שאלון

sukrazit

New member
../images/Emo9.gif עונה

איך יודעים שבא אביב? ישלי יומולדת ויש ריח של פרחים.. שאלות על אגדות: שלגיה משלגיה ושבעת הגמדים האם היא עדיין בחיים? מה קרה איתה אחרי שאכלה מהתפוח המורעל? היא נרדמה ואז הנסיך נישק אותה והיא התעוררה.. כיפה אדומה האם שמעתם על הסיום השונה שלה? אם כן מוכנים לספר מהו?לא שמעתי.. וסתם שאלות: למה אתם ערים בשעה כזאת של הלילה? הא? כמה ישנתם בסופשבוע? לא המון למה לפלפל ירוק קוראים פלפל לפלפל צהוב קוראים פלפל ולפלפל אדום קוראים גמבה? אינלי מושג.. אם מישהו מקלף את השפתיים שלו כל הזמן מה הבעיה שלו? איכסס לא רוצה לדעת.. למה התה הירוק נקרא תה ירוק אם צבע התה הוא לא ירוק גם? כי העלים שמכינים מהם את התה הם ירוקים.. שאלות על תפוז: מה ההבדל בין דף הקומונות הישן לדף הקומונות החדש נא להסביר בקצרה ובצורה ברורה את ההבדלים.לא דעת.. למה יש בעיות בזמן האחרון כניסה לתפוז? כי תפוז הוא תפוזבל. מה אתם חושבים על ההנהלה אחרי האירוח שלה בפורים? הא? ועוד סתם שאלות: למה המחשב עושה רעש כשהוא פועל? כי הוא חרא. האם המחשב פשוט נושם או שהוא מחרחר? נראלי נוהם עליי.. למה אתם עונים על השאלון הזה? כי משעמם לי בטירוףףף האם אתם משועממים בצורה נוראית? אהא מה אתם מוכנים לעשות בשביל שהזמן יעבור יותר מהר? לאדעת. כמה זוגות של גרביים את גורבים אחת על השנייה? יש לי רק זוג אחד. מה הפרי האהוב עליכם?תות מהו הירק האהוב עליכם? גמבה XD האם אכלתם פעם פרי וירק ביחד? אם כן איזה? לאא למה השעון מתקתק? כי באלו יש'ך בעיה עם זה? מה אתם רואים עכשיו? כלום.. מה אתם שומעים עכשיו? אבא שלי מדבר? מה אתם מריחים עכשיו? שומדבר מה אתם טועמים עכשיו? שוקולדדד ולסיום: מה דעתיכם על סיפור לפני השינה? זה אחלה האם הייתם רוצים להיות אלו שיספרו את הסיפור לפני השינה אלו שיקשיבו לסיפור לפני השינה או פשוט הייתם מעדיפים לברוח מכל מקום בו מסופר סיפור לפני השינה כל עוד את יכולים? חחחחחחחח לשמוע את הסיפור P:

למעלה