שאלת הכוונה

מצב
הנושא נעול.

ManInBlack86

New member
שאלת הכוונה

שאלת הכוונה
(לא מצאתי את שרשור ההכוונה...) אני צריך להגיע ביום ראשון מנהריה לגלילות. מה עדיף? רכבת לת"א ומשם אוטובוס לצומת גלילות? או לנסוע עם אוטובוס מחיפה לת"א ולרדת בצומת גלילות? או אולי בכלל לנסוע עם רכבת עד הרצליה? תודה מראש.

matany

New member
לדעתי עדיף :

שאלת הכוונה
(לא מצאתי את שרשור ההכוונה...) אני צריך להגיע ביום ראשון מנהריה לגלילות. מה עדיף? רכבת לת"א ומשם אוטובוס לצומת גלילות? או לנסוע עם אוטובוס מחיפה לת"א ולרדת בצומת גלילות? או אולי בכלל לנסוע עם רכבת עד הרצליה? תודה מראש.
לדעתי עדיף :
רכבת עד חוף הכרמל ומשם באוטובוס, קווים 910/900 עד רב מכר... (ד"א למה לקו הישיר (900) לוקח יותר זמן מהאקספרס (910)? זה לא אמור להיות הפוך? הנתונים מאתר אגד...) שבת שלום

Image of me

New member
לא יודע, אבל למעשה אין הבדל כמעט.

לדעתי עדיף :
רכבת עד חוף הכרמל ומשם באוטובוס, קווים 910/900 עד רב מכר... (ד"א למה לקו הישיר (900) לוקח יותר זמן מהאקספרס (910)? זה לא אמור להיות הפוך? הנתונים מאתר אגד...) שבת שלום
לא יודע, אבל למעשה אין הבדל כמעט.
ההבדל העיקרי בין 900 ל-910 הוא בכיוון ההפוך, כי 910 מחכה במסוף ארלוזורוב.

אורי404

New member
אמור לקחת לקו 900 פחות זמן. אולי לא

לדעתי עדיף :
אמור לקחת לקו 900 פחות זמן. אולי לא
הבדל כמו שיש מכיוון תל אביב, אך עדיין הבדל קטן, מכיוון ואין לקו תחנה בעתלית, למשל.

אולי בגלל ההבדל בשעות הפעילות

לדעתי עדיף :
משך הנסיעה שמוצג אחיד עבור כל או רוב שעות היום. קו 910 נוסע בכל שעות היום, כולל בשעות המתות, ולכן משך הנסיעה המשוער שלו מוטה למטה. 900 הוא חלופה שפועלת בשעות השיא, שבהן יש יותר פקקים, ולכן משך הנסיעה שלו מוטה למעלה. קרוב לוודאי שאם שני הקווים ייצאובאותה השעה, ה-900 יגיע כמה דקות קודם.

alantan

New member
לא הגיוני

משך הנסיעה שמוצג אחיד עבור כל או רוב שעות היום. קו 910 נוסע בכל שעות היום, כולל בשעות המתות, ולכן משך הנסיעה המשוער שלו מוטה למטה. 900 הוא חלופה שפועלת בשעות השיא, שבהן יש יותר פקקים, ולכן משך הנסיעה שלו מוטה למעלה. קרוב לוודאי שאם שני הקווים ייצאובאותה השעה, ה-900 יגיע כמה דקות קודם.
לא הגיוני
קו 900 פועל משך כל היום. אני מסכים עם הקביעה שלך שנראה שאין התאמות במשך זמן הנסיעה, והוא נראה קבוע בכל שעות היום. לפיכך צריך להסתייג משימוש עיוור במערכת המידע הזו בעיקר בנושא ההחלפות שכן האמינות של זמני הנסיעה לא נראית גבוהה כל כך.

אורי404

New member
תלוי בשעות. אם זה בשעות פנויות, אול

שאלת הכוונה
אולי קווי אגד טובים. לגבי רכבת - בהחלט עדיף בפקקים וגם כאשר אין פקקים זה טוב, כל עוד יש לך טרמפ (ממישהו שאתה מכיר, כמובן ולא מזרים) מתחנת הרצליה לבסיס. נסיעה במכונית היא קצרה מאוד - כרבע שעה ואפילו פחות מזה. אם אין טרמפ - רכבת לתל אביב מרכז (אם הפקקים בכביש החוף ארוכים) ולהחליף לקו 149 של "דן". התחנה שלו נמצאת על דרך נמיר והנסיעה בשעות הבוקר אמורה להיות מהירה יחסית. על כל פנים, מומלץ לבדוק את השעה שהרכבת מגיעה לתל אביב מרכז ולבדוק בלו"ז של "דן" את השעות, כדי שלא לחכות יותר מדי זמן בתחנה. עוד משהו - היה ואולי יש עדיין את קו 532 של אגד. מומלץ לבדוק את השעות שלו ומאיפה הוא יוצא. בעבר הוא היה יוצא מתל אביב וגם מכיוון הרצליה.

urilei

New member
532

אולי קווי אגד טובים. לגבי רכבת - בהחלט עדיף בפקקים וגם כאשר אין פקקים זה טוב, כל עוד יש לך טרמפ (ממישהו שאתה מכיר, כמובן ולא מזרים) מתחנת הרצליה לבסיס. נסיעה במכונית היא קצרה מאוד - כרבע שעה ואפילו פחות מזה. אם אין טרמפ - רכבת לתל אביב מרכז (אם הפקקים בכביש החוף ארוכים) ולהחליף לקו 149 של "דן". התחנה שלו נמצאת על דרך נמיר והנסיעה בשעות הבוקר אמורה להיות מהירה יחסית. על כל פנים, מומלץ לבדוק את השעה שהרכבת מגיעה לתל אביב מרכז ולבדוק בלו"ז של "דן" את השעות, כדי שלא לחכות יותר מדי זמן בתחנה. עוד משהו - היה ואולי יש עדיין את קו 532 של אגד. מומלץ לבדוק את השעות שלו ומאיפה הוא יוצא. בעבר הוא היה יוצא מתל אביב וגם מכיוון הרצליה.
532
יוצא בבוקר מתחנה מרכזית ואם רוצים להשתמש בו כדאי לעלות עליו לא אחרי התחנה בבגין (תל אביב השלום)

ManInBlack86

New member
תודה לכל העונים, ו-2 שאלות

שאלת הכוונה
כמה זמן תיקח נסיעה בקו 900/910 בשעה 8 בערך? ולעומת זאת - כמה זמן תיקח נסיעה בקו 532/149 בשעה 9 בערך?

urilei

New member
הימור

כמה זמן תיקח נסיעה בקו 900/910 בשעה 8 בערך? ולעומת זאת - כמה זמן תיקח נסיעה בקו 532/149 בשעה 9 בערך?
הימור
900/910 - בערך שעה וחצי, אבל באמת שאני לא יודע 532 - הנסיעה כולה (מתחנה מרכזית) היא כ-40 דקות. תלוי איפה בדרך אתה עולה 149 - אין לי מושג

mister K

New member
900/910 - עד גלילות כשעה בערך.

הימור
900/910 - בערך שעה וחצי, אבל באמת שאני לא יודע 532 - הנסיעה כולה (מתחנה מרכזית) היא כ-40 דקות. תלוי איפה בדרך אתה עולה 149 - אין לי מושג
900/910 - עד גלילות כשעה בערך.
הייתה תקופה שבה הייתי נוסע קבוע בנסיעה של קו 900 ב-8:40 מחוף הכרמל. הייתי מגיע לתמח"ת תמיד בין 10:00 ל-10:10.

tzvika pick

New member
אם אתה צריך להגיע לבסיסי צה"ל

שאלת הכוונה
אם אתה צריך להגיע לבסיסי צה"ל
האופציה העדיפה לדעתי היא רכבת עד להרצליה, ומשם יש הסעות לבסיסי צה"ל בכל חצי שעה בערך. כמו כן, 532 מפוצץ עד אפס מקום בימי ראשון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה