שאלות לזהבה סופר המיילדת

שאלות לזהבה סופר המיילדת

אמא לצח אלדר ושובל מיילדת מרכזת קורסי הכנה ללידה במרכז הרפואי הלל יפה חדרה, רפלקסולוגית, מעסת נשים בהריון תשמח לענות לשאלותכם שלכן תמיד זהבה

טאש

New member
הי יקירה ../images/Emo13.gif את יכולה לתת פרטים נוספים לגבי

הכנס - מתי, איפה, מי, מה,
(מו)

הי

הכנס מתקיים ב14.12.07 בפנינת השומרון על כביש 4 בשעה 9:00 אשמח לראותך יקירה שלך זהבה

הי יקירה

המרכז הרפואי הלל יפה - כנס בחדרה המרכז הרפואי "הלל יפה" והירחון "להיות משפחה" מזמינים אתכם לבוקר חווייתי ומהנה, שכולל הרצאות מקצועיות, כיבוד, יריד מסחרי והגרלת מתנות! האירוע ייערך ביום שישי, 14.12.07, בשעה 9:00 בבוקר, באולם אירועים "פנינת השומרון", כביש מס' 4 (חיפה-ת"א הישן) תחנת דלק דור, חדרה. בתכנית: 09:00-09:45 התכנסות, קפה ומאפה, ביקור ביריד מציגים. 09:45-10:00 דברי פתיחה וברכות - ד"ר חיים דויד, מומחה במיילדות ואחראי חדר לידה, מרכז רפואי הלל יפה. 10:20-10:00 הכנת היולדת לקראת הלידה - גב' זהבה סופר, מדריכת קורסי הכנה ללידה, מרכז רפואי הלל יפה. 10:40-10:20 חווית הלידה בעידן המודרני - ד"ר חיים דויד, מומחה במיילדות ואחראי חדר לידה, מרכז רפואי הלל יפה. 11:00-10:40 הפסקה, כיבוד קל, ביקור ביריד מציגים. 11:40-11:00 "התחלת החיים" - הגב' איבון איבגי, אחות אחראית מחלקת ילודים, מרכז רפואי הלל יפה. 11:40-12:00 פאנל שאלות ותשובות - בהשתתפות מיטב המומחים של אגף האמהות במרכז הרפואי הלל יפה, חדרה. 12:00 דברי סיום והגרלת מתנות. ההשתתפות חינם, מותנית בהרשמה מראש באתר: www.y-herayon.co.il או בטלפון: 1-599-505-155

mb55555

New member
שלום זהבה !!!

בשרשור הקודם שאלתי אותך לגבי שמן שקדים של בייבי טבע...ואמרת לי שיש בו שמן נר הלילה...אבל...בדקתי...ואין בו...הוא רק שמן שקדים טהור בכבישה קרה....וכשביררתי עם בייבי טבע הם אמרו לי שאכן יש שמן שקדים שיש בו שמן נר הלילה אבל הוא מיועד רק ללידה עצמה ...שאלתי היא: האם בכל זאת לרכוש אותו ולעשות איתו עיסוי? או שעדיף להישאר עם השמן שקדים הרגיל? אודה לתשובתך....

ורדיתי1

New member
זהבה שלום !

אני חדשה בפורום ולכן אני לא ממש יודעת אם את הכתובת לשאלה שלי.... אני אנסה בכל זאת. אני בהריון שבוע 14 הריון 3 יש לי 2 ילדים מקסימים שנולדו בלידות רגילות אבל מאוד קשות. הבעיה העיקרית בלידות היא דווקא לגבי היפרדות השיליה !! בלידה ראשונה השיליה לא יצאה שלמה והישאירו לי חתיכה בפנים שהוצאה רק בשלב מאוחר יותר. ובלידה השניה השיליה סרבה לצאת ,איבדתי המון דם ובסוף עברתי הפרדה ידנית שהייתה ממש קשה. מה לדעתך עליי לעסות , האם זה נכון לבקש קיסרי ? (ביקשתי בלידה השנייה ושיכנעו אותי שלא כדאי לי) הייתה לי בעייה אם השיליה בשתי הלידות האם זה מחייב שזה יקרה שוב ? למי לדעתך עלי לפנות כדי להיתיעץ בנושא שמין הסתם מאוד מלחיץ אותי .... אודה לתשובתך .

הי

הצעתי לך לבקש מהמיילדת לאפשר לשליה להיפרד ללא התערבות מצידה כלומר לא לנסות להוציאה על ידי משיכה של חבל הטבור כמו כן הייתי ממליצה לך על הומאופטיה ורפלקסולוגיה שלך זהבה

הומאופתיה

בהחלט אפשר לחשוב על רמדי הומאופתית שתילקח מיד אחרי שהתינוק יוצא ותעזור בהיפרדות השליה.

הי

ישנם 2 סוגי שמן לעיסוי פרינאום שמן המיועד לפני לידה ושמן המיועד ללידה אשמח לעזור במידה וזה יהיה רלוונטי שלך זהבה

../images/Emo140.gifשלום זהבה, תודה על עזרתך.

איזו שמיכה מומלצת לתינוק שרק נולד ( תל"מ בפברואר) ? היכן מומלץ להניח את מיטת התינוק (עריסה)? אצלי אין כל כך הרבה ברירות וכנראה המיטה תהיה גם ליד קיר חיצוני. יש אולי הצעות כיצד לשפר את המצב? המון תודה, ג'יין

הי

רצוי שהשמיכה תהיה ללא סיבים ולא מפרווה מאחר ויש תינוקות שרגישים לכך וגורמת להם לפריחה את העריסה מומלץ שתהיה כמה שקרוב אליך ולא בקיר חצוני מאחר וקיר חצוני תמיד קר יותר מהקירות הפנמיים וכפי שאת מציינת אין לך ברירה אז רפדי את העריסה בשמיכה בכדי לחמם את תינוקך שלך זהבה

אם ליד קיר חיצוני

אז אפשר לתלות על הקיר בד כלשהו, שטיח קיר או מחצלת קש כדי לשפר את הבידוד. ההבדל משמעותי.

naturla

New member
ירידה של הבטן

שלום זהבה מנסיונך, האם ירידה של הבטן לפני לידה (ראשונה) היא סימן מחייב או שזה רק מיתוס? אם התינוק מבוסס באגן כבר חודש אבל הבטן מאוד גבוהה, הלידה עדיין יכולה להתחיל בקרוב? תודה רבה

לי הבטן לא ירדה מעולם

הסתובבתי לי בשבוע 41 כשכולם מציקים לי "הבטן עוד גבוהה,יש לך עוד המון זמן" כמובן שילדתי בסוף

הי

כאשר התינוק מבוסס את בדרך הנכונה לקראת הלידה יש מצבים שהבטן יורדת תוך כדי לידה וזהו רק מיתוס שלך זהבה

saritamedi

New member
לידה רגילה עם אגן צר

לפני שנים עשיתי אולטרסאונד של האגן והתברר שיש לי אגן צר. אני בשבוע 32....הריון ראשון. האם לדעתך,אפשרית אצלי לידה רגילה?או שסביר שאצטרך ניתוח? האם זה תלוי גם במשקל העובר?הוא שקל 1560 גרם נכון לשבוע 30+4 ימיחם. תודה.

למעלה