שאלות לשישי-שבת? כאן!

chat girl

New member
לכל מי שאוהבת את הסומק של מייבלין

יש עכשיו מבצע במשביר ב30 שח :)

ShIruH

New member
מחט חשמלית בחיפה

שלום חברות,

האם יש לכם המלצות לגבי קוסמטיקאיות שמבצעות טיפולים במחט חשמלית בחיפה?
תודה

T i l o

New member
2 שאלות,

1. רכשתי השבוע את הסרום לריסים של לוריאל בשם LASH BOOSTING SERUM שמבטיח ריסים מלאים וארוכים יותר. מישהי מכירה? האם הוא באמת יעיל?

2. בנוגע לקרמי הגנה לפנים, אני צורכת הרבה מהמוצר הזה וקונה אותו לעיתים קרובות. אין לי העדפה לקרם מסוים, אני קונה לרוב לפי מה שיש עליו מבצע אטרקטיבי, כרגע אני עם אחד של לוריאל, הקודם שלי היה של קרוליין. השבוע יצא לי לראות שמוכרים בביוטיקר קרם הגנה לפנים עם הרבה יותר תכולה מאלו שאני קונה SPF15 אאל"ט, עם המחיר השערוריתי שלו הוא משהו כמו 15 ש"ח . המחיר הזול מפתה מאוד אבל האם לדעתכן הוא יעיל באותה המידה כמו שאר הקרמי הגנה?

רינת1200

New member
לגבי קרם הגנה

לא התנסיתי בקרם של ביוטיקר, אבל טוב לדעת שיש להם. למה לא לנסות? המחיר שלהם הרבה יותר זול בעיקר כי הם לא מפרסמים את עצמם...

SuperYaelina

New member
2. שווה לנסות

לדעתי בסכוום כזה שווה נסות . מספיק שאת יוצאת החוצה וחוזרת שזופה כדי לדעת שהתכשיר הזה הוא לא.... ולא הוצאת הרבה כסף. ןלזרוק לפח בכייף.

סה"כ כבר קניתי תכשירים ביותר כסף שלא עבדו
אז שווה לנסות.

אל תשכחי לשים
עבור איזה סוג עור המוצר.

יעלי

תמי 260

New member
שמפו נטעלי

היי, מישהו מכיר את המוצרים שלהם?
אני משתמשת בשמפו הזה בשנה וחצי האחרונות, זה השמפו הכי טוב שאי פעם ניסיתי. טבעי ללא חומרים אגרסיביים, משאיר את השיער ממש חלק ונעים וזוהר..
לאחרונה המוצרים של החברה הזו פשוט נעלמו! הם היו תמיד בסופר פארם והיום אין באף סניף

אם מישהי/ו מכיר/ה אני ממש ממש אשמח לדעת איפה ניתן להשיג :)

Nightmare19

New member
קרם הגנה לשימוש יומיומי...

לגוף לא לפנים, SPF 30 ומעלה, נוח למריחה וניספג מהר, רצוי אחד שאין לו ריח של "אני הולכת לים"...
יש המלצות?

MineSweeper

New member
אני השתמשתי בעבר במוצר של פיטר תומאס רות',

מעולה לגוף, עם SPF30 וגם לא נורא יקר.
הבעיה היחידה- לא זוכרת איזה ריח היה לו... (אני לא מאוד רגישה)

למעלה