שאלות

Assaf24

New member
שאלות

שלום לכולם, אני מודה שאני לא מבין יותר מדי בפאזלים, אבל יש לי מס' שאלות שחשוב לי לקבל עליהן תשובות, אז אני אודה לכל מי שיכול לתרום מהידע ומהנסיון האישי שלו. 1. מהן חברות ייצור הפאזלים הטובות בשוק? ידוע שלכל מוצר יש תמיד מס' חברות שהקניה מהן תמיד תבטיח מוצר איכותי וטוב, אני רוצה לדעת מהן חברות ייצור הפאזלים שעונות לקריטריון הזה. 2. האם מישהו מכיר חנות למכירת פאזלים בחו"ל (עדיף במזרח) אשר מוכרת פאזלים במחירים מוזלים? אני הסתכלתי על רשימת החנויות שבקישורי הפורום אך לא מצאתי משהו שם שהיה לי מספיק טוב, אז אם מישהו מכיר מהנסיון האישי שלו.. אני אשמח לדעת. תודה מראש ואני מקווה שלא הצקתי יותר מדי :) אסףש

123נעמי

New member
תשובות../images/Emo13.gif

בעולם ישנם הרבה חברות טובות אלינו לארץ מגיע חלק קטן ממה שיש בשוק העולמי - לצערינו הרב החברות ששולטות כאן בארץ הם: אדוקה EDUCA חברה ספרדית רוונסבורגר RAVENSBURGER חברה גרמנית קלמנטוני CLEMENTONI ריקרדו ארט RICORDI ARTE שהיא חברה איטלקית שהפאזלים שלה הם רק תמונות אומנות. HEYE שהם שולטים בתמונות המצחיקות מלאות הפרטים שמגיעות בעיקר בקופסאות משולשות. גמבו JUMBO ראיתי שהשנה התחילו להביא מהם הרבה יותר משנים קודמות. אלו החברות הגדולות ששולטות בארץ וטובות מבחינת איכות (לצערנו המחירים שלהם בשמיים) אפשר למצוא פאזלים של חברות קטנות יותר במחירים זולים יותר - אבל האיכות בהתאם. בקשר לחנויות בחו"ל - אין לי מושג נשמח לשמוע ממך אם מצאת משהו ו/או קניתי מחנויות זולות שיהיה בהצלחה וקניה נעימה

למעלה