שאלונת...

loly11

New member
שאלונת...

אם אני מתחילה את השירות בספטמבר..אז מתי אני מסיימת? ועוד דבר...אם אני צריכה להגיע לסמינר ברכבת למרכז..ואני גרה בדרום יש מצב שהם יחזירו לי את הכסף על הנסיעות?
 

R y a n O

New member
בשירות לאומי

נותנים אני חושב איזה כרטיס לרכבת - נסיעות בחינם אבל לא בטוח שזה נכון
 

G II L A T

New member
תשובה

אם את מתחילה ב-1 לספטמבר את מסיימת ב-31 לאוקטובר (במידה ואת לא מנצלת את ימי החופש שמגיעים לך את יכולה לסיים ב-15 לאוגוסט). בקשר לסמינר, את צריכה לדבר עם הרכזת ולבקש החזר נסיעה.
 
לא יחזירו לך נסיעות.

אין מה לעשות בעניין, אלא אם את באמת במצב סוציו-אקונומי קשה וגם בשנה הבאה תקבלי תוספת שכר וכדומה. גם אני גרה בדרום ובשנה שעברה הסברתי את העלות הכספית למי שרצה לשמוע, אבל לא החזירו לי כסף. לא נורא, זה מתגמד לעומת החסכון בנסיעות שיהיה לך בשנה הבאה
...
 

yaser21386

New member
את טועה

איך את קובעת ישר שלא, לא יחזירו לה. אני חושב שאין בזה בעיה והם יחזירו לה במידה ותציג את כרטיסי הנסיעה שלה כשמצויינת עליהם עלות הנסיעה והתאריך כמובן. ואני בטוח שכשהיא תסביר שהנסיעות היו לשם ההגעה לסמינר אז בכלל היא תקבל את ההחזר ללא כל ספק. עובדה: במסגרת השירות שלי הייתי צריך לעבור קורס מסויים שעלויות הנסיעה (עוד לפני תחילת השירות בכחודש וחצי) היו 120 ש"ח. מה שעשיתי זה שנתתי את הקבלות של הנסיעות לרכזת שלך וכבר עם המשכורת הראשונה בשירות קיבלתי את התוספת של הנסיעות.
 
למעלה