שאלתיה

מצב
הנושא נעול.

Armadilo86

New member
שאלתיה

שאלתיה
עשיתי לי גיחה קטנה מפורום מתגייסים בכדי לשאול שאלה חשובה מאוד מאוד -מתי כבר תפתח הרכבת לירושלים???

צביקוש23

New member
שאלה פשוט מצוינת

שאלתיה
עשיתי לי גיחה קטנה מפורום מתגייסים בכדי לשאול שאלה חשובה מאוד מאוד -מתי כבר תפתח הרכבת לירושלים???
שאלה פשוט מצוינת
ופה כאן המקום לשאול מדוע בובזו כל כך הרבה כספים בבנית מפלצת בטון במלחה במקום להשקיע אותם בשיקום תחנת החאן והפעלתה....? הפתרונות לרכבת ישראל.....

קווי הרכבת לירושלים

שאלתיה
קווי הרכבת לירושלים
קו הרכבת המשודרג לתחנת ירושלים מלחה צפוי להפתח בתחילת שנת 2005 (מועד מדויק עדיין לא ידוע). קו הרכבת החדש לתחנת ירושלים בנייני האומה צפוי להפתח בסביבות שנת 2008-2009, וחלקו כבר בבנייה. פרטים נוספים על הפרויקטים תוכל למצוא באתר שלמטה, בחלק ה-'מעקב'.

כרגע מדובר על אפריל 2005. והנה

קווי הרכבת לירושלים
קו הרכבת המשודרג לתחנת ירושלים מלחה צפוי להפתח בתחילת שנת 2005 (מועד מדויק עדיין לא ידוע). קו הרכבת החדש לתחנת ירושלים בנייני האומה צפוי להפתח בסביבות שנת 2008-2009, וחלקו כבר בבנייה. פרטים נוספים על הפרויקטים תוכל למצוא באתר שלמטה, בחלק ה-'מעקב'.
החדשות (הגרועות): המסילה הגיעה רק עד לק"מ 57, כלומר רק 7 ק"מ מזרחה מבית-שמש. הבעיה הקשה יותר: קצב התקדמות הקמת התחנה במלחה הפך לאיטי מאוד בגלל הקושי של הפועלים להגיע בבוקר מהשטחים. בחודש האחרון שום דבר משמעותי לא התקדם בתחנה.

גדדו

New member
למה למהר עם התחנה,

החדשות (הגרועות): המסילה הגיעה רק עד לק"מ 57, כלומר רק 7 ק"מ מזרחה מבית-שמש. הבעיה הקשה יותר: קצב התקדמות הקמת התחנה במלחה הפך לאיטי מאוד בגלל הקושי של הפועלים להגיע בבוקר מהשטחים. בחודש האחרון שום דבר משמעותי לא התקדם בתחנה.
למה למהר עם התחנה,
המסילה עדין רחוקה.

Image of me

New member
המסילה המשודרגת תגיע רק עד מלחה.

הרכבת לירושלים תגיע רק עד מלחה?
לא יהיו עוד תחנות בירושלים אליהם היא תגיע?
המסילה המשודרגת תגיע רק עד מלחה.
המסילה החדשה תגיע רק עד בנייני האומה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה