שאלות והודעות(חלקן הזויות)

sweet shir

New member
תשובה..

בני גם אומר צא בחוץ... הוא כל הזמן אומר כאלו דברים.. זה בטח היה להם בתסריט..דרור רצה להפוך את בני לאידיוט..חח...

נופרי 88

New member
דעתי היא...

שתשמרי את הדעה שלך לעצמך...מילא ולא היית יורדת על טלי אבל תרגיעי! ולדעתי טלי הרבה יותר מתאימה לכפיר כי דנה היא כמו כפיר כזה מה"מקובלים" בואי נגיד ככה..ורננה היא הפשוטה הזאת..שיכולה לשנות כל דבר כמו שהיא שינתה את כפיר :]

לדעתי....

רננה הרבה יותר מתאימה לכפיר. וגם לדעתי טלי יותר מתאימה לעפר. ולדעתי טלי עדיפה על יעל. ולדעתי רננה עדיפה על דנה.

invisible fire

New member
נצל"ש

למישהו יש את הקטע עם רננה ואפרת.. "אני תמיד אהיה שם בשבילך..." כמה שיותר מדויק...

לא הבנתי.. מצד אחד את אומרת לא קשור

לדמויות ומצד שני את מתייחסת לדמויות?! אז תחליטי... טלי-עפר-יעל או רננה-כפיר-דנה

איזה התייחסות מגעילה...

כולה הבעתי את דעתי....לא ירדתי עליהם ולא שום דבר... ממש התנהגות מגעילה...ואין לי מושג למה ההתנהגות הזאת... הבעתי דעה לא בקטע של אני שונאת את רננה או חושבת שהיא מכוערת לא רננה ולא טלי שרון... כולה אני חושבת שדנה/יעל בר זוהר יותר מתאימה לכפיר... ואני חושבת שיעל בר זוהר יותר נורמלית מטלי שרון.... אז סליחה באמת שאני לא כמו ילדה בת 12 סוגדת ומנשקת את האדמה שטלי שרון ועפר שכטר דורכים עליה....

הייתי בוחרת ב...

טלי שרון ללא ספק!היא שחקנית הרבה יותר טובה ואמינה לדעתי וגם הרבה יותר יפה. אין לי אמנם זכות לכתוב דבר כזה אבל בכל זאת...נראה לי שיב"ז לא כ"כ רחוקה מדנה בלום(מבחינת האופי ולא המעשים).

רונושי

New member
אני לא חושבת שרננה ועפר אי פעם

היו ביחד...אולי עפר וטלי..חחח|4U

רונושי

New member
רננה ועפר? וואלה איך לא שמתי לב?

אני חייבת לחזור ולקרוא מדורי רכילות

למעלה