שאלות על מנוע.. כמה תופעות..

שאלות על מנוע.. כמה תופעות..

היי, הייתי פה לפני הרבה זמן.. ושאלתי כמה שאלות על שיפוץ... ועכשיו.. יש לי כמה שאלות על מנוע.. =] קצת רקע: מנוע 46 של מגנום... היה נכבה ככה סתם.. עבר ניקוי יסודי; פלג, מיכל דלק וצינוריות הוחלפו ועכשיו הוא עובד ממש אחלה רק שיש כמה תופעות שרציתי לדעת אם הן טבעיות: 1. כשאני על סרק והאף מכוון כלפי מעלה: כשאני מקזז אותו קצת לפתיחה הוא נשאר יציב ואפילו מוסיף כמה תורים.. כשאני מקזז קצת למטה הוא נכבה.. זה טבעי? 2. סרק+אף למעלה.. פותח במהירות והוא נכבה... (קרה גם במצב מקביל לקרקע... לפעמים....) טבעי? בתודה מראש ... ליאור

ranraneanranran

New member
לפי דעתי

הוא פשוט לא מכוון ,את צריך לשחק בבורג שליד הסיכה.גם לי היה אותו הדבר עם המנוע שלי. בהצלחה

sagife

New member
במנוע תקין,לא.

התופעות שאתה מתאר אינן טבעיות.וממה שהצלחתי להבין מהתיאור, מדובר כנראה בבעיית כיוון. הכי טוב לבקש עזרה בשטח מאדם מנוסה. בינתיים, אתה מוזמן להתחיל בקישור המצורף. אגב,אתה מוזמן לבקר לא רק כשיש שאלות, אלא להתעדכן באופן סדיר. אף פעם אין לדעת מתי תזדקק לידע...

Flat spin

New member
התופעה שאתה מתאר מצביעה ../images/Emo22.gif

בבירור על סיכת סרק פתוחה מידי. עליך לסובב לכיוון סגירה, בהדרגה. אחרי כל שינוי בסיכה פתח את המצערת במהירות (לא בחטף). תוכל להבחין בעשן לבן היוצא מהמשתיק. המשך כך ותראה שהסל"ד בסרק עולה עם כל שינוי מצב סיכת הסרק וכמות העשן הולכת ופוחתת. ברגע מסוים המנוע לא יחיש ויחנק מחוסר דלק. ממצב זה תתחיל לפתוח בחזרה את הסיכה הנגדית. ברגע שהמנוע יחיש ולא יחנק, זה המצב הנכון של סיכת הסרק. ממילא גם התופעות שציינת יעלמו.

למעלה