שאלות קטנות ונצל"שים

ToryMaster

New member
שאלות קטנות ונצל"שים../images/Emo64.gif

שרשור זה מיועד לקבץ את כל השאלות וההכרזות הקטנות שלא יפתחו סביבן דיון או שנשאלו עשרות פעמים בעבר, במטרה לשמור על סדר בפורום. שימו לב, אין לנצל"ש שרשור פעיל אחר כל עוד יש שרשור נצל"שים בר הקפצה (כלומר בן פחות מ72 שעות), גם אם צריך לחפש בעמוד השני. הודעות מהסוגים שתוארו למעלה יש לשרשר אך ורק לכאן. הודעות שלא ישורשרו על ידי הכותב ישורשרו או ימחקו על ידי אחת המנהלות, בהתאם לשיקול דעתה, ובלי אזהרה מוקדמת. אין לנצל"ש שרשורי תפוז אנשים, תודה.

../images/Emo187.gifשאלה בקשר לפרגוד

אני לא הבנתי כל כך את הקטע בספר החמישי עם הפרגוד. איך שומעים אנשים מתלחששים שם? יש בכלל אנשים מאחורה?

Chugworth

New member
יש שם *משהו*. לפי מה שנאמר לנו זה..

כנראה העולם הבא. הקולות המתלחששים הם אנשים שמתו, אולי כאלה שעברו דרך הפרגוד. הפרגוד הוא מעין שער לאיזשהו מקום אחר.

נירנו

New member
חשבתי על משהו..../images/Emo118.gif

אם מה שהארי שמע מאחורי הפרגוד הם אנשים שעברו את הפרגוד ומתו אז אולי הוא יכול לשמוע את סיריוס? אולי הוא יכול לבוא כל פעם למשרד הקסמים ולדבר עם סיריוס

sky44

New member
אני חושבת../images/Emo189.gif../images/Emo190.gif

שהפרגוד הוא הפתח לעולם הבא או משהו כזה. לונה אומרת שברור שהם שם, הארי שמע אותם מעבר לפרגוד. סיריוס פשוט עבר לעולם המתים, אז הוא מת.

Chugworth

New member
אני לא חושבשאפשר לשמוע מה הם אומרים

גם אם מנסים. גם בספר ראינו שזה היה מין לחשוש מרוחק ולא ברור. סביר שאי אפשר ליצור קשר דרך הפרגוד עם אנשים שעברו לעולם המתים, לפחות לא בצורה הזו.

אפשר לארגן מפגשפורום... ../images/Emo9.gif

כל כך התגעגעתי לזה... ואז נבוא אלי לצלם סרט כמיטב המסורת... |נאנחת| בכל מקרה, חובה מפגשפורום בפסח. פשוט חובה.

למעלה