שאלות

nightwave

New member
שאלות

אני טס ב 15 ב 19:00 לאיה נאפה ל Mikes place ( זה באמת לא היה קשור) הנה השאלות: 1) איזה מועדונים כדאי לבקר בהם אני מתכוון מבחינת המוזיקה שתהיה מוזיקה שאפשר באמת לרקוד.. ומבחינת האנשים - כמה שפחות ישראלים כמה שיותר בנות מחול. 2) כמה כסף אני צריך להביא בשביל שבוע שלם ? 3) כמה בערך עולה שם הכניסה למועדונים ? 4) איזה עוד מקומות אתם ממליצים לבקר בהם .. חוץ מהים

The Bugi

New member
אז ככה

1)יש המון מועדונים. אני ממליץ לך על הBlack and White ויש גם את הcar wash שהוא חמוד. אני אישית הרגשתי הרבה יותר בנוח והיה לי הרבה יותר כיף עם ישראלים באותו מועדון. תשתדל להתרחק מהCastle שהוא בבעלות ערבית וממועדון הסטארסקיז שלא מכניס ישראלים. 2)לא צריך להשתגע עם הכסף, בעיקרון זה בסביבות 150 שקל ליום, אבל תמיד שיהיה לך רזרבה על כל מקרה. 3)הכניסה לרוב היא חינם כשהמועדונים נפתחים ואחרי זה אפשר להיכנס בסכומים משתנים של 30-50 ש"ח. 4)חוץ מהים יש כמובן את פארק המים Water Land הייתי בו ביום שבת האחרון והיה ממש כיף עם הרבה מגלשות מפחידות... בסוכנות נסיעות מקומית תוכל לקנות כרטיס במחיר של 14 פאונד קפריסאי (140 ש"ח) כולל הסעות.

nightwave

New member
תודה רבה

עוד שאלה. האם יש שם מקומות שאפשר לרוץ בהם ? יש לי גיבוש עוד חודש וחצי ואני צריך להמשיך להתאמן.. ככה שאני מתכנן לרוץ שם.. איפה כדאי לרוץ ובאיזה שעות אתם ממליצים ? ועוד אחת - עד כמה יקר שם האוכל במסעדות \מזון מהיר.. ?

The Bugi

New member
אתה יכול לנסות לרוץ

אבל אני בטוח שאחרי דקה בערך החום והלחות יכריעו אותך...גם בלילה וגם ביום. עזוב את הריצות ולך תהנה. לא יהיה לך כוח אחרי זה לרקוד.

nightwave

New member
שום דבר לא יכריע אותי...

2 רגליים שבורות אולי כן.. אל תדאג אחי אני בטוח שבשעות הערב זה אחלה לרוץ על החוף

arie86

New member
צודקים בקשר לקאסל,

כשהייתי שם שנה שעברה פרקו לשני חבר'ה ישראלים את העצמות המאבטחים שם. לא אוהבים אותנו. הסטארקיז זה אחלה מועדון למי שאוהב אייטיז - הוא בחינם לבנות, לא זוכר כמה עולה לבנים.

rozi17

New member
מה?

איזה זיון שכל.. לך לקאסל ותשתגע בכיף והייתי שם והיה אחלה וגם הכרתי מלא אנשים תילך בכיף!

The Bugi

New member
הוא בבעלות לבנונית

וכל עניין ה"דווקא" לתיירים הישראלים בדוק. אני ממליץ לא לתת להם פרנסה, יש מספיק מקומות טובים שהישראלים יכולים להנות בהם.

T00L

New member
איזה שטויות..

כל מי שרוצה נכנס לקאסל.. בנזונה של מועדון.

L e G e n D

New member
השמועות על הקאסל

הן לא סתם.לא פעם לא מכניסים לשם ישראלים. אני אומר את זה מניסיון אישי שלא הכניסו שלושה חברים שלי כי הם דיברו עברית בתור.אם אתה ממש רוצה להכנס,כי בכל זאת זה מועדון טוב,אז פשוט אל תדבר עברית. הסטארסקי הוא דווקא מועדון מומלץ לישראלים,באים לשם הרבה. מבחינת ריצה יהיה לך קשה,כי החופים צפופים יחסית וחלקם משופעים,כלומר החול הקשה יחסית נמצא בשיפוע.ברחובות יהיה לך קשה כי זה מקום קטן יחסית ולא תוכל לעשות אומדן מרחק. הכי אפקטיבי יהיה פשוט לשחות בבריכה של המלון. אגב,אל תבנה יותר מדי על בחורות מחו"ל. הן לא ממש סופרות אותנו.

GnG17

New member
תלוי באיזה גישה אתה בא..

אין פה קטע של להתחיל איתה אתה צריל לדלג על כל הקטע הזה של הדיבורים.. אותך צריך לעניין דבר אחד וזה איך להכניס אותה למיטה נטו בלי יותר מדי שטיות מסביב.. של בואי לפאב נשב לנו איזה שעה שעתים.. כי זה לא מעניין אותה..

L e G e n D

New member
אני מבין אותך

הייתי במצב שלך כשאני נסעתי לשם. תחשוב גם על האפשרות של להעלות את הרמה של האימונים שלך עד לפני הנסיעה ואז לנוח בחופשה. זה יכול לעזור.

למעלה