שאלות בקשר לצביעת שיער

the blak angel

New member
שאלות בקשר לצביעת שיער

היי.. השיער שלי חלק פחות או יותר,בצבע חום. אף פעם לא צבעתי אותו,לא פסים ולא שום סוג של צבע. אני מעוניינת לצבוע את השיער לצבע דבש בהיר. יש לי כמה שאלות: 1. עד כמה הצבע באמת הורס את השיער? שמעתי שיש סוגי שיער שאחרי צביעה השיער מתנפח ונשרף.עד כמה זה נכון? 2. יש צורך לצבוע גם את הגבות בדבש? הגבות שלי בצבע חום,ונראה לי שזה ייראה לא טבעי אם השיער בצבע דבש והגבות חומות. 3. כל כמה זמן בערך אני צריכה לצבוע שוב? כמה זמן לוקח לצבע לרדת? 4. מה טווח המחירים של צביעת שיער? תודה רבה, מורן

ToryMaster

New member
ובכן!

לטעמי, ומנסיוני האישי, הצבע לא הורס את השיער, לפחות לא את שלי. נכון, יש חמצון ברמה מסוימת, אבל צריך לזכור שקודם כל, השיער הוא לא רקמה חיה, אי אפשר להרוג או להבריא אותו, אפשר רק לתת לו מראה מת או חי. אני צובעת מגיל צעיר מאוד והפעם היחידה שהשיער שלי נראה פגוע הייתה כשחימצנתי אותו עד מוות [במטרה להגיע לגוון כמה שיותר בהיר]. אני מעולם לא צבעתי את הגבות ואני חושבת שלא תמיד יש צורך בזה, כדאי לנסות ואם את חשה שיש צורך, אז לגשת לאיש מקצוע שיצבע לך. צביעת שיער אצל אנשי מקצוע יכולה לנוע ממאה שקלים עד חמשמאות, למיטב ידיעתי, הכל תלוי בצבע שאת בוחרת, באיש המקצוע שאת בוחרת ובאיזור המגורים שלך. אני צובעת כל חודשיים בערך, זו התדירות שהשיער שלי דורש, אצלך זה כנראה יהיה שונה כי קצב צמיחת השיער שלך יהיה שונה, וכיוון שכמות החשיפה שלך לשמש ולשאר חומרים כנראה שונה משלי.

למעלה