שאלות
.

dorsev

New member
היהודים ביום הסטודנט ת"א?

זה לא יהיה אותו דבר בלעדיהם. חברה, תגידו לי שהם מגיעים. בבקשה בבקשה בבקשה

../images/Emo55.gifעוד לא פירסמו כלום...

בנתיים בעיקרון נתנו תאריך (3.5), לא יותר. למרות שאני בספק, כי הם הופיעו שנה שעברה....

Dug E

New member
מה זה קשור?

הם לא יהיו ביום הסטודנט באונ' ת"א..ולא בגלל שהם היו שנה שעברה,ממש לא קשור. יש שמועות די רישמיות על הופעות של ריטה,רמי,עברי לידר,אביב וברי באונ' ת"א השנה. הולך להיות יום סטודנט חזק ביותר אם זה נכון
.

../images/Emo55.gifזה קשור...

כי אם הם היו שנה שעברה, יש סיכוי דיי סביר שהם לא יזמינו אותם עוד שנה....

AvtipuS

New member
פירסו,פרטים בפנים

שיתופי פעולה מיוחדים יאפיינו גם השנה את יום הסטודנט של אוניברסיטת תל אביב, שיתקיים ב-3 במאי. שני המופעים המרכזיים יהיו של יהודית רביץ, שבאחרונה הוציאה את אלבומה "עיר קטנה", שתארח על הבמה המרכזית את ברי סחרוף; ושל להקת ההיפ-הופ "הדג נחש" שתארח את רמי פורטיס. במהלך היום יופיעו על הבמה המרכזית גם "הג'ירפות", "מופע הארנבות של ד"ר קספר", שממשיכים את הופעות הקאמבק, ואריק ברמן. על הבמה השנייה, שתוקם תחת הכותרת "לקידום המוזיקה הישראלית", יופיעו החל מ-12:30 הרכבים רבים, ביניהם "העברית", "דפנה והעוגיות", "טל פרידמן והקריות" במופע מחווה ללהקות רוק משנות השבעים, "צ'וקה", "האחים והחיות", "אגרול" ועוד. בנוסף, על הבמה ניתן יהיה למצוא גם מוזיקה אלקטרונית, ולשם יגיעו הדי-ג'ייז SOULOMON ,Talamasca ו- VIC. פרטים נוספים ועוד: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3386368,00.html

Dug E

New member
אוף../images/Emo7.gif.

למרות שברי ויהודית צריך להיות אחלה שילוב
. אני שם רק בשביל מופע הארנבות!

Dug E

New member
כי בשבילי ריטה מעל הכל :)

ושנה שעברה היא הייתה עם ברי ביום הסטודנט בעמק יזראל ולא יצא לי להגיע משומה. ועד היום אני אוכל את עצמי על זה.

Dug E

New member
שאלות../images/Emo13.gif.

למרות שבסופ"ש האחרון היו יותר מידי שאלות ותשובות

Eldarch

New member
../images/Emo41.gif קבלו משהו מצחיק-מוזר בקשר לאלבום החדש:

http://www.musicaneto.com/performer.asp?counter=1&performer_id=204 כתבו שאין לו עוד שם, שהוא יוצא ב-31 במאי 2007..ומסיבה כלשהי, יש לו כבר דירוג גולשים
[ועשיתי קישור נוח]

Dug E

New member
לפני משהו כמו חודשיים העלתי את אותו

קישור ואמרתי שבד"כ מיוזיקנטו די מדייקים.

Poisonn

New member
מישהו ראה היום עובדה? |דמעות|

על הכתבה עם התרומת איברים :(

nils11

New member
ראיתי מהאמצע..

לאח אחד (שהיה הגדול מבין שלושה) היו בעיות בריאות.. ובגלל שאין מספיק תרומת איברים אחים שלו הקטנים התנדבו.. (אחותו הקטנה ואח שלו הקטן, אבל הם לא ילדים או משהו הם נשואים פשוט יותר קטנים ממנו.) אז אחד מהם תרם אונה (חלק מריאה) ימנית והשנייה אונה שמאלית. והראו שזה ניתוח מאוד מסובךך והביאו רופא מחו"ל לעשות את שלושת הניתוחים.. והוציאו לו את הריאות והן היו במצב גרוע.. והוא היה צריך אחר כך את ההשתלה של החלקים של אחים שלו.. הניתוח עבר בהצלחה.. ואז אחת המערכות בגוף שלו לא הצליחה להסתדר עם זה.. ולאט לאט זה התחיל לעשות בעיות עם כל המערכות.. ושבוע אחרי הניתוח הוא נפטר
ואחים שלו הצליחו להשתקם וישבו שבעה עם כל המשפחה. עצוב. ת.נ.צ.ב.ה.

Poisonn

New member
תגידו זה עם השחור

הוא מזכיר את תום? למה ממש אכלתי סרט בבוםבמלה שזה הוא בהתחלה חח ברור שבגלל שהייתי הפוך אבל עדין

למעלה