שאלות והודעות(חלקן הזויות)

אז ככה שאלה חדשה...

ראיתי לפני דקות אחדות את האירוח של עפר ב VOD וחשבתי לעצמי... אם הייתם צריכים לבחור...במי הייתם בוחרים... יעל בר זוהר או טלי שרון.... ולא בקטע של הדמויות (דנה ורננה), אלא בקטע של הבנות עצמן.... אתם באמת חושבים שמבחינת מראה...ואפילו(!!!) אישיות רננה מתאימה יותר לכפיר?? אז ככה התשובה שלי בכללי היא שאני חושבת שיעל בר זוהר היא יותר רמה... יותר בחורה...עפ"י דעתי רננה היא גברית מדיי...ת'אמת מתאים לה בכלל לשחק תפקיד של לסבית.. אבל לא משנה... וגם מבחינה של התאמה לכפיר...אני חושבת שדנה יותר מתאימה... כי בכל הקטע הזה של המערכת יחסים של רננה וכפיר זה נראה כאילו רננה היא הגבר וכפיר הוא הבחורה... מה דעתכם?

דיאנה 80

New member
שמישהו יענה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מישהו במקרקה יודע איך קוראים לשיר המדהים שהיה בפרק 109??? אם כןם אז בבבבבבקשה תענו!!! [email protected]

../images/Emo124.gif ש-א-ל-ה ../images/Emo124.gif

מה אתם אומרים אם היתם רוצים שביום שישי היה עוד פרק וביום שבת כולם פרקי עשבוע או אתם מעדיפים מה שיש עכשיו יום חמישי פרק אחרון בשבוע מה אתם אומרים םרטים: שם_____________- גיל___________ וזהו....

הגאונה

New member
אתם יודעים מה יהיה אחרי טלנובלה?

יש ספירה לאחור... מה קורה ביום שאחרי טלנובלה בעמ? איזה סדרה מחליפה?

tziont

New member
מאיפה אפשר להשיג שירים מהטלנובלה

שירים שהם שרים שםם כמו השיר של הלהקה זה יום שמחחח יום שכל אחד שוכח זה כמו חלום אמיתיייי בסוף אתה איתיייייי טו טו טודו דו................... או השיר ששרו לשון כשגילו שהוא יהודי הוא ערבי, אך עם לב של יהודי בקרוב הוא עוד ישכח את הנביא, את הנביא! לא מחבל, הוא אוהב את ישראל הוא לא משבט ישמעאל

תאירוש1

New member
../images/Emo35.gifשאלה../images/Emo35.gif

מישהו יודע איך קוראים לשיר שלהקת פראנויה שרה

rachel227

New member
ל-עלמה=הדס מורן

תיקחי את שחר אודי סתם מגעיל עם השיער הזה וגרשון=אלברט אילוז צודק באמת יש לו קינים בשיער. אז תיקיחי את שחר הוא יותר שווה בישבילך. ותעני לי עם מי היה יותר כיף להתנשק עם שחר או עם אודי רדודי?

אני חושבת שעדיף שתשמרי את דעתך

לעצמך.. כי רננה (או שדיברת על טלי אלוהים יודע מה) ממש לא גברית כל אחד והדעה שלו על זה שהוא צריך להיות איתה או איתה.. אבל משם ולרדת על רננה\טלי זה כבר הגזמה

RaZiK4

New member
היו הרבה../images/Emo3.gif

(אני משער, לא ראיתי את הפרק
)

למעלה