שאלות בקשר לצו ראשון

ifonly16

New member
שאלות בקשר לצו ראשון

נשארו לי בערך איזה 3 ימים לשוח את הדף של בשאלון הרפואי אבל אח שלי שהוא חייל אמר לי שלא חייב לשלוח את זה מכיוון שזה בדרך כלל הולך לאיבוד ומכיוון שזה דואר צבאי הם חייבים לפתוח את זה ואז כל הקטע של הסודיות רפואית מתעופפת לה לשחקים. עכשיו חוץ מלענות על החלק שלי בשאלון לא עשיתי עם זה כלום. עכשיו מה אתם אומרים לשלוח או לבוא עם זה ביום שנקבע לי בצו או בכלל זה משנה?

Odednaim

New member
גם אני לא שלחתי..

והלכתי עם השאלון לבקו"ם..ולא קרה כלום..

אפרתתת

New member
בטח שלשלוח!

אחרת סתם יעכבו אותך בצו ראשון, וזה די מבאס כי גם ככה התורים שם בלתי נגמרים. לך לרופא, שימלא את החלק שלו, תעשה את כל הבדיקות האפשריות לפני הצו (שתן, עיניים) וככה בצו ראשון לא תיסחב עם זה.

גם אני לא שלחתי את הטופס הזה

באתי איתו לצו ואמרו לי שטוב שעשיתי ככה כי זה מקצר את התהליך של לחפש איפה זה....וחוץ מזה שזה גם מתערבב וברוב המיקרים הולך לאיבוד.פשוט תמלא/י את זה וזהו לא לשלוח זה עדיף

איך שבא לך..

לפני הצו ראשון המדנ"עית (מדריכת נוער, זה הקיצור נכון?) בבית כל הזמן אמרה כמה זה חשוב לשלוח את זה, ואני לא שלחתי וכשהגעתי בבדיקבה הרפואית ראיתי שאף אחת מהבנות לא שלחה.. אף אחד גם לא אומר כלום על זה.. אצלי בכל אופן זה היה ככה.. בהצלחה בצו!!

ifonly16

New member
תודה לכל העונים

כן כנראה שזה לא ממש משנה ואפילו עדיף לא לשלוח ובגלל שהצו שלי רק בקיץ ממש אין לי בעיה להשאר שם כמה זמן שזה ייקח.

למעלה