שאלון

American Girl

New member
שאלון../images/Emo70.gif

זה שאלון שרץ עכשיו בפורמים מישרוצה להעיר את הפורום שיענה
1. שם: 2. גיל: 3. תאריך לידה: 4. כינוי: 5. תכונה טובה: 6. תכונה רעה: 7. חולשה: 8. אובססיות: 9. פאדיחה: 10. כאב: 11. משאלה: 12. זיכרון רע: 13. זיכרון טוב: 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: 15. געגוע: 16. פחד: 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18. קמיע [אם יש]: 19. החג האהוב עליך: 20. אוכל מועדף: 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: 22. שתיה מועדפת: 23. קינוח מועדף: 24. ממתק מועדף: 25. עוגה מועדפת: 26. צבע מועדף: 27. חיה מועדפת: 28. חיית מחמד [אם יש]: 29. ספורט מועדף: 30. מספר מזל: 31. ספר: 32. סרט דיסני מועדף: 33. סרט: 34. שחקנ\ית: 35. זמר\ ת: 36. סדרה מעודפת: 37. מקצוע אהוב: 38. מקצוע שנוא: 39. מקום בעולם: 40. המעשה הכי נועז שעשית: 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: 42. פריט לבוש מועדף: 43. ההמצאה של כל הזמנים: 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? 47. גלידה- בכוס או בוופל? 48. שקיעה או זריחה? 49. בליינד דייט- בעד או נגד? 50. ג'ינס או סתם מכנס? 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? 52. מלפפון או עגבניה? 53. קור או חום? 54. לישון או לקום? 55. חוף או הרים? 56. קרמבו- וניל או שוקו? 57. תות או בננה? 58. חולצה מכופתרת או רגילה? 59. שיר שגורם לך לצחוק: 60. שיר שגורם לך לבכות: 61. השיר של כל הזמנים: 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? 67. שמות החברים הכי טובים שלך: 68. הגלידה הכי טעימה? 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? 75. באיזה פורומים אתה? 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? 78. יש לך חבר\ה? 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? 83. מה התחביבים שלך? 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? 92. מי החברים שלך בפרום? 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?

American Girl

New member
עכשיו אני עונה.......

1. שם: ילנה 2. גיל:13 3. תאריך לידה:24.06 4. כינוי:ג'ינג'ית 5. תכונה טובה:אפשר לסמוך עליי 6. תכונה רעה:אני נעלבת בקלות 7. חולשה:בקסטריט בויז ואהרון קרטר
8. אובססיות:בקסטריט בויז ואהרון קרטר
9. פאדיחה:יש המון... 10. כאב:לאבד מישהו יקר לך. 11. משאלה:להיות מאושרת(בזה כלולים כל שאר המשאלות), ולהיתחתן אם אהרון קרטר
12. זיכרון רע:שהייתי חברה של מישהו מטומטם שמאוד פגע בי.
13. זיכרון טוב:כשהייתי בארה"ב 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך:סבתא שלי ז"ל ובובות הברבי שלי חחחח.... 15. געגוע:לסבתא שלי ז"ל 16. פחד:לאבד מישהו יקר לי, ולהישאר לבד. 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב:שירים של אבריל וג'סטין טימרבלייק, ושלחברה שלי נפלט (עוד פעם) משבו שביקשתי ממנה לא לספר 18. קמיע [אם יש]:אין 19. החג האהוב עליך: פסח
20. אוכל מועדף:פיצה
21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול:סרטנים
בבעעעעעע... 22. שתיה מועדפת:מיץ תפוזים סחוט 23. קינוח מועדף:שוקולד
24. ממתק מועדף:שוקולד
25. עוגה מועדפת:שוקולד
26. צבע מועדף: תכלת 27. חיה מועדפת:דולפין וסוס 28. חיית מחמד [אם יש]: אין.... 29. ספורט מועדף:אירובי,ריקוד
30. מספר מזל:2 31. ספר:"השעות" 32. סרט דיסני מועדף:"שילגייה" חחח... 33. סרט:"ארמגדון" סרט מדהיםםםםם
34. שחקנ\ית:ניקול,אנג'לינה ג'ולי, ברוס ויליס, סנדרה בולוק וקיאנו ריבס 35. זמר\ ת:ניק קרטר,אהרון קרטר, כריסטינה אגילרה, ג'ניפר לופז והולי ואלאנס
36. סדרה מעודפת:"רפואה שלמה" ו"חברים" 37. מקצוע אהוב:היסטוריה ואנגלית 38. מקצוע שנוא:מדעים זה השיעור הכי ארוך בעולם... 39. מקום בעולם: ארה"ב 40. המעשה הכי נועז שעשית: לא נראה לי שעשיתי נועז עד עכשיו אבל תהיו בטוחים שאני עוד יעשה. 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: שהסכמתי להיות חברה של ילד מפגר
42. פריט לבוש מועדף: נעליים. 43. ההמצאה של כל הזמנים: אינטרנט
44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:קיץ
45. את\ה מאמינ\ה בגורל?ליפעמים 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים?כן 47. גלידה- בכוס או בוופל?בכוס 48. שקיעה או זריחה?שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד?תלוי 50. ג'ינס או סתם מכנס?ג'ינס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית?חסכנית אבל לא תמיד... 52. מלפפון או עגבניה?עגבניה
53. קור או חום?קור 54. לישון או לקום? גם וגם 55. חוף או הרים? גם וגם 56. קרמבו- וניל או שוקו?שוקו
57. תות או בננה?בננה
58. חולצה מכופתרת או רגילה?רגילה
59. שיר שגורם לך לצחוק: UNITED STATES OF WHAT EVER שיר ממש מצחיק
60. שיר שגורם לך לבכות:DON'T WANNA MISS A THING של אירוסמית 61. השיר של כל הזמנים: כנ"ל 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: יש הרבה.... 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: השיר הנ"ל של אירוסמית שכבר הזכרתי
64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:מה זה השאלה הדיכאונית הזו
65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:אממממ... צריך לחשוב על זה... 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]?אני ג'ינג'ית, חמודה
ומבחינת היתנהגות אני ילדה מאוד טובה
67. שמות החברים הכי טובים שלך:בר (אני כועסת עליה מאוד כרגע
),אינה וליזה. 68. הגלידה הכי טעימה? שוקולד
69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?נאמנות וכנות 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? בגיל עשר נידמה לי. 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? גם על זה צריך לחשוב
72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? בתפוז והבקסטריט בויז ישראל
73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?הכינוי הזה ואין מאחורב שום סיפור
74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?תלוי 75. באיזה פורומים אתה?עוד פעם השאלה הזו. 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? סבבה לו
77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? חיוך ושיער
78. יש לך חבר\ה?לא
79. כמה אחים ואחיות יש לך?אין לי 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?אמרתי שאין לי
81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? פותחת עיניים 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? סוגרת עיינים 83. מה התחביבים שלך? אין לי כוח כבר ליכתוב
84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד?את אהרון קרטר ברור
85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית?דורדוראנט ודיסקמן 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?דולפין או סוס 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?את הערב ובחופשים את הבוקר 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? את אהרון חחח.... 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] עוד פעם השאלה הזו
90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? שאלה דיכאונית אני לא עונה
91. מהו החפץ הכי חשוב לך?תמונות של המשפחה שלי 92. מי החברים שלך בפרום? כולם
93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? כשהתרמתי מטעם בית הספר... 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? לא זוכרת... 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? לאבא שלי לפני שבוע 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?שאלה דיכעונית אני לא עונה על כאלה
97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה?שני מילים----- אהרון----ג'קוזי
98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך?לא הייתי מסכימה להיות חברה של ילד חסר מוח 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? ארה"ב 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? לא, כי גם ככה יהיו לי יסורי מצפיון אחר כך. סוף סוף גמרתי

Padme Amidala

New member
אוקיי...

1. שם: נעמה 2. גיל: 14 וחצי 3. תאריך לידה: 4.1 4. כינוי: נעמונת 5. תכונה טובה: בעלת סבלנות 6. תכונה רעה: אני לוקחת דברים יותר מידי ללב 7. חולשה: קיאנו ריבס!!! 8. אובססיות: קיאנו ריבס!!! 9. פאדיחה: אני לא אתחיל לספר...
10. כאב: בגידה. 11. משאלה: שיהיה שלום ולהתחתן עם קיאנו... 12. זיכרון רע: אני לא מעוניינת לפרט. 13. זיכרון טוב: נסיעה לאנגליה!! 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלי: הגן! 15. געגוע: לקרובים שלי שהלכו לעולמם. 16. פחד: לאבד משפחה. 17. את לא רוצה לשמוע שוב: חדשות רעות. 18. קמיע: המספר 4. 19. החג האהוב עלייך: פורים! 20. אוכל מועדף: פיצה... 21. המאכל שאת שונאת ובחיים לא תסכימי לאכול: חיות ים... 22. שתיה מועדפת: מים. 23. קינוח מועדף: עוגת שוקולד חמה!! 24. ממתק מועדף: סוכריות גומי! 25. עוגה מועדפת: שוקולד חמה!! 26. צבע מועדף: כחול. 27. חיה מועדפת: כלב. 28. חיית מחמד [אם יש]: כלב זאב מתווווק! 29. ספורט מועדף: ריצה. 30. מספר מזל: 4. 31. ספר: מעשים של אמונה. 32. סרט דיסני מועדף: מלך האריות. 33. סרט: כל סרטי מלחמת הכוכבים. 34. שחקנ\ית: ניקול, אלא מי?! 35. זמר\ ת: ג'ניפר לופז. 36. סדרה מעודפת: יש הרבה. 37. מקצוע אהוב: אמנות. 38. מקצוע שנוא: מתמטיקה!! 39. מקום בעולם: אנגליה... 40. המעשה הכי נועז שעשית: לא זוכרת... 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: גם לא זוכרת... 42. פריט לבוש מועדף: שמלה מדהימה שקניתי ברנואר. 43. ההמצאה של כל הזמנים: הקולנוע! 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: חורף... 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? לא. 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן. 47. גלידה- בכוס או בוופל? בוופל. 48. שקיעה או זריחה? זריחה. 49. בליינד דייט- בעד או נגד? נגד. 50. ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס. 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? חסכנית. 52. מלפפון או עגבניה? מלפפון. 53. קור או חום? קור. 54. לישון או לקום? לישון. 55. חוף או הרים? הרים. 56. קרמבו- וניל או שוקו? וניל! 57. תות או בננה? תות. 58. חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה. 59. שיר שגורם לך לצחוק: "רונן המטומטם" של אסי וגורי. 60. שיר שגורם לך לבכות: אין כזה. 61. השיר של כל הזמנים: The Show Must Go On! 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: Come what may. 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: Come what may. 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: לא מוקדם מידי כדי לחשוב על זה?! 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: לא נראה לי שיש כזה. 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? גבוהה, שיער חום גלי ארוך מאוד, שקטה... 67. שמות החברים הכי טובים שלך: יש הרבה...
68. הגלידה הכי טעימה? קרם עוגיות. 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? כנות. 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? בכיתה ה', כשחברה שלי סיפרה לי על אתר שלה. 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? אתרים של קיאנו וניקול. 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? זה, מלחמת הכוכבים, סרטים, ואבק כוכבים. 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? Naama באיי סי קיו- זה השם שלי... 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? בהחלט. 75. באיזה פורומים אתה? ניקול קידמן, מלחמת הכוכבים, וסרטים... 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? זה גורם לי לחוש רגשות אשם. 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? אממ- גובה, עיניים, אף... הכל. 78. יש לך חבר\ה? לא. 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחים ואחות אחת. 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? כן, כי יש לנו תחומי עניין משותפים ואחרי הכל הם בסדר...
81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? הולכת לשירותים. 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? קוראת. 83. מה התחביבים שלך? ציור, פורומים, סרטים. 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את קיאנו ריבס!
85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? בגדים, כסף, עדשות מגע, משקפיים, ומסרק. 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? נראה לי שאריה. 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב. 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? את קיאנו ואת הסרט "השעות"!!! 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] צהרים. 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? הרבה פיצה, המבורגר, צ'יפס, שניצל, ועוגת שוקולד חמה- אבל בטח אחרי שני משולשים אני כבר אתמלא. 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? העדשות שלי- אני לא יכולה בלעדיהן. 92. מי החברים שלך בפרום? כולם...
93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? בסוף השנה הזאת. 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? לא זוכרת. 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? לפני כמה שבועות. 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? כאן נקברה נעמה ריבס. 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם קיאנו ריבס, בגני קסינסטון באנגליה!! 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? את הפעם שהתאהבתי באדם הלא נכון. 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? אנגליה. 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? שאלה קשה.

American Girl

New member
לפחות מישהי ענתה../images/Emo70.gif

תענו גם אתם אם אין לכם כוח להעתיק את השאלות אז תעשו COPY אבל תענו בישביל להחיות את הפורום
גם אני אוהבת את קיאנו הוא חמוד
אבל אני יותר בקטע של אהרון קרטר

shiray

New member
ואני....

1. שם: שירה 2. גיל:16 וחצי 3. תאריך לידה: 10.2.87 4. כינוי: שיר 5. תכונה טובה:אני מאוד נאמנה 6. תכונה רעה: פרפקטציוניסטית 7. חולשה: מתמכרת לסרטים נורא בקלות 8. אובססיות: ניקול קידמן 9. פאדיחה: כשהייתי בגרמניה צחקנו על מישהו שראינו ובסוף התגלה לנו שהוא ישראלי. 10. כאב: סיפור ארוך לאללה אבל בגדול- חבר שלי לשעבר נפרד ממני אחרי שהחברה הכי טובה שלי אמרה לו שהיא אוהבת אותו. 11. משאלה:לא אכפת לי ממה, לא אכפת לי איך, פשוט להיות מאושרת. 12. זיכרון רע: השיחה הכואבת שהייתה לי עם אותה "חברה" אחרי שגיליתי. 13. זיכרון טוב: זה היה האמת רגע שלא הכי ידעתי מה להרגיש אבל כשהייתי בגרמניה נסענו למחנה עבודה עם המארחים הגרמנים שלנו ובהתחלה ראינו סרט על המחנה הספציפי הזה ובאמצע הסרט היו לי דמעות בעיניים והמארחת שלי ראתה את זה ותפסה לי את היד ואז בסוף הסרט היא חיבקה אותי חיבוק שאני בחיים לא אשכח. 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: הייתי צריכה ללכת לגן ואמא שלי הייתה צריכה לקחת אותי והיא צחצחה בדיוק שיניים וסתם החלטתי להתחבא לה מחורי הדלת של החדר שלי וכשהיא יצאה מהחדר אמבטיה היא לא מצאה אותי ואז היא חשבה שכבר ירדתי למטה לחכות לה ואז היא נעלה אותי בתוך הבית וצרחתי לה מהחלון עד שהיא שמעה אותי מלמטה ועלתה מהר חזרה לבית. 15. געגוע: למשפחה המארחת שלי בגרמניה 16. פחד: ג'וקים מכל סוג שהוא 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: שיר של בריטני ספירס 18. קמיע [אם יש]: אין לי. 19. החג האהוב עליך: פסח 20. אוכל מועדף: פטוצ'יני אלפרדו 21. המאכל ... לא תסכימ\י לאכול: חצילים 22. שתיה מועדפת: קפה קר 23. קינוח מועדף: סופלה 24. ממתק מועדף: שוקולד 25. עוגה מועדפת:העוגת טורט של סבתא שלי 26. צבע מועדף: כחול 27. חיה מועדפת: דולפין 28. חיית מחמד [אם יש]: אין לי 29. ספורט מועדף: כדורסל 30. מספר מזל: אין לי 31. ספר: השעות והגברת עם הקמליות 32. סרט דיסני מועדף: היפה והחיה 33. סרט: השעות ומולאן רוז' 34. שחקנ\ית: ניקול קידמן 35. זמר\ ת: ניקול קידמן? טוב נו, טורי איימוס 36. סדרה מעודפת: בנות גילמור 37. מקצוע אהוב: קולנוע 38. מקצוע שנוא: תנ"ך 39. מקום בעולם:ניו יורק! 40. המעשה הכי נועז שעשית: לא יודעת.... אני לא נועזת במיוחד 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: שהייתי חברה של החבר לשעבר שלי 42. פריט לבוש מועדף: ג'ינס 43. ההמצאה של כל הזמנים: הקולנוע 44. עונה: אביב 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? לא 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? לא 47. גלידה- בכוס או בוופל? בכוס 48. שקיעה או זריחה? זריחה 49. בליינד דייט- בעד או נגד? בעד 50. ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? חסכנית 52. מלפפון או עגבניה? עגבניה 53. קור או חום? חום... קר לי נורא בקלות 54. לישון או לקום? לישון! 55. חוף או הרים? חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו? שוקו??? קרמבו מוקה!!! 57. תות או בננה? תות 58. חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: jealouse של שייניד אוקונר בגלל ששמו אותו בדוסון קריק בסוף העונה השלישית במקום גדול! 60. שיר שגורם לך לבכות: אין כזה... אני בוכה מסרטים, לא משירים. 61. השיר של כל הזמנים: imagine של ג'ן לנון 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: אני לא אוהבת עכשיו אף אחד אז לא נראה לי שקיים שיר כזה... 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: come what may ללא צל של ספק 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: ממתי שמים שיר בלוויה? טוב נו בו נחשוב.... אוףף אין לי מושג! 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: חבר לאו דווקא רומנטי, נכון? אם כן אז את השיר sunny came home 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? חיצונית יחסית ממוצעת, התנהגותית מאוד תלויה בסביבה שאני נמצאת בה- אני מאוד שקטה כשאני לא מרגישה בטוחה עם הסביבה שלי ורעשנית ומצחיקה הרבה כשאני כן בטוחה. 67. שמות החברים הכי טובים שלך: שירה (לא אני, מישהי שגם כן קוראים לה שירה), מאי, שמרית, שרון... ואווו הרבה עם ש' יש לי 68. הגלידה הכי טעימה? וניל עם טופי של בן & ג'ריס 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? נאמן וכנה 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? ואווו מגיל ממש ממש ממש ממש צעיר! אי שם בכיתה ג' או ד' נדמה לי 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? לפורום הזה, לטים ניקול ולעין הדג 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? זה, בטים ניקול ובפורום של דוסון קריק בתפוז אבל עכשיו הרבה פחות... 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? השם משפחה שלי מתחיל בy ושירה רגיל כבר היה תפוס... 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? אפשר להתאהב במישהו במבט ראשון אבל חייבים להכיר את הבנאדם כדי לאהוב אותו. 75. באיזה פורומים אתה? לא הייתה כבר את השאלה הזאת? 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? אם זה עדיין לא רשמי ואני לא יודעת בוודאות שהוא אוהב אותי אז זה מחמיא כזה אבל יחד עם זה אני גם כל הזמן דואגת לא להראות שאני מרגישה אותו דבר אבל גם לא לפגוע בו... זה מצב מתוסבך כזה... 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? עיניים 78. יש לך חבר\ה? לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך? אחד 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? רק בתור ידיד אבל לא משהו מיוחד כי הוא חמוד הרבה פעמים אבל אנחנו יותר מדי שונים. 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מסתכלת על השעון. 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? סוגרת את הטלויזיה.... 83. מה התחביבים שלך? לראות סרטים, לשמוע מוזיקה, לגלוש באינטרנט, לבלות עם חברות... 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את החברה שלי, שירה. ואם אפשר שניים אז את אמא שלי. 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? את המצלמה, את השעון יד שלי, את הדיסקמן וכסף. 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? חתול או דולפין 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? את הערב. רק אז אני מתחילה להתעורר. 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? אהבה אמיתית 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] ארוחת צהריים. 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? סלט ירוק, סטייק פילה, פירה ולקינוח סופלה שוקולד. 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? הדיוידי נראה לי 92. מי החברים שלך בפרום? אין פה יותר מדי אנשים אבל אלה שכאן הם אחלה... חברויות רציניות עוד אין לי כאן עם מישהו 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אתמול הודעתי על שריפה למכבי אש אם זה נחשב 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? לא זוכרת... אני תמיד קמה באוטובוס אם זה עוזר. 95. מתי הייתה הפעם האחרונה ... בשביל שידע? ממש ממש מזמן... 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? אתם ממש אופטימית פה, הא? אין לי מושג מה אני רוצה שיכתבו, אבל שיהיה משהו אמיתי ולא מתפלסף. 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם חברות שלי אצלי בבית... 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? לא הייתי מכירה את ה"חברה" שלי משאלה עשר והייתי שומרת יותר על קשר עם חברה שלי שעברה דירה. 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? ניו יורק. 100.את\ה והאדם היקר לך בעולם ...האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? לא הייתי מוכנה... פולניה, אתם יודעים.

love amor

New member
אני...

מישהו קורא את זה כאילו...? חח 1. שם: עדי 2. גיל: 16 3. תאריך לידה: 18.3.87 4. כינוי: love amor 5. תכונה טובה: אממ.. 6. תכונה רעה: כנ"ל חח 7. חולשה: לג'וקים בעע..
8. אובססיות: שאני נכנסת לחדר כלשהו לבדוק אם יש ג'וקים 9. פאדיחה: אין 10. כאב: סבתא שלי נפטרה שבוע שעבר 11. משאלה: להיות מאושרת(כמה מקורי) 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: את בריטני ספירס 19. החג האהוב עליך: פסח 20. אוכל מועדף: אורז 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: גזר ודגים 22. שתיה מועדפת: מים ונס קפה(זה הדברים היחידים שאני שותה..) 23. קינוח מועדף: גלידת יוגורט 24. ממתק מועדף: במבה 25. עוגה מועדפת: גבינה 26. צבע מועדף: אדום 27. חיה מועדפת: כלב 28. חיית מחמד [אם יש]: אין לצערי.. 29. ספורט מועדף: איכס..חח 31. ספר: דולר אדום-חנן אברמסון 32. סרט דיסני מועדף: היפה והחיה 33. סרט: החתונה של החבר שלי 34. שחקנ\ית: ג'וליה רוברטס(גם ניקול קידמן כמובן..חחח) 35. זמר\ ת: נטליה אוריירו,ג'ניפר לופז 36. סדרה מעודפת: חברים 39. מקום בעולם:טנריף(זה באיים הקנארים) 42. פריט לבוש מועדף: ג'ינס 43. ההמצאה של כל הזמנים: פלאפון 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: אביב 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? כן 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן בד"כ 47. גלידה- בכוס או בוופל? כוס..אני ושנאת ת'וופל הזה 48. שקיעה או זריחה? זריחה 50. ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס 53. קור או חום? קור 56. קרמבו- וניל או שוקו? לא אוהבת קרמבו 57. תות או בננה? אף אחד 58. חולצה מכופתרת או רגילה?רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: שיר המנגל 60. שיר שגורם לך לבכות: because u loved me 61. השיר של כל הזמנים: hero 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: מקיץ אל חלום 68. הגלידה הכי טעימה? ריבת חלב 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? לא זוכרת 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? הרבה..תסתכלו בפרטים שלי 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? love amor..כי כל כינוי שרשמתי כבר היה רשום 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? כן 75. באיזה פורומים אתה? עוד פעם השאלה הזאת? 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? עיניים 78. יש לך חבר\ה? לא למה? חח 79. כמה אחים ואחיות יש לך? אין לי 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מסתכלת מה השעה 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מצחצחת שיניים..נראה לי חח 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? פלאפון 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? קואלה 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? אממ..בוקר 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? כלום 92. מי החברים שלך בפרום? אני לא מכירה אף אחד... 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אממ..לא זוכרת 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? המשפחה שלי כבר תדע מה לכתוב.. 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? טנריף 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? שאלה קשה..בכל מקרה הוא לא ישאל אותי ממש

למעלה