שאלונת....

שאלונת....

למשהו יש מושג כמה הולך לעלות האלבום של ההופעה והדוד כדי שאני יתחיל לחסוךך כסף...תודה מראש

D B D

New member
תלוי איפה תקנה..

בנפרד, האלבום ודאי יעלה בסביבות ה100 שקל, והDVD בין 120-140 שקל. ובדיוור ישיר (מדיה דיירקט), זה צריך לעלות ביחד בסביבות ה150-160 לפי מה ששמעתי..

D B D

New member
בטח שנראה לי..

יש חנויות שעוד מוכרים את מכונת הזמן ב100 שקל..

.....

ובפעם המיליון, אני חייבת להזכיר שאני קניתי את מכונת הזמן ב-170 ש"ח

מור פ

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

אני קיבלתי אותו מתנה....... מאח שלי המתוק. קנה לי לממולדת 12...

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifאני קניתי אותו ב-70 שקל...

טאוור רקורדס רחובות - אבל העטיפה כבר סיפור אחר...

israel1986

New member
מה?!?

70 שקל - טאוור רקורדס - רחובות?? מתי קנית את זה? כשאני רציתי לקנות בטאוור רחובות זה היה איזה 120 ש"ח... ובסוף קניתי בענק הוידאו (או איך שקוראים לזה... בקומה התחתונה של הקניון
), ב-100 ש"ח.

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifזהירות לא להתעלף מהתרגשות...

יאפ 70 שקל טאוור רקורדס בכניסה לקניון. אהמ יום אחרי ההופעה בהיכל התרבות. השעה 13:05 בצהריים היום: שישי. המוכר: בן אדם עם ראסטות... נראה לי שאתה מתבלבל קצת בין החנויות יש סופר זאוס ( היקרנים יותר... )שנמצא בתוך החנות של ענק הוידאו בקומה התחתונה של הקניון ויש את טאוור רקורדס בכניסה לקניון... אגב סתם לידע כללי, בסופר זאוס מכרו אותו ב- 100 ש"ח כמו שאמרת עליתי לטאוור רקרדס ומצאתי ב- 70 שקל וקניתי אותו...

israel1986

New member
טוב, חפיף

קניתי בחנות שלמטה, שאין לי מושג איך קוראים לה, והאמת - זה לא ממש מעניין אותי
את גרה ברחובות (או שסתם עברת שם או משהו כזה)?

Charmed Angel

New member
גמני קניתי ב70

בטאוור רקורדס רחובות, ב28.8, חצי שעה לפני שנסעתי להופעה בקיסריה.

emperor28

New member
בעעע חחח רק אני לא זוכר

נו טוב קניתי אותו ב 95 ממש שהוא יצא...

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifזהירות לא להתעלף מהתרגשות...

יאפ 70 שקל טאוור רקורדס בכניסה לקניון. אהמ יום אחרי ההופעה בהיכל התרבות. השעה 13:05 בצהריים היום: שישי. המוכר: בן אדם עם ראסטות... נראה לי שאתה מתבלבל קצת בין החנויות יש סופר זאוס ( היקרנים יותר... )שנמצא בתוך החנות של ענק הוידאו בקומה התחתונה של הקניון ויש את טאוור רקורדס בכניסה לקניון... אגב סתם לידע כללי, בסופר זאוס מכרו אותו ב- 100 ש"ח כמו שאמרת עליתי לטאוור רקרדס ומצאתי ב- 70 שקל וקניתי אותו...

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifסעמק תפוזונע שלח פעמיים...

אניוואייייייי לא אני לא גרה ברחובות, אני גרה ביבנה...

למעלה