועה ממך על תוצאות השיחה

sharona01

New member
תיארת בדיוק את הבעיה...

הוא כנראה לא רוצה לעבוד, בשבוע שעבר הוא היה חסר שוב יום (כאמור כבר כמה חודשים הוא נעדר בממוצע יום בשבוע) ושביקשתי יום אחרי שישלים את המטלות והשעות- הוא עבד בדיוק על הקשקש את השעות הנדרשות ואתמול אמר לי שיש לו עומס ושאינו מגיע לכלום ושוב יצא על הדקה...
והיו פה אנשים שהגיעו חג ושבת כדי להשלים שעות, הוא פשוט בחר לא להגיע... כאמור- זו לא השיחה הראשונה בנושא אז נראה שהדברים מתכנסים לכוון שימוע...

אעדכן אותך מחר (אם יגיע לעבודה כמובן...)

הרבה תודה שוב על עזרתך...

מדון

New member
שחקי אותה כמו שדברנו בהתחלה רק בגלל

דבר אחד המצפון של במכתבך הראשון הציק לך נוראה ולכן העמדתי ראי מול עיניך שחקי אותה עוד חודש בלי להגיד מילה אחרי השיחה ואולי תעלי את העינין שאם לא יהיה שיפור אולי שיחפש מקום עבודה עכשיו את תביעי בחור אחר לכמה פעמים בשבוע שילמד את העבודה ואז הוא יקבל חודש תשלום
של הודעה מראש ואז פיצויים ושלום לפחות מצפונך יהיה נקי
בידדות

nogaash

New member
היי לך, קראתי גם את השאלה הקודמת שלך

וגם את הנוכחית, וזה נראה כאילו את מסתבכת עם עצמך סתם ממשהו שהוא דיי שגרתי ולא כל כך מסובך.

להזמין לשימוע את יכולה גם במייל וגם בטלפון, לא חייב לתת מכתב ביד, אלא רק להסביר לעובד על מה השימוע.

בשימוע, אל תתייחסי כלל להיעדרויות מחלה שלו, תתייחסי רק לעבודה שלו, תבואי מוכנה עם דוגמאות ספציפיות, תאמרי לו שאת מרגישה שהוא מזלזל בעבודה ושהוא לא עומד ביעדים וכל מה שמפריע לך מבחינת תפקודו בעבודה, מכאן תתני לו להגיב ולפי התגובה שלו, תוכלי לדעת אם הוא ציפה ורצה את הרגע הזה או שבאמת איכפת לו והוא מתכוון באמת לשנות ולשפר את תפקודו. (תתעדי את השימוע בהקלטה)

אם הוא עובד וותיק, ייתכן מאוד והוא פשוט שחוק וממש מחכה לפיטורים האלה וזו הסיבה שהוא מחסיר כל כך הרבה בחודשים האחרונים.

אל תעשי את הטעות שהציע לך מדון למטה ואל תביאי שום עובד ללמוד את העבודה לפני שאת מפטרת את העובד הנוכחי, פעולה כזו עשויה להיראות כאילו השימוע לא היה בתום לב.

בנוסף, אם וכאשר תפטרי את העובד, אל תעשי זאת בזמן חופשת מחלה במידה ועדיין נשארו לו ימי מחלה בצבירה.

למעלה