שאלות לגבי מחשב Asus K53E

bnayal

New member
שאלות לגבי מחשב Asus K53E

שלום, קנינו את המחשב הנ"ל. רציתי לדעת שני דברים: 1. האם לא עדיף לשמור את כל המסמכים האישייים, תמונות, וידאו בכונן D במקום בC? נכון שזה לא שומר את הקבצים במידה והHD מת, אבל זה ישמור במידה והמערכת הפעלה תדפק? או שהאופציה של השחזור מערכת עם הדיסקים שאני מכין עכשיו צריכים להספיק מהבחינה הזאת? 2. המחשב מלא בתוכנות מובנות של Asus שרצות ברקע - סתם חבל לטעמי. מה אפשר ואיך לבטל בצורה כזאת שלא יפגע בעדכונים והחומרה של המחשב? תודה, בניה

RoyBO

New member
תשובה

1. מה זה D? מחיצה שאתה יצרת? הדיסקים זה בשביל שיחזור מלא של מערכת ההפעלה. אם הדיסק כולו נופל, אז במילא המסמכים וכו' נופלים איתו. תמיד תחזיק גיבוי בכונן חיצוני. 2. תחפש בגוגל מה עושה כל תוכנה ותבטל מה שנראה לך מיותר.

bnayal

New member
תודה,

המחשב נקנה "יד שנייה" (חדש לגמרי), והבחור שמכר אותו התקין את המערכת הפעלה עם מחיצה בשם D. אישית כשאני מתקין אני עושה אותו דבר. במידה ואני מבצע שחזור עם הדיסקים, הוא מפרמט את הכונן או שומר על המסמכים? לגבי התוכנות, הרוב נראה לי מיותר. למה צריך תוכנה מיוחדת להגדרות קול? לא מספיק מה שיש לווינדוס להציע? כל מיני תוכנות גיבוי אונליין. בניה

RoyBO

New member
תשובה

אני לא יודע, ייתכן שיפורמט כל הדיסק ויותקן על מחיצה אחת, לא יודע. לגבי תוכנת קול, זה בטח בא עם הדרייבר של אסוס לכרטיס קול, השאר אותה.

למעלה