שאלות

ron651

New member
שאלות

מה זה התוספות לסימס?זה מחליף את המשחק או מוסיף דברים? למשל:סימס עונות,סימס חיות וכו'

Boobik7

New member
תשובה:]

תוספות למשחק סימס 2, מוסיף עוד אפשרויות למשחק. לדוגמא: אם קנית את סימס חיות, זה מוסיף אפשרויות כמו אימוץ חיות, טיפולן וכ"ו. כמו כן, עם התוספות מגיעים גם רהיטים חדשים ועוד המון פריטים חדשים. לסיכום, התוספות הן מעין "שדרוג" למשחק=)

roni93

New member
זה רק מוסיף

אבל נוסף עוד אייקון בשולחן העבודה שדרכו נכנסים

ron651

New member
דרכו נכנסים למשחק?

ואם אני רוצה להתקין את הכל אי אפשר?

אם יש לך כמה תוספות

אז צריך להתקין אותם לפי סדר יציאתם ואז נכנסים דרך האייקון של התוספת האחרונה שהתקנת.

ron651

New member
ועוד שאלות

האם אפשר לצאת מהבית ולא להישאר שם כל הזמן,כמו לבלות וכו' או שצריך את התוספות? האם אפשר להתחיל כרווק ולהתחתן ולא ישר להתחיל משפחה? איך פותחים עסקים?גם צריך את התוספות? האם המשחק שונה מסימס 1?כי סימס 1 לא היה משהו לפי מה שראיתי..

Boobik7

New member
תשובות :]

1.) אני מצטערת לא הבנתי את השאלה.. 2.) כן בטח שאפשר=) אתה יכול להתחיל ממבוגר אחד.. שניים.. ויותר.. המקסימום שאפשר להיות במשפחה הוא 8 אנשים+6 חיות עם התוספת חיות(לא כולל דגים, אוגרים, תוכים וכ"ו...), אם אני לא טועה. 3.) כדי לפתוח עסק, צריך את התוספת -פתוחים לעסקים- 4.) הרעיון הכללי של המשחק (להקים משפחה.. לטפל... וכ"ו) לא שונה, אבל הרבה דברים השתנו, כמו הגראפיקה לדוגמה. והמשחק, לפי דעתי, נהיה הרבה יותר כיפי! שמחתי לעזור:] בת-אל

ron651

New member
בשאלה הראשונה התכוונתי

שאם אני יכול לצאת מהבית שבניתי בלי התוספות?כאילו להסתובב וכו'

shirarditi

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo73.gifבטח!

את צריכה להתקשר בטלפון למונית, ואז אחרי שאת נכנסת מופיע לך המצב של השכונה, ואת יכולה לבחור לאיזה קניון או מקום אחר ללכת. כשאת רוצה לחזור את הולכת לטלפון הציבורי ועושה אותו דבר. מקווה שעזרתי

רוני13

New member
אלא אם יש לך...

חיי לילה ואז את יכולה ליסוע במכונית משל עצמך.

למעלה