שאלתי בפורום רשתות ןאל ענו לי ,אולי

magicon

New member
שאלתי בפורום רשתות ןאל ענו לי ,אולי

אתם יודעים טוב אז ככה ,אנחנו בעבודה 3 אנשים שעובדים על אותו מחשב ונמאס לי שרואים את כל התיקיות המשותפות וכל מה שיוצא מכך. יש לנו ווינדוס 2000 ,ואיך שמהחשב עולה יש לנו מסך שאנחנו צריכים להכניס סיסמא של היוזר המשותף. עכשיו להוסיף עוד 2 יוזרים בנובל לא בא בחשבון,האחראי רשת לא מסכים ,אין לי מושג למה? אז השאלה שלי היא אם אני יוסיף יוזרים לוקאלים לווינדוס 2000 ,איך הדבר ישפיע? כלומר אני יצטרך לתת סיסמא בהתחלה לנובל ואחר כך ליוזר הלוקלי? תודה רבה על העזרה אני מקווה שהבנתם אותי. אם משהוא לא ברור תשאלו אני ינסה שוב

xroeeh

New member
אני אגיד לך ככה...

לי אין תשובה אבל אני יכול להגיד לך שיש כאן מישהו שיכול לתת תשובה לא רעה בכלל, רק יותר מאוחר. רועי

magicon

New member
טוב אני יהיה בעבודה יותר מאוחר

להתכונן ללילה לבן? תודה רועי

noam01234

New member
>>>>

לפי מה שאתה אומר זה אפשרי לפתוח משתמשים מקומיים ולהשתמש בהם אבל.. אם יש לכם גם דומיין של NT תצטרכו להקיש סיסמא כדי לקרא דואר ולהשתמש בשרתי NT. 1. פתח משתמשים מקומיים במחשב ותן להם הרשאות בהתאם 2. בחלון הסיסמא של נובל הקש על Advanecd ובחר בלשונית Windows, הקש שם את שם המשתמש שקבעת ובחר להתחבר לדומיין המקומי. 3. לאחר הקשת סיסמא הורד את הסימון מ- use logon securuty.. (משהו כזה) בהגדרות הדואר - זה יאפשר להקיש סיסמא כדי לפתוח את הדואר. עכשיו בכל כניסה תצטרך להקיש סיסמא מספר פעמים 1. לנובל 2. לדומיין המקומי 3. לדומיין הכללי קצת מסורבל, אבל זה מה יש...

magicon

New member
נועם תודה ..

על ההסבר המלומד אני ינסה יותר מאוחר בעבודה. מה שכן הדואר הוא לא שיקול כאן,אני גם ככה לא נכנס ובודק את הדואר של התא בעבודה (הם שולחים רק שטויות ומבצעים לנופשים) :-> האם זה משנה במשהוא את ההסבר?

למעלה