שאלות על הפעלת ECI270PR כנתב

timur97

New member
שאלות על הפעלת ECI270PR כנתב

שלום לכולם. מערכת שלי: WIN98SE (עם עדכון NDIS.VXD) INTEL 10/100 כרטיס רשת. מודם ECI270PR PIII-800 128M התחברתי דרך ADSL וקווי זהב, והשתמשתי בחייגן והכל עבד. החלתתי להפעיל את המודם כנתב. פעלתי לפי המדריך מnetguru בweb interface בחרתי אופציה PPPOA (האם אפשרי PPPOE או ROUTED-RFC1483?) הגדרתי VPI, VCI לפי המדריך בלי NAPT. החיבור הצליח (קיבלתי IP מהספק) פתחתי את הכל בפירוול. בNAT הגדרתי ב STATIC WAN את הIP שקיבלתי מהספק האם אני צודק? ב STATIC NAT MAPPING הגדרתי כתןבת פנימית 192.168.1.2 וכתובת חיצונית זאת שקיבלתי מהספק. התעבורה עבדה חוץ מ DNS. ואז משהו קרה, ואני לא יכול אפילו להכנס לממשק של הנתב. הדרך היחידה שהצלחתי היא לכבות ולהדליק את הנתב, וכאשר הוא סיים אתחול אני נכנס לממשק, ומוציא את כבל החיבור לשקע ADSL כדי שלא יתחבר לספק. כי ברגע שהוא מתחבר (עם NAT מופעל) אני לא יכול לגשת לממשק יותר. יש עצות? עוד שאלות: 1) בין הרגע בו כמעט הכל עבד לרגע הבעיה, בין השאר הורדתי את פרוטוקול NDISMINIPORT שהחייגן השתמש בו, ואת DIALUP->TCP/IP (רכיב DIALUP ירוק נשאר) האם זה יכל לגרום לבעיה? 2) למרות ששרת DHCP בנתב מופעל, כאשר אני שם AUTOMATIC IP בהגדרות כרטיס רשת, מתקבל IP שמתחיל ב 162 תודה מראש.

timur97

New member
עוד שאלה

ה IP שאני מקבל מהספק אינו קבוע. האם יש דרך להגדיר את ה NAT בנתב שיעבוד עם זה?

timur97

New member
הקפצה

אף אחד לא יודע, חסר מידע, או שאני מדבר שטויות?

dov98

New member
יש מדריך מקוצר ----------->

בטאגליינס: פעל על פיו כי הוא פחות מבלבל.

timur97

New member
קראתי את כל הדברים הרלומטיים בטגלין

ולדעתי יש לי מספיק ידע להבין את המדריך המלא. ועדיין עלתה לי הבעיה שהעליתי בהודעה הראשונה

dov98

New member
סלח לי ------------->

אך לפי השאלות לא ראיתי שיש לך את הידע ואני גם לא בוחן את הידע של אף אחד כי זאת איננה מטרת הפורום. בכל מקרה: א. כל מודם\ראוטר במצב ראוטר ADSL עובד רק בPPPOA . ב. בחיבור לראוטר המחשב\תחנה זקוק רק לפרטוקול TCP/IP ולא יותר מזה.

למעלה