שאלון!

MispIaced

New member
שאלון!

(זה רק אני או ששאלונים ממש טובים בלהחיות פורומים?) מהו שמך המלא? תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? גר עם ההורים/לבד/עם שותף? צבע עיניים? צבע שיער? גובה: מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? התנסת בעבר בסמים? איזה? באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? ניסית להתאבד פעם? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? איזה מגמה היית בביה"ס? מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? ישנת טוב אתמול? תישן טוב הלילה? מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: להקה אהובה: איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? איפה היית רוצה לגור בארץ? יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): מזכיר לך את הילדות: גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? כמה זמן אתם יחד? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? אתם רבים? האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? אתם פוחדים לאבד אותו? אקסים: כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

MispIaced

New member
להלה

מהו שמך המלא? נעים. תאריך לידה: 8.8.92 מקום מגורים: יבנה, איכס. כמה אחים/אחיות? 0 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם אמא צבע עיניים? ירוק-חום גובה: 1.80 מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא על מה היית רוצה לנגן? קלידים אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? לא יודע יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? וורטיקל ליפ, לשון וגבה שמאלית, שבוע הבא בימנית. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? לא יודע ניסית להתאבד פעם? אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה X: עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? מה זה קשור להעדפות מיניות? ועיצוב גרפי. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לא יודע ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? ג'יגולו. מה מתנגן עכשיו? כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 1 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנ ואייטונס ישנת טוב אתמול? כן תישן טוב הלילה? אולי מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שקרנים התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לא לגור בישראל איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? פינלנד מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אתמול אכלת? לפני שעה נראה לי התנשקת? אף פעם התאהבת? לא יודע נשבר לך הלב? צחקת? היום בכית? לא יודע אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? שבועיים? ס_X לא יודע השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? אף פעם שיפרו לך את המצברוח? לא זוכר מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא חשבת עליו? לא יודע התקשרת אליו? לא יודע התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? 10 נראה לי מה/מי העיר אותך? הכלב מה היה הדבר הראשון שאמרת? "רד לי מהרגל" מה היה הדבר הראשון ששמעת? לא יודע מה היה השיר הראשון ששמעת? while your lips are still red- nightwish. מוזר שאני זוכר. מה אכלת? לא יודע איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע: בית להקה אהובה: לורדי. איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודע הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית? לפעמים את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לא בזבזנית או חסכנית? בזבזן איפה היית רוצה לגור בארץ? לא יודע יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? passion and the opera- nightwish הקול הכי יפה ששמעת? לא יודע איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? לא יודע אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? באסה. האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אקסים: כמה אקסים יש לכם?0

נמ

מהו שמך המלא? כתוב בניק תאריך לידה:... מקום מגורים:מושב ליד אשדוד כמה אחים/אחיות? 3 אחים ואחות גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים, לרוע מזלי :S צבע עיניים? חום צבע שיער? גם, סוג של גובה: אנאערף מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? בס וקצת גיטרה על מה היית רוצה לנגן? בנוסף כאילו? תופים אני מניח אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? פלי מרד הוט צ'ילי פפרס, ו-וויקטור ווטן יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא.. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא.. התנסת בעבר בסמים? איזה? רק ניקוטין ואלכוהול באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אני עדיין סוג של, לפעמים ניסית להתאבד פעם? סוג של אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? פה ושם העדפה מינית: סטרייט - נקבות! כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה, אני באחת כרגע עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 2 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? יאפ איזה מגמה היית בביה"ס? פיזיקה אלקטרוניקה מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? מה ז"א קיצוני? להיות בסיסט בלהקת מטאל מפורסמת זה נחשב לקיצוני? ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מהנדס אלקטרוניקה או תוכנה איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? לא יודע מה מתנגן עכשיו? כלום, למען האמת עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0, בערך איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסן ישנת טוב אתמול? לא, וגם הלילה לא תישן טוב הלילה? אוקיי, לא ראיתי שיש את השאלה הזו XD מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שחצנות, התנשאות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להרוויח כסף ממוזיקה איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? עם חברה שלי מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? רק חזרתי לפני איזה שעה אכלת? בצהריים התנשקת? בערך ב-8 התאהבת? מאוהב נשבר לך הלב? מזמן צחקת? היום, לאדע מתי בכית? לא יודע.. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? בערך ב-8 P: מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? גם חיבקת מישהו/י? גם עישנת? הרגע שתית משקה אלכוהולי? וואי, מאז יום שישי, וזה הרבה יותר מידי זמן השתכרת? להשתכר לגמרי? יענו חסר הכרה ושיט? לפני כמה שנים. אבל ביום שישי תפסתי חתיכת ראש שכבת עם מישהו/י? עבר זמן היית במועדון? ביום שישי לבשת חצאית? הא?@!?#%?!@^#?!$^#?!$? קנית בגד? לאדע, מזמן אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? בערך ב-8 P: הקדישו לך שיר? אף פעם, אני חושב שיפרו לך את המצברוח? היום, חברה שלי מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? השכן חשבת עליו? אורלי (אהובתי) התקשרת אליו? אורלי התקשר אלייך? הקלידן בלהקה שלי פגע בך? הבוס המזדיין בתחת שלי שימח אותך? אורלי שלי היום: באיזו שעה התעוררת? ב-6 בעיקרון, אבל עד שבאמת התעוררתי היה כמעט 6 וחצי מה/מי העיר אותך? אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא יודע, אני מניח "עוד 5 דקות" מה היה הדבר הראשון ששמעת? אמא שלי מעירה אותי? מה היה השיר הראשון ששמעת? נראה לי איזה משהו של bury your dead מה אכלת? הרבה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? "כוסאמא של העבודה, להתפטר או לא" מיקום כרגע: מול המחשב, גאון להקה אהובה: All Shall Perish!!!!! איזה כיתה אתה: -- הבנאדם הכי יפה שראית: אהובתי, כמובן הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא יודע, היו הרבה שטויות את חושבת שאת יפה? למה הכל בנקבה סעמק?! לא אני לא חושב שאני יפה (וכתבתי את זה בזכר!) את חושבת שאת צבועה? לפעמים את חושבת שאת קנאית? אחושרמוטה את חושבת שאת קרצייה? ככה ככה את חושבת שאת עקשנית? מאוד את אוהבת את עצמך? לא בזבזנית או חסכנית? חסכן איפה היית רוצה לגור בארץ?קרוב לאורלי יש לך פלאפון? יש מישהו שאין לו? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? Lamb Of God - Black label הקול הכי יפה ששמעת? של אורלי :) איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? אורלי ושומר מסך? אין מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: אממ לא יודע.. מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): גם מזכיר לך את הילדות: :S גורם לך לבכות: אין גורם לך לצחוק: כל מיני שטויות של wierd al גורם לך לרצות לרקוד: לא יודע, אני תמיד רוקד בצחוק לשירים מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: כל מיני שהיית רוצה לכתוב אותו: מה ז"א? :S שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: ממש לא יודע שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: וואי, מה זה השאלון הזה?! שמסכם את שנות הנעורים שלך: טוב חלאס ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: יש המון... שאתה אוהב להתעורר לצליליו: לא אוהב להתעורר למוזיקה במיוחד שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: המון שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: אין שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: דיי האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? לא נראה לי אם כן, כמה זמן?... ניסיתם להתחיל איתו?.. הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? למה מישהו שלא אוהב אותך יהיה איתך בקשר רומנטי? התנשקתם איתו?... האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? וואי, ממש לא יודע, יש הרבה מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אני לא בטוח כל כך אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? דיי כבר האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? כן, אורלי שלי :) זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? כן אם כן, אתם אוהבים אותו? כמו לא יודע מה והוא, אוהב אתכם? כן :) כמה זמן אתם יחד? עוד פחות מחודש שנה איך הכרתם? דרך חברים משותפים מה אתם הכי אוהבים בו? פשוט אותה :) מה גרם לכם לבחור דווקא בו? לא בוחרים אהבה אתם רבים? כן, לפעמים האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? לא יודע, אולי כמעט לפעמים... אתם פוחדים לאבד אותו? מאוד אקסים: כמה אקסים יש לכם? 2-3, אחת זה היה קצת... לא מובן האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? אני מניח מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? לא יודע, זה לא הכי עובד בעולם, בטח לא כשיש חברה האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? כן, אבל חברה שלי תקנא אחושרמוטה האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? יש מצב

tal iero

New member
אני

מהו שמך המלא? טל שריר תאריך לידה: 12/6/94 מקום מגורים: כחל.. מושב קטן (מאוד) בצפון כמה אחים/אחיות? שני אחים ואחות גר עם ההורים/לבד/עם שותף? אמא צבע עיניים? חום/ירוק צבע שיער? חום גובה: 1.56 מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה
על מה היית רוצה לנגן? חשמלית
אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? סיניסטר גייטס, שאול
, ויש עוד... יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? עוד לא.. אמא לא מסכימה
יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? כנ"ל^^ התנסת בעבר בסמים? איזה? לא.. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 5 ניסית להתאבד פעם? לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא.. העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? איזה מגמה היית בביה"ס? עוד לא הייתי.... מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? אין ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אה??! איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה מתנגן עכשיו? הרדיו עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אחותי.. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? עוד כמה דפים אינטרנט ומסן ישנת טוב אתמול? בערך.. תישן טוב הלילה? נקווה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אנשים חופרים ומציקים התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: אין איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? איטליה מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? הבוקר אכלת? הבוקר התנשקת? אתמול התאהבת? -- נשבר לך הלב? כנל" צחקת? הבוקר בכית? לא זוכרת
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? -- מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? לא יודעת חיבקת מישהו/י? אתמול עישנת? כמה חודשים שתית משקה אלכוהולי? לפני כמה ימים השתכרת? לא יודעת שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית?-- קנית בגד? לפני שבוע אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? לא יודעת הקדישו לך שיר? לא יודעת שיפרו לך את המצברוח? אתמול מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחותי
חשבת עליו? לא יודעת התקשרת אליו? נטע התקשר אלייך? אמא פגע בך? לא יודעת שימח אותך? הרבה אנשים.. לא יודעת מי אחרון היום: באיזו שעה התעוררת? 7:00 מה/מי העיר אותך? אני מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא יודעת
מה היה הדבר הראשון ששמעת? טלפון מה היה השיר הראשון ששמעת? לא יודעת מה אכלת? טוסט איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? לא יודעת מיקום כרגע: החדר של אח שלי להקה אהובה: avenged sevenfold, slipknot, divine heresy, trivium, metallica, betzefer איזה כיתה את: ח' הבנאדם הכי יפה שראית: אמ.. חח לא יודעת
הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: וואו יש הרבה את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? לא את חושבת שאת קרצייה? ..לא את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? בערך בזבזנית או חסכנית? באמצע איפה היית רוצה לגור בארץ? לא רוצה לגור בארץ יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? נטע ניראלי איזה צלצול יש לך? שיר של אוונג'ד הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה של ים ושומר מסך? אין מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): מזכיר לך את הילדות:
עוד לא סיימתי את הילדות... למה מזכיר? גורם לך לבכות: לא יודעת גורם לך לצחוק: הרבה גורם לך לרצות לרקוד: אני לא רוקדת
מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: לא יודעת שהיית רוצה לכתוב אותו: לא יודעת שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: avenged sevenfold - warmness on the soul שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: לא יודעת שמסכם את שנות הנעורים שלך: פאק שוב? עוד לא סיימתי את הנעורים! ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: לא יודעת אם יש כזה שאתה אוהב להתעורר לצליליו: לא יודעת שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: לא יודעת שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: לא יודעת שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: scotty doesnt know

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifשאלונים זה טוב בכלליD:

מהו שמך המלא? ענת בן-חיים (אני מופתעת שאני אומרת לכם
) תאריך לידה: 10.8.1994 מקום מגורים: את זה לא XD כמה אחים/אחיות? 3 אחיות
גר עם ההורים/לבד/עם שותף? ההורים צבע עיניים? חום צבע שיער? חום גובה: 1.65 מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? אני לא על מה היית רוצה לנגן? תופים
אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אבריל לאבין יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אחן יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? גם אין >< התנסת בעבר בסמים? איזה? מה אני דרור?
באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? הממ.. אולי 11 וחצי ניסית להתאבד פעם? לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? אני לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אני בת 13 וחצי
האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? אני לא. אני בונה על פסיכולוגיה מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? שחקנית ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? כן >< איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מנקה מה מתנגן עכשיו? אה.. מקודם אחותי ראתה בטלוויזיה האנה מונטנה וזה נתקע לי בראש
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3 בערך איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? רק מסן ואינטרנט ישנת טוב אתמול? כן תישן טוב הלילה? כנראה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד אבל קצת יותר גדולה מבד"כ (לא וחצי) תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: פריקאציזם התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להיות שחקנית איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? קנדה מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? סתם לעמוד בחוץ? אתמול אכלת? לפני 10 דקות התנשקת? אף-פעם התאהבת? לפני שנה וזה נשאר
נשבר לך הלב? כנ"ל צחקת? לא זוכרת בכית? גם לא אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא יודעת >< מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? גם.. חיבקת מישהו/י? לפני חצי שעה עישנת?
שתית משקה אלכוהולי? לפני שבועיים השתכרת? NEVER שכבת עם מישהו/י? לא.. היית במועדון? לא.. לבשת חצאית? שנתיים? קנית בגד? מחר
אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? לא זוכרת הקדישו לך שיר? לא נראלי שזה קרה שיפרו לך את המצברוח? אתמול מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? עכשיו יש אנשים לידי. אחיות שלי חשבת עליו? נגה. תהיתי איפה היא. התקשרת אליו? נעה התקשר אלייך? גם נעה פגע בך? סירקין שימח אותך? וויל ביינום XD היום: באיזו שעה התעוררת? 9:45 מה/מי העיר אותך? כלום מה היה הדבר הראשון שאמרת? משהו על העיתון מה היה הדבר הראשון ששמעת? את אחותי מה היה השיר הראשון ששמעת? האנה מונטנה מה אכלת? עוגה ושוקו איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מה לא בסדר עם העין שלי
מיקום כרגע: סלון להקה אהובה: הממ.. או סימפל פלאן או מכ"ר איזה כיתה את: ח' הבנאדם הכי יפה שראית: הוא
הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא יודעת את חושבת שאת יפה? לא ממש את חושבת שאת צבועה? אני מקווה שלא
את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? כשאני רוצה את חושבת שאת עקשנית? מאוד את אוהבת את עצמך? מדי פעם בזבזנית או חסכנית? כשהייתי קטנה חסכתי, עכשיו אני בזבזנית-זה השתלם איפה היית רוצה לגור בארץ? ת"א יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? נעה איזה צלצול יש לך? סתם משהו של נוקיה
הקול הכי יפה ששמעת? אממ.. אבריל? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? משהו כחול מוזר ושומר מסך? דגים >< מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: השם של "אמריקן אידיוט" מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): הייתה לי פרידה אחת. לא יודעת איזה שיר מזכיר לי את זה. אולי הו נואוז מזכיר לך את הילדות: >< גורם לך לבכות: טוגת'ר גורם לך לצחוק: איי אם קאו גורם לך לרצות לרקוד: ווי וויל רוק יו מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: לא יודעת שהיית רוצה לכתוב אותו:יו לאב איז א ליי של סימפל שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: איים ווית' יו שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: סייב יו שמסכם את שנות הנעורים שלך: הן לא נגמרו ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: לא יודעת שאתה אוהב להתעורר לצליליו: אין לא אוהבת להתעורר
שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: כל השירים של סימפל XD שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: אין שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: לא יודעת.. האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אהא אם כן, כמה זמן? כרגע, שנה ניסיתם להתחיל איתו? לא הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? ממש לא התנשקתם איתו? הלוואי האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? כן
מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? החבר הקודם שלי מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? לא יודעת אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? הייתי מתחרטת מאוד האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? תלוי מי זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, אתם אוהבים אותו? - והוא, אוהב אתכם? - כמה זמן אתם יחד? - איך הכרתם? - מה אתם הכי אוהבים בו? - מה גרם לכם לבחור דווקא בו? - אתם רבים? - האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? - אתם פוחדים לאבד אותו? - אקסים: כמה אקסים יש לכם? אחד האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? לא מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? כן האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסיתי יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? אהא

צריך להחיות אותו בדרכיםנוספות../images/Emo69.gif../images/Emo15.gif../images/Emo202.gif

מהו שמך המלא? שי תאריך לידה: 9.12.91 מקום מגורים: אשדוד כמה אחים/אחיות? 1 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? אבי היקר. צבע עיניים? חום צבע שיער? חום גובה: לא יודעת ^^ מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? באס3> על מה היית רוצה לנגן? נמ תופים אולי אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? ג'אקו פסטוריוס
ג'ימי הנדריקס, רוג'ר וורטס.. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? 3 לובים התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? נמ ניסית להתאבד פעם? לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא העדפה מינית: זכרים
כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? לא יודעת >< עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? תאטרון D: מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? נמ ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? מה מתנגן עכשיו? כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? תיקייה של נמלטים, כי ראיתי עכשיו. ישנת טוב אתמול? האמת שבכלל לא. תישן טוב הלילה? אני מקווה :0 מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: כמעט כל דבר התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לא יודעת איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בביתי הקט מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? בצהריים כזה אכלת? עכשיו, גרעינים התנשקת? מזמן התאהבת? מזמן נשבר לך הלב? אף פעם
צחקת? לפני דקה בכית? מזמן. אה לא, היום הורדתי 2 דמעות. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא זוכרת :0 יש מצב שהיום. מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כנ"ל חיבקת מישהו/י? היום עישנת? אף פעם שתית משקה אלכוהולי? היום D: השתכרת? מזמן, וגם לא ממש. הייתי סתם מסטולה כזה >< שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? נמ לפני פחות מחודש כזה לבשת חצאית? כשהייתי במועדוןXD אבל זה היה מעל לג'ינס. קנית בגד? לא יודעת :0 אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? היום יש מצב. אני פשוט לא זוכרת מתי אמרתי. הקדישו לך שיר? מזמןןןן שיפרו לך את המצברוח? היום <: מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אבא שלי חשבת עליו? אבא שלי >< התקשרת אליו? לישי התקשר אלייך? אלינה פגע בך? לא יודעת >< שימח אותך? אלינה ולישי ואבא שלי ומיטל וסימונה ורז ובכלל כולם@$
היום: באיזו שעה התעוררת? 7 ורבע נראה לי מה/מי העיר אותך? שעון ונופר. מה היה הדבר הראשון שאמרת? ששירן לקחה לי את כל השמיכה בלילה#$@ [ישנתי אצל חברה עם עוד חברה ><] מה היה הדבר הראשון ששמעת? את הפלאפון מה היה השיר הראשון ששמעת? לא זוכרת מה אכלת? מלא דברים מה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? שכיף לי לרקודדדדדדדדד <: מיקום כרגע: מול המחשב להקה אהובה: נמ בזמן האחרון א דיי טו ריממבר. איזה כיתה את: י' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת. הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: לא יודעת את חושבת שאת יפה? כן את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? לא את חושבת שאת קרצייה? כן את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? בזבזנית איפה היית רוצה לגור בארץ? פה יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לא יודעת איזה צלצול יש לך? איימ סורי של פלייליף הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של ג'אקו ושומר מסך? כל מיני תמונות מתחלפות מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: משהו של בון ג'ובי מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): כנ"ל וגם קיפ הולדינג הון של אבריל. מזכיר לך את הילדות: ידיים למעלה על הראש >< גורם לך לבכות: לא עולה לי גורם לך לצחוק: כל מיני של שוטי הנבואה גורם לך לרצות לרקוד: ריפלקשנסססססס
מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: אין :0 שהיית רוצה לכתוב אותו: לא יודעת, שום שיר. שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: וואלההההה לא יודעת. שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: כנ"ל שמסכם את שנות הנעורים שלך: >< ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? לא יודעת ניסיתם להתחיל איתו? לא הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? לא התנשקתם איתו? הלוואי האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? בערך מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? שום דבר. מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אין סיבה, סתם פחדנות. אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? ברוח ספורטיבית@# XD האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? כןןןןןןןןןןןןןןןן זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? כמה זמן אתם יחד? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? אתם רבים? האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? אתם פוחדים לאבד אותו? אקסים: כמה אקסים יש לכם? 3 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? בערך >< מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? יש מצב האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא רוצה לחזור :0 יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא

poisoned apple

New member
עונה../images/Emo13.gif

מהו שמך המלא?עינת תאריך לידה:10.1.92 מקום מגורים:יבנה כמה אחים/אחיות?יש לי אחות אחת
גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם אמא צבע עיניים?חום צבע שיער?חום גובה:1.48 מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?אני מנגנת על פסנתר וגיטרה
על מה היית רוצה לנגן?תופים אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?לא יודעת יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא התנסת בעבר בסמים? איזה?לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?לא יודעת ניסית להתאבד פעם?לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?לא האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?לא איזה מגמה היית בביה"ס?עיוני מוגבר מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?לא יודעת מה מתנגן עכשיו?cotten candy-pencey prep עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אף אחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?אייטונס ישנת טוב אתמול?כן תישן טוב הלילה?נראה לי מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יחיד תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר:שקרנים התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?אתמול אכלת?לפני חצי שעה התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת?אתמול בכית?לא זוכרת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י?אתמול עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?את אמא שלי חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך?אחותי פגע בך? שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת?תשע מה/מי העיר אותך?התעוררתי לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת?לא יודעת מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת?the diary of jane-Breaking Benjamin מה אכלת?פנקייק איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מיקום כרגע:בחדר להקה אהובה:MCR איזה כיתה את:י' הבנאדם הכי יפה שראית: הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: את חושבת שאת יפה?לא את חושבת שאת צבועה?לא את חושבת שאת קנאית?לפעמים את חושבת שאת קרצייה?לפעמים את חושבת שאת עקשנית?לא כול כך את אוהבת את עצמך?לא בזבזנית או חסכנית?חצי חצי איפה היית רוצה לגור בארץ?לא יודעת יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך?הרבה הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ושומר מסך? מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי):| מזכיר לך את הילדות: גורם לך לבכות: גורם לך לצחוק: גורם לך לרצות לרקוד: מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: שמסכם את שנות הנעורים שלך: ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?לא אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים?הייתי ממש מתבאסת האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? כמה זמן אתם יחד? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? אתם רבים? האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? אתם פוחדים לאבד אותו? אקסים: כמה אקסים יש לכם?2 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?לא מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים?כן האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים?לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?כן

המון זמן לא הייתי פה.

מהו שמך המלא? עומר :) תאריך לידה: 7/4/83 מקום מגורים: תל אביב כמה אחים/אחיות? שתי אחיות ואח גר עם ההורים/לבד/עם שותף? שותף צבע עיניים? שחור צבע שיער?שחור גובה:170 מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? גיטרה, פסנתר, באס,תופים על מה היית רוצה לנגן? סקסופון יאמי. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? סטיבן ווילסון, מת על ההפקה שלו. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא..בקרוב מאוד יהיה. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא ולא יהיה. התנסת בעבר בסמים? איזה? כן...מריחואנה,חשיש. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 15 ניסית להתאבד פעם? לא. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? קופסא :( העדפה מינית: סטרייט כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה לפנים. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? לא ספרתי :/ האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן איזה מגמה היית בביה"ס? חשמל מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? רוקסטאר ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מפיק מוזיקלי/איש סאונד. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? משרד משעמם. מה מתנגן עכשיו? temple of the dog-hunger strike עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 0 כולם ישנים. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? winamp,cubase ישנת טוב אתמול? לא תישן טוב הלילה? לא מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית :) תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: מוזיקה איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? אמסטרדם מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? הבוקר אכלת? לפני 4 שעות התנשקת? יום שבת התאהבת? שנה וחצי נשבר לך הלב? שנתיים צחקת? כל שניה בכית? לא זוכר...לא יוצא לבכות אפילו שאני רוצה :/ אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? כל יום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כל יום חיבקת מישהו/י? יום שבת עישנת? לפני דקה שתית משקה אלכוהולי? יום חמישי השתכרת? יום חמישי שכבת עם מישהו/י? יום שבת היית במועדון? לא יוצא למועדונים לבשת חצאית? :/ קנית בגד? לא זוכר אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? כל יום הקדישו לך שיר? לא זוכר שיפרו לך את המצברוח? היום מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? השליח של הכביסה :) חשבת עליו? השליח של הכביסה..הרגע :) התקשרת אליו? אבא התקשר אלייך? אבא פגע בך? החברה שימח אותך? החברה היום: באיזו שעה התעוררת? 9:30 מה/מי העיר אותך? השעון מה היה הדבר הראשון שאמרת? סעמק אני מאחר. מה היה הדבר הראשון ששמעת? צלצול של שעון מעורר מה היה השיר הראשון ששמעת? השיר שלי :) מה אכלת? הומפרייז איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? האם אספיק לשלם חשבון גז בלי לאחר ללימודים :/ מיקום כרגע: תל אביב בדירתי להקה אהובה: אין מקום לרשום פה הכל איזה כיתה את: חחחח הבנאדם הכי יפה שראית: ? הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: ?? איפה היית רוצה לגור בארץ? גר בתל אביב יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? אממ...לכולם איזה צלצול יש לך? שיר מסאותפארק הקול הכי יפה ששמעת? ליין סטיילי. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? דמויות סאותפארק ושומר מסך? אין מה השיר ש... מזכיר לך בן זוג לשעבר: here without you מזכיר לך פרידה אחרונה(כלשהי): כל כך הרבה שירים... מזכיר לך את הילדות: המון... גורם לך לבכות:pearl jam-black גורם לך לצחוק: איזה שיר שכל הזמן משמיעים לנו במכללה...של אחד הסטודנטים.. גורם לך לרצות לרקוד: אני לא רוקד :/ מזכיר לך את האדם שאתה רוצה: שהיית רוצה לכתוב אותו: black שאתה רוצה שיושמע בחתונה שלך: since ive been loving you של זפלין שאתה רוצה שיושמע בלוויה שלך: dust in the wind שמסכם את שנות הנעורים שלך: משהו של לינקין בטח..הייתיח צעיר אז ששנאת בעבר ועכשיו אתה אוהב: המון. שאתה אוהב להתעורר לצליליו: שאתה אוהב ולא היית מכיר אלמלא חבר: המון!! שמזכיר לך את ההתאהבות הראשונה: elvis costello-i want you שאתה אוהב ומתוך סרט שאתה אוהב: האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? המון אם כן, כמה זמן? המון ניסיתם להתחיל איתו? רק שהתבגרתי הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? כן התנשקתם איתו? כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? חס ולשלום מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? בגדה בי. כלבה. מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? רציתי להיות לבד.. אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? באסה. האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? ברור. זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? כן אם כן, אתם אוהבים אותו?כן והוא, אוהב אתכם?כן כמה זמן אתם יחד? שנה וחצי איך הכרתם? דרך שותפה שלי אז. מה אתם הכי אוהבים בו? הכל מה גרם לכם לבחור דווקא בו? הכל אתם רבים? ברור האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? לא אתם פוחדים לאבד אותו? מה נראה לכם? אקסים: כמה אקסים יש לכם?2 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? כן מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? פעם האמנתי, היום לא. האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? לא..העבר הוא עבר. האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסיתי. יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? כן

MissKite

New member
אני אענה על השאלון המביך והמגומגם שכלית הזה!

חזרתי מצרפת!!!! (אמג) מהו שמך המלא? ג'קי בשבילכם B| תאריך לידה: 11 לדצמבר מקום מגורים: חיפה כמה אחים/אחיות? 2 אחיות גר עם ההורים/לבד/עם שותף? משפחה צבע עיניים? חום בהיר צבע שיער? חום צבוע לשחור גובה: מטר ורגל של צפרדע מוסיקה אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? למדתי פסנתר די הרבה זמן, אבל זה לא כאילו שאני באמת טובה בזה על מה היית רוצה לנגן? נגיד גיטרה, אבל לא אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מאיפה לי יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? שלושה לובים סך הכל, בתכנון עוד ארבעה התנסת בעבר בסמים? איזה? לא באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? סמים ועישון, הכוונה? אף פעם ניסית להתאבד פעם? לא אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא העדפה מינית: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? בואו נתחיל ממערכת יחסים
. סתם, יציבה. נגיד. עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? 0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא איזה מגמה היית בביה"ס? שנה הבאה מגמות, ואני אהיה באומנות ומדעי המידע מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לא יודעת ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? ^ איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? כל מיני מה מתנגן עכשיו? מזגן עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? לא איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? כלום ישנת טוב אתמול? לא תישן טוב הלילה? כן, אני הרוגה... עברתי בין שלושה אזורי זמן ביום אחד
מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? לי יש מיטה וחצי תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: בורות... וגם צביעות, אפילו כשהיא מכוונה טובה התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? לפני שבועיים הייתה הפעם האחרונה שהייתי בבית XD אכלת? ארוחה במטוס = איכסאיכסאיכסלפחותהלחמניותטעימות התנשקת? אף פעם התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? אני מניחה שהיום בכית? כמעט היום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לאמא בצרפתית XD לא זוכרת מתי מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? אמא ענתה לי O.O. קצת עצוב. זדיינו. D: חיבקת מישהו/י? כנראה היום עישנת? אף פעם שתית משקה אלכוהולי? בערב לפני פסח, עשינו סדר מזורז (ומצחיק עד מאוד), ושתיתי מהיין של הקידוש :S בלעכס השתכרת? אף פעם שכבת עם מישהו/י? אף פעם היית במועדון? לא זוכרת לבשת חצאית? בתאי מדידה בצרפת D: קנית בגד? חחחח קניתי הרבה... לא זוכרת מתי האחרון נרכש אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך" ובאמת התכוונת? לאמא
הקדישו לך שיר? אף פעם שיפרו לך את המצברוח? לא יודעת מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחותי חשבת עליו? חברה שלי התקשרת אליו? סמס לידיד, נחשב? התקשר אלייך? חברה, אבל הייתי אז בצרפת פגע בך? אחיות שלי שימח אותך? היום: באיזו שעה התעוררת? לא יודעת מה/מי העיר אותך? ציוץ הציפורים. סתם, אבא ואמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? מאיפה לי מה היה הדבר הראשון ששמעת? את המשפחה שלי מה היה השיר הראשון ששמעת? פאונדיישנס שמטוס במסך מגע המגניב הזה מה אכלת? ארוחה מגעילה של מטוס, מסטיקים איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? זה סוד P: מיקום כרגע: החדר שלי להקה אהובה: הביטלס איזה כיתה את: ט' הבנאדם הכי יפה שראית: לא יודעת הדבר הכי מטורף שאמרת למישהו: אויש בואו נפסיק עם הנוסטלגיית תקופת הפוסטמיות של כיתה ו' את חושבת שאת יפה? לפעמים את חושבת שאת צבועה? לפעמים את חושבת שאת קנאית? מאוד את חושבת שאת קרצייה? יכולה להיות את חושבת שאת עקשנית? מאוד מאוד מאוד את אוהבת את עצמך? לפעמים בזבזנית או חסכנית? בזבזנית איפה היית רוצה לגור בארץ? איזה מושב קטן יכול היה להיות חביב יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לא יודעת איזה צלצול יש לך? כמו שזה היה - אפרת גוש הקול הכי יפה ששמעת? לא יודעת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? ציור קאוואי נורא של מישו מדוויאנט ושומר מסך? משהו של דידל נראה לי, נןרא מכוער. אני באמת צריכה להחליף האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? רק פעם אחת? אם כן, כמה זמן? לא יודעת ניסיתם להתחיל איתו? הומ הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? פחח התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא מה האכזבה הכי גדולה שנגרמה לכם מאדם שאהבתם? מהי הסיבה הכי טיפשית שבגללה לא קיימתם קשר רומנטי עם אדם שרציתם? אם הייתם מגלים אחרי כמה זמן כשכבר הפסקתם לאהוב מישהו שהוא גם אהב אתכם והכל היה פיספוס אחד גדול, איך הייתם מגיבים? מתאפקת לא לכתוב כלום >< האם הייתם רוצים שמישהו שאוהב אתכם פשוט יבוא וינשק אתכם? לא, קצת מפחיד זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, אתם אוהבים אותו? והוא, אוהב אתכם? כמה זמן אתם יחד? איך הכרתם? מה אתם הכי אוהבים בו? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? אתם רבים? האם אי פעם נפרדתם או כמעט נפרדתם? אתם פוחדים לאבד אותו? אקסים: כמה אקסים יש לכם? 0 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? לא מאמינים שאקסים יכולים להיות ידידים? לא יודעת האם הייתם רוצים לשבת עם אחד מהם לשיחה כדי לסדר עניינים שעוד לא סגורים? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? בתמונה: המטרייה ששיפצתי ואני בכבודי ובעצמי

למעלה