שאלות לפורומי תמיכה למינהם.

חדשה ישנה-פליז כנסו ותגיבו

הייי קוראים לי חן קראוס ואני חדשה ישנה בפורום הזה עדיין לא הכירתי לכם אותי אז הנה אני ואני ממש רוצה שתעזרו לי אז על כבר יש לי שאלה ובקשה ע-נ-ק-י-ת-! א.אני צריכה כלללללללללללללללללל דבר שקשור לפוריפ{איך מאפרים, הלכות, תשבצים, ניבים ועודדדדדדד}תודההההההההההההה ב.אני צריכה את הספר העץ הנדיב

unbraked

New member
שלום../images/Emo13.gif

יש לי 2 שאלות קטנות: 1. האם למי שיש בלוג בישראבלוג, ויש לו מנוי פרו, יכול לדעת בידיוק מי נכנס וקורא אצלו בבלוג? 2. שמעתי שיש תוכנה כזאת שדרכה אתה יכול לדעת איזה אנשים שמו אותך באינויזבל ליסט שלהם באיסיקיו.. מישהו יכול אולי לתת לי קישור להורדת התוכנה הזאתי? תודה רבההההההההההה.

אוי ../images/Emo4.gif

המחשב שלי הותקף בוירוס ששמו Trojan.Bookmarker.B אני לא מצליחה להעיף אותו מהמחשב שלי... האנטי וירוס שלי יותר נכון לא מצליח :| מה לעשות? אפשר קצת מידע על הווירוס הזה בבקשה? תודה מראש

רעותתתת

New member
היי חן, יש פורום "חגי ישראל- פורים"

יש שם דברים קשורים...
רעות.

T i k t a k i t

New member
את השאלה הראשונה

כדאי להפנות במייל למנהל אתר ישראבלוג-האימייל שלו מופיע אי שם בדף הראשי או בבלוג מס' 5-. הוא עונה למיילים מאוד מאוד מהר

רידלמן

New member
על הוירוס

הוירוס משנה את דף הבית של הדפדפן שלך ל-webcoolsearch.com, כמו כן הוא מעדכן את דף החיפוש ומוסיף לינקים (מועדפים) שמצביעים לאתרים פורנוגרפיים. בעיקרון תוכנת אנטיוירוס כמו נורטון אמורה להסיר אותו. נראה לי שגם תוכנות כמו adaware או spybot אמורות לגלות אותו. בנוסף יש אנטיוירוס חינם שאמור להסיר אותו בכתובת המצורפת

Reznik

New member
בפורום תמיכה טכנית יוכלו לעזור יותר

פורום תמיכה טכנית (71) קרוב לוודאי שהבעיה היא במקודדים אבל תשאלי שם עם פירוט של מהי מערכת ההפעלה במחשב ואיזו גרסה של המדיה פלייר יש לך

רידלמן

New member
בלינק תלחצי YES כשמבקש

אבל למען האמת עדיף אנטיוירוס. אין לך? את adware אפשר להוריד כאן תוכנה כמו adware מנטרלת וירוסים כאלה לדעתי

שוב...

הבעיה ממשיכה :/ הורדתי את האנטי ווריוס שהמלצת עליו הרצתי בדיקה זה הבחין בוירוס ניסיתי להסיר אותו ויוצא שאי אפשר... :/

עוד שאלהההה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מה זה?!!? פתאום נפתח לי החלון הזה ואין לי שמץ מה זה.... אפשר הסבר? אולי יש איזה מידע כתוב על זה?

|אהמ||אהמ|../images/Emo187.gif<שיעול מנומס>

סליחה על השאלה, אבל..... איזה פורום את מנהלת?! החלון הזה הוא חלק מאדמין הניהול. הוא נפתח אוטומטית כשאת נכנסת לאדמין. אם את לא רוצה שיפתח, פשוט תלחצי על "ביטול פתיחה אוטומטית" פעם הבאה שאת נתקלת בו.... אם את לא מנהלת שום פורום, לעומת זאת, זה מאוד מוזר ואני מציעה שתפני לפורום תפוז משוב ותדווחי להם על העניין.

לאלאלאלא

זה משהו נסיוני חדש שתפוז מריצים חחחחח אני לא מנהלת כלום.... אז רגע מנהלים בפורום יכולים לדעת מתי אני מחוברת אל הפורום?

לא...

לא משנה... כנראה שהם מנסים להפעיל משהו כלל תפוזי, פעם זה היה ככה רק באדמין.

ailag

New member
זה לא חלק מהאדמין

פשוט מי שלא מנהל לא יודע על זה או איך להכנס לזה. (חוץ ממני
) אם ביטול פתיחה אוטומטית לא עובד, אפשר גם למחוק את הקוקי של תפוז, כי ההפעלה של זה נמצאת בקוקי.

למעלה