שאלוןP:

Hezi The One

New member
שאלוןP:

כן,פורום חדש והכל צריך שאלון לתחילת הדרך:] אמ די שמתי את השאלון הזה לפני שבוע ומשהו בשייגעצ,אז מי שפה בשייגעצ אל תצעקו עלי,כי אני אתעלל בכם שם: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? מיקום: האם תקראי לבת שלך על שמך? אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? מין: סטרייט/גיי/ביי: רווק? אם לא, רוצה להיות? תאריך לידה: גיל: גיל שהיית רוצה להיות: כיתה: מצבך החברתי: גובה: צבע עיניים: אוהב אותו? צבע שער: אוהב אותו? צבע אהוב: ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): חיות מחמד? מה העבודה שלך? יש / אין - פירסינג: קעקועים: אובססיות: התמכרויות: איזה שפות אתה דובר? ציטוט מועדף/ מוטו: האם... אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? אתה אוהב את הכתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה יודע לשיר? האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? האם אתה מתבודד? מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? האם אתה פועל בפזיזות? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? האם אתה פסיבי או פעיל? יש לך יומן/ ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה החוזק הכי גדול שלך? אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? ומה הכי פחות אוהב? אתה חושב שאתה נראה טוב? יש לך ביטחון עצמי? לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה: מעשן? סמים? קורא עיתון? מתפלל? הולך לבית כנסת? מדבר עם זרים? ישן עם בובות פרווה? יוצא לטיול בגשם? מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? נוהג? אוהב לנסוע מהר? אוהב את הקול שלך? האם אי פעם: פגעת בעצמך? יצאת מהמדינה? אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? היית מאוהב? היית על סמים? שחית בעירום? היה לך מקרה חירום רפואי? עברת ניתוח? ברחת מהבית? חטפת מכות? החטפת מכות למישהו? התחילו איתך? היית על במה? ישנת מחוץ לבית? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? ישנת כל היום? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? פגשת מישהו מפורסם? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? גנבת משהו? היית ברדיו/ טלוויזיה? היתה לך התמוטטות עצבים? קפצת בנג'י? היה לך חלום שחזר כמה פעמים? האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? בקסם? בשטן? בסנטה קלאוס? ברוחות? בפיות? במזל? באהבה ממבט ראשון? ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? במכשפות? האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מי החבר הכי טוב שלך? מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? על מי אתה סומך הכי הרבה? מי מקשיב לבעיות שלך? עם מי אתה רב הכי הרבה? האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? האם אתה סומך על אחרים בקלות? בבית של מי היית אחרון? האם החברים שלך מכירים אותך? האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? שצחקת עליו? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? מה אתה לובש כרגע? באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? איזה ספר אתה קורא? מה יש על הפד לעכבר שלך? תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע?

../images/Emo11.gif

שם: אנה האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לאדעת מיקום: חדר[?] האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? לאדעת אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אור, כי גם ככה מתבלבלים ביננו
האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כע אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין: לא חסר
סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? כע אם לא, רוצה להיות? >< תאריך לידה: 1.9 גיל: 18 בקרוב גיל שהיית רוצה להיות: טובלי ככה כיתה: מזה?
מצבך החברתי: נחמד גובה: 173 צבע עיניים: מוזר אוהב אותו? לפעמים צבע שער: אדום\ג'ינג'י\חציל עם שורשים בלונדיניים אוהב אותו? לא ממש צבע אהוב: סגול ושחור ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? אין מה העבודה שלך? אין אחת כזו
יש / אין - פירסינג: כע קעקועים: לע אובססיות: כע התמכרויות: כע איזה שפות אתה דובר? עברית,אנגלית,רוסית,ספרדית ציטוט מועדף/ מוטו: Live and let Die האם... אתה חי את הרגע? לא ממש יש לך סודות? כע אתה שונא את עצמך? כע אתה אוהב את הכתב יד שלך? לע יש לך הרגלים רעים? כע איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני נראית כמו בובה, זו מחמאה? אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "תמותו" מה הפחד הגדול ביותר שלך? להשאר לבד אתה יודע לשיר? לע האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לע האם אתה מתבודד? לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? משפחה וחברים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? לאדעת האם אתה פועל בפזיזות? לפעמים האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? הכל האם אתה פסיבי או פעיל?
יש לך יומן/ ג'ורנל? בלוגים וזה מה החולשה הכי גדולה שלך? לאדעת מה החוזק הכי גדול שלך? לאדעת אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אישיות אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לע יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כע
אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? לע מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לבטוח באנשים מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? כלום
ומה הכי פחות אוהב? הכל
אתה חושב שאתה נראה טוב? לע יש לך ביטחון עצמי? לע לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לאדעת האם אתה: מעשן? לע סמים? לע קורא עיתון? לע מתפלל? לע הולך לבית כנסת? לע מדבר עם זרים? כע ישן עם בובות פרווה? כע, צ'יבורשקה
יוצא לטיול בגשם? כע
מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כע נוהג? לע אוהב לנסוע מהר? >< אוהב את הקול שלך? לע האם אי פעם: פגעת בעצמך? כע יצאת מהמדינה? נולדתי שם אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לע היית מאוהב? כע היית על סמים? לע שחית בעירום? לע היה לך מקרה חירום רפואי? כע עברת ניתוח? כע ברחת מהבית? לע חטפת מכות? ישמצב החטפת מכות למישהו? כע התחילו איתך? כע O_O היית על במה? כע ישנת מחוץ לבית? כע חשבת על התאבדות? כע נשארת ער כל הלילה? כע לא אכלת יום שלם? כע דיברת בטלפון כל הלילה? כע ישנת כל היום? כע הרגת מישהו? כע חשבת שאתה משתגע?כע בגדו בך? כע היה לך חלום שהתגשם? רובם מתגשמים עברת על החוק? כע פגשת מישהו מפורסם? כע הרגת חיה בטעות? כע הרגת חיה בכוונה? כע סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כע גנבת משהו? כע היית ברדיו/ טלוויזיה? לע היתה לך התמוטטות עצבים? כע קפצת בנג'י? לע היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כע האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לע בקסם? לע בשטן? לאדעת בסנטה קלאוס? לע ברוחות? לאדעת בפיות? לאדעת במזל? לע באהבה ממבט ראשון? כע ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? כע במכשפות? לאדעת האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לא ראיתי לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? לבור עמוק באדמה
מי החבר הכי טוב שלך? נממ. אור, רורי, טל, חזי, ליעור ועוד מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? אור, רורי, חזי, טל מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? למות[?] מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? אוסקשון!@#@!$!$#!$#@ עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? ליעור, טל, מקס עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? טל על מי אתה סומך הכי הרבה? אור מי מקשיב לבעיות שלך? כולם
עם מי אתה רב הכי הרבה? אףאחד האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לפעמים האם אתה סומך על אחרים בקלות? לע בבית של מי היית אחרון? אחותי
האם החברים שלך מכירים אותך? כע האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? כע האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? O_O אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לע מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? המנהל של הפורום הזה שצחקת עליו? אחיין שלי שהלכת איתו לקניות? אמא ששבר את הלב שלך? >< שאיכזב אותך? אני שגרם לך לבכות? אני ששימח אותך? אופיר שראית איתו סרט? אחותי שדיברת איתו בטלפון? טל שראית? אמא מה אתה לובש כרגע? בגדים באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? רגל ברגל איזה ספר אתה קורא? שומדבר מה יש על הפד לעכבר שלך? עכבר[?] תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: כואב לי וקר לי מאוד האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? אור וולדי האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כע

shiran172

New member
יאללה זה ארוך=\

שם:בתאל האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?לא לא נראה לי מיקום: ראש העין האם תקראי לבת שלך על שמך? **לא** אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אממ לא יודעת אולי בןאל=\ אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? קורל=] האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כןן הרבה אנשים כותבים את השם שלי עם רווח וזה מחרפן!! אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לאא לאא אפעם!! מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי:סטרייטית רווק? אכן אם לא, רוצה להיות?--- תאריך לידה: 18.6 גיל: 15=] גיל שהיית רוצה להיות:5 כיתה: עולה לי'=] מצבך החברתי: אחלה בחלה=] גובה: 1.63 צבע עיניים:חום כהה אוהב אותו? אממ כןן הוא חמוד צבע שער: חום כהה אוהב אותו? אממ כןן הוא נחמד צבע אהוב: אין לי ממש=\ ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימנית!! חיות מחמד? אממ היו אוגרים אבל הם מתו=[ מה העבודה שלך? אני מובטלת=\ יש / אין - פירסינג: אין קעקועים: אין אובססיות: יש התמכרויות: יש איזה שפות אתה דובר? עברית טיפה גרמנית וקצת הרבה אנגלית ציטוט מועדף/ מוטו: אין לי=\ האם... אתה חי את הרגע? אממ כןן לפעמים יש לך סודות? כמובן!! למי אין? אתה שונא את עצמך? לפעמים אתה אוהב את הכתב יד שלך?לאאאאאאאא יש לך הרגלים רעים? אממ כןן איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? איזה רזה את אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? החיים שלי=\ מה הפחד הגדול ביותר שלך? כלבים גדולים וג'וקים מגעילים אתה יודע לשיר? לא ממש=\ האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לאלאלא אפעם האם אתה מתבודד? שאני כועסת מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? לימודים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? אממ יש מצב=] האם אתה פועל בפזיזות? כןן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? שיער האם אתה פסיבי או פעיל? פעיל!! יש לך יומן/ ג'ורנל? לאלא מה החולשה הכי גדולה שלך? לא זוכרת מה החוזק הכי גדול שלך? לא זוכרת אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לחשוב לפני שאני אומרת דברים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לפעמים יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? שלא הלכתי להופעה של היהודים בניצנים=[ אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? אממ כןן הם חמודים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? =\ מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שאני יכולה לאכול המון המון המון ולא להשמין ומה הכי פחות אוהב? לא יודעת אתה חושב שאתה נראה טוב? לא יודעת יש לך ביטחון עצמי? לפעמים לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? הא?=\ האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? חחחחחחחחחחחחחח לפעמים מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? לפעמים ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כן מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? לפעמים נוהג? לא אוהב לנסוע מהר?לא אוהב את הקול שלך?לא יודעת האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא?כן היית מאוהב? לא היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי?לא עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית?בטח!! חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? לא דיברת בטלפון כל הלילה?לא ישנת כל היום? כמעט הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? לפעמים בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק? לא פגשת מישהו מפורסם?כןןןןןן=] הרגת חיה בטעות? כן:( הרגת חיה בכוונה? אם ג'וק נחשב לחיה אז כן סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה?לא היתה לך התמוטטות עצבים?לא קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים?אממ כן האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? כן בקסם? כן בשטן? לא בסנטה קלאוס?לא ברוחות? אולי בפיות? לא במזל?כן באהבה ממבט ראשון? לא ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)?כן במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל?כן לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים?אממ גןעדן[?] מי החבר הכי טוב שלך? יש לי הרבה מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? חברות שלי מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? לא זוכרת מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? לא זוכרת עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? חברות=\ עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? חברות=\ על מי אתה סומך הכי הרבה? חברות מי מקשיב לבעיות שלך? חברות עם מי אתה רב הכי הרבה? אחיות שלי האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך?לאאאאאאאאא האם אתה סומך על אחרים בקלות? כן בבית של מי היית אחרון? דנה=] האם החברים שלך מכירים אותך? כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות?לאלאלא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: לא יודעת מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? לא זוכרת שצחקת עליו? לא זוכרת שהלכת איתו לקניות? דנה=] ששבר את הלב שלך? אורי[אבל השם לא אומר כלום אז..] שאיכזב אותך? אביה שגרם לך לבכות? לא זוכרת ששימח אותך? אמא שראית איתו סרט?דנה=] שדיברת איתו בטלפון? אור שראית? דנה=] מה אתה לובש כרגע?מכנס סקייטרים בצבע חאקי וחולצה שחורה באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? רגל איזה ספר אתה קורא?לא קוראת ספרים מה יש על הפד לעכבר שלך? אין לי פד לעכבר תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: כל כך כל כך מאושרת האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? לא האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? לא

Hezi The One

New member
ציצים,עונה!

שם: חזי האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? כע,סבא בערך מיקום: ר"ג בחדר שלי האם תקראי לבת שלך על שמך? למה להתעלל?
ויהיה לי בן אגב
אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? דניאל אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? לא רוצה להחליף טבו לי עם החרא שלי האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כע אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מפתאום,השמשפחה שלי מצויין כשם במה מין: אנאלי, סתם נו,זכר סטרייט/גיי/ביי: סטרייט רווק? לא אם לא, רוצה להיות? לא,אני אוהב אותה,שתקו תאריך לידה: 26.6.90 גיל: 15 גיל שהיית רוצה להיות: יותר גדול ממנהP: כיתה: עולה לי' מצבך החברתי: טוב[?] גובה: 1.73-4 מ' בערך צבע עיניים: כחול אוהב אותו? מאוד צבע שער: בלונדיני@#%@#% אוהב אותו? ישמצב צבע אהוב: כחול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): עושה ביד עם יד ימין!
חיות מחמד? אופיר נחשב? (אח שלי,נו) מה העבודה שלך? אני? לעבוד?
יש / אין - פירסינג: בקרוב קעקועים: אין אובססיות: הרבהP: התמכרויות: מסטיק! איזה שפות אתה דובר? עברית,אנגלית,ספרדית,קצת ערבית ציטוט מועדף/ מוטו: מי שאוכל לבד מת לבד האם... אתה חי את הרגע? כע,לרוב יש לך סודות? לכל אחד יש אתה שונא את עצמך? לפעמים אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? ואני גם סופר אותם?XD איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חמוד,וזה מתחיל לעצבן אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? ציצים! מה הפחד הגדול ביותר שלך? לא נותן נשק נגדי,דבר בסיסי אתה יודע לשיר? אני יודע,השאלה אם זה יפה האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? כנראה שכן האם אתה מתבודד? כשצריך מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אני,נשבע לכם (טוב נו,אי אפשר לשקר,גם היא) אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? יכול להיות,אני חברותי מה:( האם אתה פועל בפזיזות? לוידע:O האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? אני שונא הרבה האם אתה פסיבי או פעיל? מאיזו בחינה?
יש לך יומן/ ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? יש הרבה מה החוזק הכי גדול שלך? אין החוזק הגדול,אני בחור חזק,מאוד (נו מבחינה נפשית) אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? שיער,להפוך אותו לחלק (נו לא חושב על דברים אחרים כרגע) אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? מאוד (עזבו שאני רגשי,אבל אני עדיין חזק) יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? הרבה דברים אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? פה ושם מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לבטוח באף אחד מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? יש כמה דברים ומה הכי פחות אוהב? יש כמה אתה חושב שאתה נראה טוב? לפעמים יש לך ביטחון עצמי? אמ,כן,הרבה לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אנערף האם אתה: מעשן? לא סמים? לא קורא עיתון? כע מתפלל? חס וחלילה (טוב נו,פעם ב...) הולך לבית כנסת? ^ מדבר עם זרים? כע! ישן עם בובות פרווה? לא:( יוצא לטיול בגשם? לפעמים מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? מדבר מדבר? לא חושב נוהג? לא
אוהב לנסוע מהר? לא לדרוך על הפצעים,תודה! אוהב את הקול שלך? נשים אומרות שהוא סקסי,אז כןP: האם אי פעם: פגעת בעצמך? פיזית? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כן היית מאוהב? עכשיו אני מאוהב,הייתי גם בעבר היית על סמים? לא שחית בעירום? כשהייתי קטן בתוך גיגית נחשב?P: היה לך מקרה חירום רפואי? כן נראה לי עברת ניתוח? כן,יש לי צלקת של עכביש (אני ספיידרמן!!!) ברחת מהבית? כמות הפעמים חטפת מכות? כן
החטפת מכות למישהו? כןP: התחילו איתך? כן:O:O:O מה הן מצאו בי? היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כמות הפעמים (אני לא בנאדם רעב נו) דיברת בטלפון כל הלילה? לא כל הלילה ישנת כל היום? כע הרגת מישהו? הלוואיXD חשבת שאתה משתגע?
בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם? כנראה עברת על החוק? כן,בקטנה אבל פגשת מישהו מפורסם? הם פגשו אותי
הרגת חיה בטעות? בטעות?XD הרגת חיה בכוונה? ^ סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן,פעם,אני בעיקרון לא מספר,אף פעם גנבת משהו? כע,מסטקים מחנות מזמן מזמן היית ברדיו/ טלוויזיה? טלוויזיה היתה לך התמוטטות עצבים? לא שזכור לי קפצת בנג'י? פחד גבהים זה רע:( היה לך חלום שחזר כמה פעמים? הררבה כאלה האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא בקסם? כן בשטן? כן בסנטה קלאוס? לא ברוחות? כן בפיות? לא במזל? כן באהבה ממבט ראשון? לפי אמא שלה,כן (התשובות שלי לא מתחדשות) ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? כן!!!!! במכשפות? כן,חבל שאני לא קשור לזה:( האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לא לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? מקום יותר טוב[?] מי החבר הכי טוב שלך? אורוש,אנה מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? רורי,ללא ספק,וגם אור נראה לי מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? לשתוק כמובן
לא שעשיתי את זה... מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? אין לי כח לכתוב וזה עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? רורי ואנה! עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? רורי על מי אתה סומך הכי הרבה? אור.....ורורי,היא יודעת את זה מי מקשיב לבעיות שלך? כמות האנשיםXD עם מי אתה רב הכי הרבה? אורXDDDDDDD האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? כ"כ לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? כשצריך בבית של מי היית אחרון? גל נראה לי האם החברים שלך מכירים אותך? רובם האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות?
האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אכפת לי? אני מסתדר אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: תשאלו את המין השני מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? לוזוכר,יש כ"כ הרבה שצחקת עליו? אוסקיפו,זה עצוב ששוב צחקתי עליו שהלכת איתו לקניות? אמא[?] ששבר את הלב שלך? לא שברו לי את הלב,ואני לא רוצה שישברו לי את הלב,אגב שאיכזב אותך? היו כמה שגרם לך לבכות? רון הופמן:p ששימח אותך? רורי,תמיד משמחת שראית איתו סרט? רורי[?] שדיברת איתו בטלפון? רוריXD שראית? רורי ואור (לא כולל משפחה נו) מה אתה לובש כרגע? תחתונים (לא בוקסר
) וחולצה באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? אתם לא רוצים לדעתP: איזה ספר אתה קורא? אני רוצה הארי פוטר ה-6
מה יש על הפד לעכבר שלך? עכבר[?] תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים:חביב! אה,ועוד ארבע מילים האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? כע האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כע

יו חזי איזה מגניב פורום לסינרגיה..!

שם: אוסנת האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: כפר סבא עיר הקודשששששששששש האם תקראי לבת שלך על שמך? לא חח אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? לאדעת אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? מממממ לא יודעת האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כן מלא... אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? כן ברור חח מין: נקבה סטרייט/גיי/ביי: B רווק? כע אם לא, רוצה להיות? חחח תאריך לידה: 8 במרץ 90' גיל: 15 וקצת גיל שהיית רוצה להיות: מה שעכשיו זה טוב לי כיתה: עולה לי' מצבך החברתי: סבבה:) גובה: 1.63-4 צבע עיניים: חום אוהב אותו? בעע לא הכי צבע שער: חום וחימצון [שהיה פעם כחול] בחצי מהשיער אוהב אותו? כן סבבה צבע אהוב: כתום שחור ואדום ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? תוכים [ז"ל] מה העבודה שלך? אין חח יש / אין - פירסינג: אין קעקועים: אין אובססיות: יש התמכרויות: יש איזה שפות אתה דובר? עברית ואנגלית עילגת ציטוט מועדף/ מוטו: "תירו בערבי לפני שהוא ירה בכם" חע כמה מקורי האם... אתה חי את הרגע? כןכןכןכן יש לך סודות? כה ברור אתה שונא את עצמך? לא כפרעליי חח אתה אוהב את הכתב יד שלך? אממ הוא של ילדה בכיתה א'..טחח אז לא ממש יש לך הרגלים רעים? אממ עצלנית.. איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שיער יפה
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "והאהאו" מה הפחד הגדול ביותר שלך? לאבד אנשים יקרים אתה יודע לשיר? חחחחח לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לאא האם אתה מתבודד? כן לפעמים בא להיות לבד... מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? להנות... אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? כן יש מצב האם אתה פועל בפזיזות? כן מאוד האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? דימוי עצמי נמוך האם אתה פסיבי או פעיל? חחחחחחחחחחחח יש לך יומן/ ג'ורנל? בלוג, אבל מעפן מה החולשה הכי גדולה שלך? ממממ מה החוזק הכי גדול שלך? מממ אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? דימוי עצמי אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? ברור אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? אמממ היו זמנים יותר רעים... עכשיו אני בתקופה יפה :) טפו טפו מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? להעריך מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שיער :) ומה הכי פחות אוהב? אצבעות ברגליים [לעזאזל מה הם מועילות??] אתה חושב שאתה נראה טוב? ככה. יש לך ביטחון עצמי? כן לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? מממ לאדעת האם אתה: מעשן? נרגילה סמים? חס קורא עיתון? לפעמים בשבת מתפלל? יום כיפור הולך לבית כנסת? כנ"ל מדבר עם זרים? כן ברור ישן עם בובות פרווה? חח לא יוצא לטיול בגשם? מממ שאני יוצאת יורד גשם חח מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן לפעמים נוהג? אופניים וסקייט נחשב? אוהב לנסוע מהר? אה הא אוהב את הקול שלך? לאאא האם אי פעם: פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? לא[היד שלי הייתה במצריים] אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא חח היית מאוהב? כע היית על סמים? פעם אחת ויחידה ונראה לי אחרונה שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? לא עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? כן חטפת מכות? כן חח החטפת מכות למישהו? אה הא התחילו איתך? חחח ערסים טיפשים היית על במה? כע ישנת מחוץ לבית? כע חשבת על התאבדות? כע נשארת ער כל הלילה? כע לא אכלת יום שלם? כע דיברת בטלפון כל הלילה? לא ישנת כל היום? כעעע [אחרי ניצנים] הרגת מישהו? לא חחחח חשבת שאתה משתגע? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? כן חח [קנו לי מערכת תופים] עברת על החוק? כן חח פגשת מישהו מפורסם? בטח הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? כן סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן גנבת משהו? כן היית ברדיו/ טלוויזיה? לא היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא בקסם? לא בשטן? לא בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? לא במזל? לא באהבה ממבט ראשון? לא ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? כן במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לא לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? גן עדן או גיהנום מי החבר הכי טוב שלך? לאדעת מי ... יש הרבה מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? מממ אח שלי הגדול מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? לאזוכרת אבל יש הרבה חח מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? בדיחה פנימית?! אע? עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? חברה שלי מן הסתם עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? לא מדברת בטלפון .זה איכס על מי אתה סומך הכי הרבה? אח שלי ....ועל הרבה אנשים מי מקשיב לבעיות שלך? אחשלי עם מי אתה רב הכי הרבה? אמא שלי :| האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? חחח בואו נדבר על זה!... האם אתה סומך על אחרים בקלות? סתמו בבית של מי היית אחרון? בבית שלי האם החברים שלך מכירים אותך? כן ברור האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? מה אכפת לי לעזאזל אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: מאיפה לי מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? אח שלי קטן>< שצחקת עליו? חברה שלי שהלכת איתו לקניות? ממ ששבר את הלב שלך? מממ שאיכזב אותך? סתמו נו שגרם לך לבכות? לאדעת ששימח אותך? לאדעת שראית איתו סרט? חחחח עם חברים שלי... וואי איזה צחוקים היה... שדיברת איתו בטלפון? אממ לאדעת שראית? חברה שלי מה אתה לובש כרגע? אקס בוי וחולצה של קורט קוביין:) באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? חחח גירדתי ליד האוזן איזה ספר אתה קורא? לא קוראת מה יש על הפד לעכבר שלך? כלום חח תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: עצובה שמחה לחוצה עצבנית מתגעגעת[כפר סבא....עיר הקודש שלי] האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? איתמר כפרעליו האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? אממ ישמוזיקה ברקע.. משהו אשלי סימפסון :Sיאק..

../images/Emo11.gif

שם: שני האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: מודיעין האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? נמרוד אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? סמדר האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כע אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? לא מין: והרבה .... אני נקבה סטרייט/גיי/ביי: שקט אתם רווק? כע אם לא, רוצה להיות? הסססס תאריך לידה: 28.4.89 גיל: 16 גיל שהיית רוצה להיות: 17 וחצי כיתה: עולה לי"א מצבך החברתי: איום ונורא גובה: 166 צבע עיניים: חום ירוק אוהב אותו? כע צבע שער: משהו לא מוגדר אוהב אותו? לא צבע אהוב: סגול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימנית חיות מחמד? כלב ואח קטן מה העבודה שלך? לזיין ת'שכל יש / אין - פירסינג: יש קעקועים: אין אובססיות: יש התמכרויות: יש איזה שפות אתה דובר? עברית ואנגלית ציטוט מועדף/ מוטו: "טוב למות בעד הסושי" האם... אתה חי את הרגע? בדר"כ יש לך סודות? מעט מאוד אתה שונא את עצמך? בדר"כ לא אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? כע איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שאני קרצייה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "הקרצייה בארץ החולדות" מה הפחד הגדול ביותר שלך? להיות לבד אתה יודע לשיר? אממ יש מצב האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? וואלה לא האם אתה מתבודד? לפעמים מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? אנשים אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? יש מצב האם אתה פועל בפזיזות? בדר"כ כן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? כע האם אתה פסיבי או פעיל? שקט אתם... מה אני?!?!? הומו??? יש לך יומן/ ג'ורנל? יש לי בלוג :) מה החולשה הכי גדולה שלך? יש יותר מדי מה החוזק הכי גדול שלך? יש יותר מדי אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? כל מיני דברימים אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? כע אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? סבירים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא להתאהב בכורדים מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את הכפות רגליים ומה הכי פחות אוהב? בטן אתה חושב שאתה נראה טוב? לא ממש יש לך ביטחון עצמי? יש מספיק לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לודעת האם אתה: מעשן? לפעמים סמים? בטח כל היום .... אני ובוב מרלי חברים לג'וינט קורא עיתון? לפעמים מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? כע הם אחלה הזרים האלה ישן עם בובות פרווה? כע ... יוצא לטיול בגשם? כע מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כע נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? אני לא נוסעת אוהב את הקול שלך? לפעמים האם אי פעם: פגעת בעצמך? כע נכנסתי בעמוד חשמל פעם
יצאת מהמדינה? כע אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כע היית מאוהב? כע היית על סמים? כבר אמרתי שאני ובוב מרלי חברים לג'וינט? שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? לא עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? כע חטפת מכות? כע החטפת מכות למישהו? כעעעעעעעעעעעע התחילו איתך? כע היית על במה? כע ישנת מחוץ לבית? כע חשבת על התאבדות? אני שומעת אביב גפן אז סביר להניח שכע נשארת ער כל הלילה? כע לא אכלת יום שלם? אמממ אני שמנה מדי בשביל זה דיברת בטלפון כל הלילה? כע ישנת כל היום? כע הרגת מישהו? רק ג'וקים וכו' חשבת שאתה משתגע? כע בגדו בך? לא שידוע לי היה לך חלום שהתגשם? כע עברת על החוק? לא שזכור לי פגשת מישהו מפורסם? כע הרגת חיה בטעות? לא הרגת חיה בכוונה? כע סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? לא שזכור לי גנבת משהו? כע היית ברדיו/ טלוויזיה? אמממ לא שזכור לי היתה לך התמוטטות עצבים? הגיוני שכן קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? כן בקסם? לא בשטן? זה המורה להיסטוריה בסנטה קלאוס? לא ברוחות? לא בפיות? רק בפיית השיניים ... מה ? היא הביאה לי שוקולד... במזל? כן באהבה ממבט ראשון? כן ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? כן במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לפעמים לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? לתולעים מי החבר הכי טוב שלך? הכלב ... סתם לא ... רורי שלי :) מי הבן אדם שיודע כי הרבה עליך? החברה הכי טובה ... מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? "אם מישהו יורק עלייך ... תקיאי עליו בחזרה " מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? "עוד שעה וחצי" עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? רורי, חזי, אור, דוס וכורדי עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? רורי , שיר, איה וכורדי על מי אתה סומך הכי הרבה? החברה הכי טובה מי מקשיב לבעיות שלך? כולם ... אין להם ברירה עם מי אתה רב הכי הרבה? אמאבא האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? לא האם אתה סומך על אחרים בקלות? כע בבית של מי היית אחרון? של טל האם החברים שלך מכירים אותך? רובם כן האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: יש ויש ... מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? אביתר שצחקת עליו? אח שלי שהלכת איתו לקניות? אמאבא ששבר את הלב שלך? אביתר שאיכזב אותך? אביתר שגרם לך לבכות? אביתר ששימח אותך? חזי שראית איתו סרט? אבא שדיברת איתו בטלפון? איה שראית? שיר מה אתה לובש כרגע? בוקסר וגופיה באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? בשיער... זה חלק בגוף, נכון? איזה ספר אתה קורא? אניהו / אתגר קרת מה יש על הפד לעכבר שלך? עכבר תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: אני עייפה ומשועממת עד מוות. האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? כע האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? כבר לא זה היה מתיש ... ומעייף... לילה טוב

Tinkerblack

New member
תוריייייייי

שם: שיר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? אמממ לא אבל זה שילוב של שני שמות מיקום: תל אביב האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? אורן אם היית יכול להחליף שמות עם חבר,מי זה היה? אממ מתה על השם שלי כמו שהו תודה האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? חיח לא מה לעשות ככה זה עם שם משפחה פופולארי אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? נופ תמיד אהבתי להיות ש"ס מין: נקבה פעם אחרונה שבדקתי סטרייט/גיי/ביי: סטרייטית אבל חברה שלי מנסה להסיט אותי מדרך הטוב... רווק? יאפ אם לא, רוצה להיות? אבל אני כן תאריך לידה: 21/2/89 גיל: 16 וחצי גיל שהיית רוצה להיות: אמממ 17 כיתה: עולה ליא' מצבך החברתי: אחלה סבבה כולם מכירים אותי בבית ספר,חבל שלא בזכות עצמי אבל כולם מכירים גובה: נמכתי :( 160 צבע עיניים: חום אבל ת'אמת שאם תסתכלו טוב יש ירוק אוהב אותו? כן צבע שער: שחור אוהב אותו? מתה עליו צבע אהוב: סגול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימינית חיות מחמד? לוקה הכלבה הכי עצלנית במדינה מה העבודה שלך? מזכירה ואני עכשיו בעבודה יש / אין - פירסינג: לא קעקועים: לא אובססיות: יותר מידי התמכרויות: יאפ איזה שפות אתה דובר? אנגכלית עברית וטיפונת ערבית ציטוט מועדף/ מוטו: תחיה את הרגע עוד דקה אתה תידרס- שיר והאופטימיות משחקים אותה האם... אתה חי את הרגע? חיח כרגע אמרתי שכן יש לך סודות? יאפ כמו כולם לא? אתה שונא את עצמך? דווקא אוהבת את עצמי אתה אוהב את הכתב יד שלך? יאפ יש לך הרגלים רעים? חיח מידי פעם איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? שיש לי הרבה בטחון עצמי אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מייגן מה הפחד הגדול ביותר שלך? להישאר לבד אתה יודע לשיר? יודעת כן, השאלה האם טוב או לא האם העמדת פנים שאתה מישהו אחר כדי להיראות cool? לא האם אתה מתבודד? לא מה נמצא בראש סדר העדיפויות שלך בחיים? חברות אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? תלוי מי הייתי האם אתה פועל בפזיזות? לרוב כן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאתה שונא בעצמך? אמממ קצת ת'רגישות שלי האם אתה פסיבי או פעיל? פעם ככה פעם ככה יש לך יומן/ ג'ורנל? יאפ מה החולשה הכי גדולה שלך? למה לי לומר לכם, כדי שתשתמשו בזה כנגדי? מה החוזק הכי גדול שלך? אמממ לא יודעת אולי אסטרולוגיה או השבט או אס קלאב אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? את התחת אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? לא יש משהו שאתה מתחרט שעשית/ לא עשית? אמממ תנו לי לחשוב על זה אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? מעולים מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? שחיים רק פעם אחת מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? חזה ושיער וציפורניים ועיניים ומה הכי פחות אוהב? ת'תחת אתה חושב שאתה נראה טוב? יאפ יש לך ביטחון עצמי? יאפ לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לא יודעת האם אתה: מעשן? יאפ סמים? לא קורא עיתון? רק קוסמו גירל מתפלל? לא הולך לבית כנסת? לא מדבר עם זרים? יאפ ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? לא מדבר עם אנשים למרות שאתה שונא אותם? כן נוהג? לא אוהב לנסוע מהר? כן אוהב את הקול שלך? כן האם אי פעם: פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כן היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? כן היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? כן חטפת מכות? כן החטפת מכות למישהו? כן התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כן בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? כן פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? כן-ג'וק נמלה וכ'ו הרגת חיה בכוונה? כן סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן גנבת משהו? כן היית ברדיו/ טלוויזיה? כן היתה לך התמוטטות עצבים? כן קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? הכי בעולם בקסם?בקסם קוסמי בשטן? חברה הכי טובה שלי בסנטה קלאוס? לא ברוחות? כןן בפיות? כן אבל הכי בבנות ים במזל? כן באהבה ממבט ראשון? כן ביין ויאנג(טוב לא יכול להתקיים בלי הרע)? לפעמים במכשפות? לא האם אתה מבקש משאלה כשכוכב נופל? לא לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? לקבר מי החבר הכי טוב שלך? דנה ודורין מי הבן אדם שיודע הכי הרבה עליך? דורין ודנה(טוב כי דנה זה שיכפול גנטי שלי רק בצור האחרת) מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? אל תשנה את עצמך רק תשתפר מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? גזע עץ ואני עצמי והמלפפון עם מי אתה מדבר הכי הרבה און- ליין? נראה לי שבלונדה עם מי אתה מדבר הכי הרבה בטלפון? נתיייייייייי על מי אתה סומך הכי הרבה? דורין ודנה מי מקשיב לבעיות שלך? דורין ודנה עם מי אתה רב הכי הרבה? שגיא! האם אתה תמיד מרגיש שמבינים אותך? אם אני מסבירה את עצמי כמו שצריך האם אתה סומך על אחרים בקלות? לצערי כן בבית של מי היית אחרון? בבית של פיסטוק? בבית של סבתא האם החברים שלך מכירים אותך? כן הם אפילו יודעים מה אני אלבש מחר האם אתה מתייחס לאהבה כאל טעות? לא האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? אני לא מבינה מה הבעיה בזה? אתה חושב שהמין השני חושב שאתה נראה טוב: אמממ חלק כן וחלק לא, יש טעם כזה ויש טעם כזה מי היה האדם האחרון: שרצית להרוג? אחותי פלג המלשנית הקטנה שצחקת עליו? דנה שהלכת איתו לקניות? דנה ודורין ששבר את הלב שלך? ישי שאיכזב אותך? אני עצמי שגרם לך לבכות? ישי ששימח אותך? דוריןןןן שראית איתו סרט? גאד מתי ראיתי סרט.... דורין שדיברת איתו בטלפון? טוב אני מזכירה אז בואו לא נחשיב את כל אלו... אז אילה שראית? המורה לאנלגית שנכנסה ושאלה עם התלמיד הגיע? מה אתה לובש כרגע? סטרםפלס אדום וג'ינס באיזה חלק בגוף אתה נוגע כרגע? במקלדת זה לא חלק מן הגוף שלי איזה ספר אתה קורא? מתחילה את בסימן ונוס מה יש על הפד לעכבר שלך? אמממ זימונים לראיונות עבודה תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: טוב טוב טוב לי על הלב(ל נורא 6) האם אתה מדבר עם מישהו און-ליין כרגע? כן עם אילה האם אתה מדבר עם מישהו בטלפון כרגע? לא האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע? לצעקות של אורנה

למעלה