שאלונת...

liorplot

New member
שאלונת...

אני יודע שאתם לא אוהבים שדוחפים טרקטורונים לענינים שלכם, אבל השאלה הספציפית הזו קשורה גם לאופנועים... קניתי לפני כמה זמן טרקטורון ואני מרוצה ממנו מאוד. עניין קטן שמטריד אותי, הוא שהפלסטיקים שלו מעט שרוטים, דהויים, ולא נראים משהו. אז אני שואל: יש חומר, או טיפול, או משהו שאפשר לעשות בשביל הפלסטיקה? שיחזור, שיפוץ, מריחה? משהו? תודה מראש, ליאור.

liorplot

New member
זה באמת עוזר?

מניסיון, אפילו בתוך הרכב הוא מחזיק לא יותר משבועיים שלושה... אז על פלסטיקים של טרקטורון?

לא חשבת בטעות שאני ממליץ

לך על ספריי קסמים שבמחי שפריץ אחד יהפוך את הטרקטורון שלך לפרדטור חדש נכון? צר לי לאכזב אותך - אין חומר קסמים כזה שיחדש לך את הטרקטורון - נבלה זו נבלה אבל ספריי סקאי יתן קצת חיים וברק לפלסטיק. מנסיון (רב)

liorplot

New member
לא פרדטור ולא שמדטור...

איך הוא, אגב, הפרדטור? ולא חשבתי כלום.... התגובה שלך כאן נשמעת קצת מזלזלת. לא יודע למה. אם היא לא כזו, קבל את התנצלותי הכנה. ידוע לי על איזה חומר שנמצא בשימוש למטרוץת חידוש פגושי פלסטיק. מין שמן כלשהו שנמרח על חלקי הפלסטיק על מנת להעניק להם מראה טוב יותר. לא מבריק, פשוט טוב יותר, וחדש יותר... מעניין אם ידועים לי דברים לא נכונים...

חומרים על בסיס סיליקון

כמו ספריי סקאי- עוזרים לתת מראה חדש יותר לפלסטיק

liorplot

New member
תאמת,

עבדתי בחברת חשמל עד לא מזמן, ובמחסן ראיתי בקבוק ספריי לבן, שהיה כתוב עליו, לא זוכר בדיוק מה, אבל איזה חומר סיליקוני שנדבק לדברים ומגן עליהם מפני מים, קורוזיה, לחות חום קור וכו וכו. אחרי שיחה קצרה עם המחסנאי, התברר שהם מרססים את החומר על הכבלים שמתחברים למצברי הרכב. אני חייב לציין שסיליקון המגן מפני תנאים קיצוניים כאלה ואחרים נשמע מבטיח בכל הנוגע לשמירה על הפלסטיקה של הטרקטורון שלי...

לחברת חשמל יש חומר לבן דמוי גריז

שהוא גריז סיליקון טהור שמחולל נפלאות בפלסטיקים.

liorplot

New member
גריז סיליקון?

איך מתנהג החומר הזה? מורחים אותו והוא מתקשה כשכבה דקה של סיליקון?

liorplot

New member
ביררתי לגבי זה,

והבנתי שזה לא מתייבש. כמו גריז רגיל, רק סיליקוני, ולא שומני. ברגע שחול מגיע לזה, או טיפה לכלוך... ואי ואי..

בדיוק בגלל זה מורחים אותו

ואחרי כמה דקות מורידים אותו עם סמרטוט הטיפול הכי טוב שיכול לתת לפלסטיקה שלך.

יש חומר מיועד לפלסטיקים של חגבים

וטרקטורונים הוא נקרא pc-1 plastic renew משווק ע"י white brothers למיטב ידיעתי אין אותו בארץ,אבל אם הדודה חוזרת מLA או לאח נמאס מהובלות אצל מוישה אז שיזמינו לך.

liorplot

New member
אגב, מישהו נוסע?

מישהו נוסע לחו"ל, שיוכל להביא לי? או למישהו יש את החומר הזה? אשמח לשלם על כמות לשימוש חד פעמי.

אתם תמיד מזכירים לי את הסיפור של...

סיליקון (ניק ניים) מהפורום השכן. האזרח ק. ואני מגיעים למפגש האופנוענים המסוקסים של פורום כרובי ושות', כל הג'עמא מפליצה שם הופעה וכל חצ'קון עם היונק פיח שלו לראווה כזה כמו ברחוב החלונות, זה הנוף, זו האוכלוסיה... עושים לאבד רבו סיבוב היכרות עם כל מי מהנפשות שהוא טרם השכיל להכיר, ומגיעים לבחורה חמודה וקטנטונת... "שלום ונעים מאד, אני סיליקון" ואבד רבו עונה לה באינסטינקט בלי לחשוב פעמיים: "לא רואים עליך!" מיד לאחר מכן בלעתי את לשוני, ואני עד היום מחפש אותה להתנצל, אבל מה זו התנצלות לאחר אמירה כזו... האזרח ק. לידי התמוגג הנבלה...

yoe66

New member
לפני הספריי סקאי

תחמם קצת עם פאן לשיער הדגש על קצת על תמיס כלום ושייף בנייר זכוכית למתכת עדין ביותר לאחר האלמות השריטות הגדולות סיים בספרי סקאי

אם מדובר על טיפול שאינו במריחה

של חומר אז יש עוד משהו פשוט, שפשוף עם סקוטש ואחר כך עבודה עם משחת פוליש לרכב הכי פשוט הכי בטוח. שריטות קשות ניתן להוריד עם נייר שיוף עדין קודם.

liorplot

New member
אגב, השתמשתי בספריי סקאי.

אלה שהן פשוט פס ארוך, יש כאלה שהן כמו שפשוף בעור, דקות דקות, ויש כאלה שהן כמו כוויה. זה מעצבן, ואלה נשארו. מי שכתב את העצה ההזויה עם הפן והניר זכוכית, ניסית את זה פעם? זה באמת עוזר? אפשר לנסות לעשות את זה, ואז להשתמש באחד משריוניות הסיליקון שנידונו כאן... זה בטח יראה תוצאות טובות...

למעלה