שאלת הגעה

מצב
הנושא נעול.

ManInBlack86

New member
שאלת הגעה

שאלת הגעה
אני מקווה שזה הפורום המתאים לשאול... מה הדרך הכי טובה להגיע לתחנה המרכזית באשקלון מת"א ביום שני בבוקר? עדיף אוטובוס או רכבת? וכמה זמן זה לוקח בערך? תודה רבה לעונים וחג שמח!

קווים 300 או 311 של אגד מת"מ ת"א

שאלת הגעה
אני מקווה שזה הפורום המתאים לשאול... מה הדרך הכי טובה להגיע לתחנה המרכזית באשקלון מת"א ביום שני בבוקר? עדיף אוטובוס או רכבת? וכמה זמן זה לוקח בערך? תודה רבה לעונים וחג שמח!
לא לעלות בשום פנים ל-301 או 310! הם מאספים ולוקח להם המון זמן להגיע לאשקלון. הנסיעה ב-300 או 311 אורכת כשעה (אולי טיפה יותר). הרכבת לא שימושית במקרה הזה מאחר והיא אינה עוצרת קרוב לת"מ אשקלון.

ManInBlack86

New member
תודה על התשובה המהירה!

לא לעלות בשום פנים ל-301 או 310! הם מאספים ולוקח להם המון זמן להגיע לאשקלון. הנסיעה ב-300 או 311 אורכת כשעה (אולי טיפה יותר). הרכבת לא שימושית במקרה הזה מאחר והיא אינה עוצרת קרוב לת"מ אשקלון.
תודה על התשובה המהירה!
כן ראיתי באחד הדיונים למטה שיש בעייה להגיע מהרכבת לתחנה המרכזית... אבל עם כל הפקקים שיש בגלל חוה"מ זה יכול לקחת הרבה יותר משעה לא? ואז אולי עדיף רכבת?

איזה פקקים כבר יש בחוה"מ לכיוון

תודה על התשובה המהירה!
כן ראיתי באחד הדיונים למטה שיש בעייה להגיע מהרכבת לתחנה המרכזית... אבל עם כל הפקקים שיש בגלל חוה"מ זה יכול לקחת הרבה יותר משעה לא? ואז אולי עדיף רכבת?
איזה פקקים כבר יש בחוה"מ לכיוון
אשקלון?

urilei

New member
זה פורום מצויין לשאול

שאלת הגעה
זה פורום מצויין לשאול
מבחינת מהירות אוטובוס עדיף. קו 300 או 311. לו"ז ומסלולים באתר אגד. 300 הכי מהיר, אחריו 311, אחריו 310 ואחריו 301 (בלתי מומלץ בעליל) להגיע מתחנת רכבת אשקלון ותחנה מרכזית אשקלון זה לא פשוט למרבה הצער

מצב
הנושא נעול.
למעלה