שאלון. :|

FrooTeLa

New member
שאלון. :|

פציעות: האם אי פעם נחתכתם ע"י סכין תוך כדי חתיכת סלט.. הכנת אוכל וכו? אם כן איזה פלסטר הייתם שמים: -הארוכים הרגילים- זה. -הפסים הדקים -ריבוע -עיגול -אחר איזה פלסטר עדיף -לבן אטום -שקוף -צבע כלשהו -ציורים:סמיילי.. מיקי מאוס וכו- זה. האם אי פעם נפעתם פציעה חמורה יותר:פתחתם סנטר.. ראש וכו- לא חושבת. האם אי פעם שברתם איבר?- לא. האם אי פעם הייתם בבית חולים ולא כדי לבקר?- כן. פסיכוסומטיה. מוזיקה: איזה סוג מוזיקה מעדיפים? -מטאל -רוק -פאנק -ישראלי -מזרחי -שחורה -שאנטי() -אחר- אין לי בעיה עם כלום, תלוי מה בא לי באותו רגע. לקנות דיסקים או לצרוב?- תלוי איזה דיסקים. אם היו מציגים בפניכם דיסקים מאדדדד מאדדד נדירים של שני הזמרים\להקות הכי אהובים עליכם.. שלא ניתנים להורדה כמובן.. ורק אחד מהם תקבלו מתנה והשני תוכלו לקנות רק בסכום מאוד גבוה של כסף איזה מהם תבחרו לקבל?- את המתנה כמובן... איזה סוג מוזיקה יקשה עליכם מאדדד מאדד את החיים אם תאלצו לשמוע אותו 24\7 ללא הפסקה?- טראנסים. זה כיף רק ברגעים מסויימים מאוד. נזלת! מה הדרך הכי טובה לקנח את האף?- -לנשוף לתוך הטישו בצלילי חצוצרה- זה. חח -לנגב קלות מסביב ולקוות שעבד -לדחוף את הטישו לאף ולקוות שייספג האם אי פעם ניגבתם נזלת על הבגדים? הא?!?! הא?!!?- חע, שהייתי קטנה. רוצים פרטים? האם אתם מאלה ששמים טישו משומש בחזה בתוך הגליל או פשוט זורקים אותו?- תלוי איפה אני נמצאת.. בדרך כלל זורקת. האם אי פעם זרקתם טישו משומש לתיק ושכחתם ממנו ואז לאחר כמה שבועות מצאתם אותו עדיין שם? (פיכסה חח)- חחחחחח לא.. פלאפונים האם אתם לוקחים אתכם את המטען של הפלאפון לכל מקום שאתם הולכים?- לא האם אתם מהמתעלקים שתמיד מחפשים חבר עם מטען מתאים?- לא. האם לרוב החברים שלכם יש אותו פלאפון כמו שלכם?- ממ.. לרוב הידידים הבנים. מאותה חברה?- כן נו למה הפלאפון יותר משמש אתכם?- -שיחות- זה. הורים קמצנים. אין הודעות אין אינטרנט. -אס אם אסים -משחקים -יומן פגישות -אינטרנט -אחר האם יש לכם נרתיק לפלאפון?- לא. האם אתם נוהגים לתלות אותו על חוט סביב הצוואר? אעע- לא.. מה אני פרחה תמנייה? זה לא כבד לפעמים?- פרחה תמנייה?! האם אתם מהמקבלים(שיחות הודעטת וכו) או יותר מהשולחים(כנ"ל)?- מקבלים, מה. אוכל: כשאתם יוצאים לפגישה כלשהי עם מישו שזה עתה לראשונה ראיתם מהי תרבות האכילה שלכם? -טוחנים ככל יכולתנו כאילו אין מחר(במיוחד אם הוא משלם) -אוכלים במידה ובנימוס אבל בלי הגזמה ובמודעות יתר לאיך שאוכלים -אוכלים במידה אך דואגיםפ להקפיד בכל ביס על אכילה מנומסת ודאגה אובססיבית לא להתלכלך -מזמין רק שתיה או סלט או משו שרומז-אני לא פרה! -אחר- אני מעדיפה לא לצאת לאכול עם בנים, עם על המין השני מדובר. כמה כדורים אתם בד"כ שמים על הגלידה? -לא אוכל גלידה -כדור אחד- זה. -2 כדורים -כמה שיותר עם מלא קצפת סירופ ומה שבא מה אתם אוכלים יותר -אוכל ביתי- זה. למרות שהייתי מאוד רוצה לאכול יותר שוקולד (פרה חום אורירי, מומלץ ביותר. או לבן עם עוגיות. טוב אני ארגע.) וג'אנק. -סנדוויצ'ים -ג'אנק פוד -מתוקים -אני עדיין בנוזלים,סיסטר! (הא?!) האם אתם מהאלה שמביאים יוגורט\גרבר לבצפר?- חחחח לא. שמביאים ירקות ועושים סלט?- לא. האם אתם קונים משו בקיוסק\מזנון של בצפר?- איזה קיוסק איזה מזנון, מקסימום מכונות. וכן, קולה. או דווקא מביאים אוכל מהבית וחוסכים?- סנדביץ' אני מביה מהבית האם אתם אוכלים ארוחת בוקר או מעדיפים ישר לצאת ולתפוס משו יותר מאוחר?- מי קם בבוקר בכלל.

Eden McFadden

New member
שלייייייייייי

פציעות: האם אי פעם נחתכתם ע"י סכין תוך כדי חתיכת סלט.. הכנת אוכל וכו? כן אם כן איזה פלסטר הייתם שמים: -הארוכים הרגילים -הפסים הדקים זה -ריבוע -עיגול -אחר איזה פלסטר עדיף? -לבן אטום -שקוף זה -צבע כלשהו -ציורים:סמיילי.. מיקי מאוס וכו- האם אי פעם נפעתם פציעה חמורה יותר:פתחתם סנטר.. ראש וכו- לא האם אי פעם שברתם איבר?- לא האם אי פעם הייתם בבית חולים ולא כדי לבקר?- כן מוזיקה: איזה סוג מוזיקה מעדיפים? -מטאל -רוק -פאנק -ישראלי -מזרחי -שחורה -שאנטי() -אחר- אני שומעת כל סוג מוזיקה, חוץ מדיכאון, טראנסים וטרקים לקנות דיסקים או לצרוב?- תלוי... זמרים שאני מאוד אוהבת, אני קונה. וזמרים שאני אוהבת חלק מהשירים שלהם, אני צורבת אם היו מציגים בפניכם דיסקים מאדדדד מאדדד נדירים של שני הזמרים\להקות הכי אהובים עליכם.. שלא ניתנים להורדה כמובן.. ורק אחד מהם תקבלו מתנה והשני תוכלו לקנות רק בסכום מאוד גבוה של כסף איזה מהם תבחרו לקבל? מתנה איזה סוג מוזיקה יקשה עליכם מאדדד מאדד את החיים אם תאלצו לשמוע אותו 24\7 ללא הפסקה?- טראנסים ודיכאון נזלת! מה הדרך הכי טובה לקנח את האף?- -לנשוף לתוך הטישו בצלילי חצוצרה- זה -לנגב קלות מסביב ולקוות שעבד -לדחוף את הטישו לאף ולקוות שייספג האם אי פעם ניגבתם נזלת על הבגדים? הא?!?! הא?!!?- לא.... זה מגעיל ולא היגייני האם אתם מאלה ששמים טישו משומש בחזה בתוך הגליל או פשוט זורקים אותו?- אני זורקת אותו, אבל אם זה באמצע הלילה, אני לא אקום רק כדי לזרוק את זה לפח... אני אדחוף את זה לתוך הגליל ובבוקר אני אזרוק לפח האם אי פעם זרקתם טישו משומש לתיק ושכחתם ממנו ואז לאחר כמה שבועות מצאתם אותו עדיין שם? (פיכסה חח)- לא.... איכסססס... בד"כ אני זורקת לפח פלאפונים האם אתם לוקחים אתכם את המטען של הפלאפון לכל מקום שאתם הולכים?- לא האם אתם מהמתעלקים שתמיד מחפשים חבר עם מטען מתאים?- לא האם לרוב החברים שלכם יש אותו פלאפון כמו שלכם?- לא מאותה חברה?- לא למה הפלאפון יותר משמש אתכם?- -שיחות- זה -אס אם אסים גם זה -משחקים גם זה -יומן פגישות זה גם -אינטרנט וברור שגם זה -אחר האם יש לכם נרתיק לפלאפון?- לא האם אתם נוהגים לתלות אותו על חוט סביב הצוואר? לא... זה לא כבד לפעמים?- לא, הפלאפון שלי קל מאוד האם אתם מהמקבלים(שיחות הודעות וכו) או יותר מהשולחים(כנ"ל)?- גם וגם אוכל: כשאתם יוצאים לפגישה כלשהי עם מישו שזה עתה לראשונה ראיתם מהי תרבות האכילה שלכם? -טוחנים ככל יכולתנו כאילו אין מחר(במיוחד אם הוא משלם) -אוכלים במידה ובנימוס אבל בלי הגזמה ובמודעות יתר לאיך שאוכלים זה -אוכלים במידה אך דואגים להקפיד בכל ביס על אכילה מנומסת ודאגה אובססיבית לא להתלכלך -מזמין רק שתיה או סלט או משו שרומז-אני לא פרה! -אחר- כמה כדורים אתם בד"כ שמים על הגלידה? -לא אוכל גלידה -כדור אחד- זה -2 כדורים -כמה שיותר עם מלא קצפת סירופ ומה שבא מה אתם אוכלים יותר -אוכל ביתי- זה -סנדוויצ'ים -ג'אנק פוד -מתוקים -אני עדיין בנוזלים,סיסטר! (הא?!) האם אתם מהאלה שמביאים יוגורט\גרבר לבצפר?- מה זה בית ספר? חחחחחח ולא, לא הייתי כזאת שמביאים ירקות ועושים סלט?- ממש לא
האם אתם קונים משו בקיוסק\מזנון של בצפר?- כן, הייתי כזאת או דווקא מביאים אוכל מהבית וחוסכים?- לפעמים הייתי מביאה האם אתם אוכלים ארוחת בוקר או מעדיפים ישר לצאת ולתפוס משו יותר מאוחר?-אני לא אוהבת ארוחת בוקר, אני תמיד מדלגת על זה

../images/Emo41.gif

פציעות: האם אי פעם נחתכתם ע"י סכין תוך כדי חתיכת סלט.. הכנת אוכל וכו? אם כן איזה פלסטר הייתם שמים: -הארוכים הרגילים- -הפסים הדקים -ריבוע -עיגול -אחר- לא שמה פלסטר.. איזה פלסטר עדיף- שונאת פלסטריםםםםםם -לבן אטום -שקוף -צבע כלשהו -ציורים:סמיילי.. מיקי מאוס וכו- האם אי פעם נפעתם פציעה חמורה יותר:פתחתם סנטר.. ראש וכו - לא. האם אי פעם שברתם איבר? - לא. האם אי פעם הייתם בבית חולים ולא כדי לבקר?- כן. מוזיקה: איזה סוג מוזיקה מעדיפים? -מטאל -רוק -פאנק -ישראלי -מזרחי -שחורה -שאנטי() -אחר- תלוי במצב רוח לקנות דיסקים או לצרוב?- לא'דעת.. אם היו מציגים בפניכם דיסקים מאדדדד מאדדד נדירים של שני הזמרים\להקות הכי אהובים עליכם.. שלא ניתנים להורדה כמובן.. ורק אחד מהם תקבלו מתנה והשני תוכלו לקנות רק בסכום מאוד גבוה של כסף איזה מהם תבחרו לקבל?- את המתנה איזה סוג מוזיקה יקשה עליכם מאדדד מאדד את החיים אם תאלצו לשמוע אותו 24\7 ללא הפסקה?- מזרחיתתתתתת בעעע נזלת! מה הדרך הכי טובה לקנח את האף?- -לנשוף לתוך הטישו בצלילי חצוצרה- זה. חח -לנגב קלות מסביב ולקוות שעבד -לדחוף את הטישו לאף ולקוות שייספג האם אי פעם ניגבתם נזלת על הבגדים? הא?!?! הא?!!?- איכסססססס חחחחחחחחחחחחחחח לא... האם אתם מאלה ששמים טישו משומש בחזה בתוך הגליל או פשוט זורקים אותו?- בדר"כ זורקת.. האם אי פעם זרקתם טישו משומש לתיק ושכחתם ממנו ואז לאחר כמה שבועות מצאתם אותו עדיין שם? (פיכסה חח)- חחחח כןןןןןן פלאפונים האם אתם לוקחים אתכם את המטען של הפלאפון לכל מקום שאתם הולכים?- לא האם אתם מהמתעלקים שתמיד מחפשים חבר עם מטען מתאים?- לא. האם לרוב החברים שלכם יש אותו פלאפון כמו שלכם?- לא. מאותה חברה?- כן נו למה הפלאפון יותר משמש אתכם?- -שיחות-
-אס אם אסים
-משחקים -יומן פגישות -אינטרנט -אחר האם יש לכם נרתיק לפלאפון?- לא. האם אתם נוהגים לתלות אותו על חוט סביב הצוואר? איכס לא. זה לא כבד לפעמים?- פרחה תמנייה?! האם אתם מהמקבלים(שיחות הודעטת וכו) או יותר מהשולחים(כנ"ל)?- גם וגם.. אוכל: כשאתם יוצאים לפגישה כלשהי עם מישו שזה עתה לראשונה ראיתם מהי תרבות האכילה שלכם? -טוחנים ככל יכולתנו כאילו אין מחר(במיוחד אם הוא משלם) -אוכלים במידה ובנימוס אבל בלי הגזמה ובמודעות יתר לאיך שאוכלים -אוכלים במידה אך דואגיםפ להקפיד בכל ביס על אכילה מנומסת ודאגה אובססיבית לא להתלכלך -מזמין רק שתיה או סלט או משו שרומז-אני לא פרה! זה! -אחר- כמה כדורים אתם בד"כ שמים על הגלידה? -לא אוכל גלידה -כדור אחד- -2 כדורים
-כמה שיותר עם מלא קצפת סירופ ומה שבא מה אתם אוכלים יותר -אוכל ביתי-
-סנדוויצ'ים -ג'אנק פוד -מתוקים -אני עדיין בנוזלים,סיסטר! (הא?!) האם אתם מהאלה שמביאים יוגורט\גרבר לבצפר?- חחחח לא שמביאים ירקות ועושים סלט?- לא!! האם אתם קונים משו בקיוסק\מזנון של בצפר?- כן.. בדר"כ.. או דווקא מביאים אוכל מהבית וחוסכים?- לפעמים.. האם אתם אוכלים ארוחת בוקר או מעדיפים ישר לצאת ולתפוס משו יותר מאוחר?- לאכול ארוחת בוקר..

למעלה