שאלון

SuGaRBabe1

New member
וואי אני כ"כ עייפה...

את/ה בן או בת? בת .גילך: 18 ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? מזמן... לא זוכרת, אבל אני בעיקר קוראת מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? עקשנות? לא יודעת מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? ביישנות.. פרפקציוניזם.. להמשיך? אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: לא רוצה, אין לי כוח לאנשים האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לסדר את החדר... אין לי כוח!!!! האם אתה עייף? כן, מאוד רעב? לא כל כך את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ידיד שלי שלא ראיתי ממוצ"ש [הו כמה מזמן] ממה הכי נמאס לך?: מלישון ביום ולחיות בלילה! זה מתחיל לשעמם... ויש לי עוד חמישה חודשים כאלה..
את מי היית רוצה להרוג? לא יודעת קפה אהוב: 1 נס, 1.5 סוכר, הרבה חלב, תודה :] ריח אהוב: המון... דלק, טמבור, טושים ללוח [אקספו], לורדים, דבק מגע, טיפקס, כל הדברים המגעילים האלה.. וגם hugo energise ו-gio לגברים מה מכעיס אותך: אנשים שמאחרים... או שמבריזים... או שלא מאמינים לי... או שמזלזלים בי... ואני יכולה להמשיך עוד שעות הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן: אממ.. וואי, לא זוכרת.. קיבלתי 99 בבגרות בכלכלה, זה נחשב? נכשלת במבחן: אממ, בכיתה י"ב במתמטיקה היית בים: וואי, באוגוסט או משהו היית בבריכה: לפני שנתיים, אולי שלוש עישנת: ל"ג בעומר של כיתה י"א [שזה אומר- ממש מזמן] שתית: אממ.. ביום חמישי השתכרת: באותו יום קנית בגדים: ביום ראשון היית מאוהב: וואי, ממש ממש מזמן... אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: לא זוכרת בדיוק מתי, אבל לא מזמן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת: אני תמיד מתכוונת... התנשקת: וואי, ממש מזמן. עזבו, לא מדברים על זה עשית פירסינג: חורים באוזניים נחשב? בגיל 14 וחצי... ואני רוצה גם נזם, אבל סתם חבל לעשות עכשיו התקשרת למישהו: 20:57! התקשרו אליך: 21:11 מה אתם חושבים על החיים בכלליות? נחמדים... קצת משעממים... מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו? מוות מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם? היו המון.. היום הייתי בקניון ב-TNT והמוכרת שאלה אותי משהו ואחרי שהיא הלכה חיקיתי אותה... ופתאום היא היתה מאחוריי... מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.? חברות שלי מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם? סבא וסבתא ואמא מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? מחשב נייד, פלאפון, אוכל מה החפץ הכי יקר לכם? אמממ... לא יודעת... מהי החיה האהובה עליכם? חתול אולי יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת? מגבת אתם אוהבים להצטלם? לעע, אני לא פוטוגנית מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג? בחיצוניות? פנים בכלליות... מבט, חיוך, מבנה גוף האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו? לא, אבל הייתי בצופים פעם אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? (בהנחה שיש לכם כזה..) לילדים ולנכדים, אנאערף איזה מזל אתם? מאזניים מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? אני לא עושה מעשים שפלים.... המצפון מציק לי אחר כך...

עונה!

את/ה בן או בת? ***בת .גילך: *** 18 בעוד חודש ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? ***מלפני המון זמן מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? ***אני צנועה. מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? ***לא מגלה. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: ***האקס האחרון האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? ***כן. הייתי אמורה ללכת למכון כושר היום. האם אתה עייף? ***קצת רעב? ***לא ממש את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ***את האקס ממה הכי נמאס לך?: ***מהמקום עבודה שלי את מי היית רוצה להרוג? ***--- קפה אהוב: ***הפוך חלש או טייסטרס צ'ויס בטעם פרנץ'. ריח אהוב: ***פולו מה מכעיס אותך: ***חוסר טאקט הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן: אממ לא זוכרת אפילו..יכול להיות שזה היה ביסודי. נכשלת במבחן: ***פעם אחרונה בכתה י"ב היית בים: ***לפני מספר חודשים... היית בבריכה: ***לפני שלושה חודשים ככה. עישנת: ***מעולם לא. פסיבית היה לפני שלושה שבועות בערך. שתית: ***לפני שבועיים השתכרת: ***לפני שבועיים קנית בגדים: ***אתמול היית מאוהב: ***היום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: ***ביום שני אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת: ***ביום שני התנשקת: ***יום שני עשית פירסינג: ***מעולם לא התקשרת למישהו: ***אתמול בלילה התקשרו אליך: ***אתמול בערב מה אתם חושבים על החיים בכלליות? ***שהם סבבה מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו? ***לא אומרת מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם? ***ביסודי.. סתם איזה משו מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.? ***האקס אחרון מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם? ***האקס האחרון מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? ***סכין לחתוך קוקוסים, מצית, ובגד. מה החפץ הכי יקר לכם? ***הפלאפון מהי החיה האהובה עליכם? ***חתול יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת? *** עדיף חלוק אתם אוהבים להצטלם? ***לפעמים מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג? ***פנים האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו? ***לא אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? ***לא יודעת איזה מזל אתם? ***קשת מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? ***לבגוד

KarenTheGoddess

New member
בואו להכיר את הקרן האמיתית. P:

את/ה בן או בת? בת. גילך: עוד 4 חודשים 17. אני בגיל שעוד סופרים את החודשים. :) ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? חצי שנה בערך. מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? אני מאזינה טובה, אני שקולה ואני לא שופטת לרוב בני אדם. מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? עצלנות- אני בטטה מהלכת, אני דוחה דברים שאני יכולה לעשות מחר ואני סגורה בדברים שבאמת חשוב שיצאו החוצה. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אמא, שתכין לי אוכל או משהו :) האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? הפעם לא, אבל לרוב התשובה הזו היתה כן. האם אתה עייף? לא רעב? כןןןן! את מי אתה הכי רוצה לחבק?: את סבתא שלי. החיבוקים שלה כולכך אמיתיים וחמים. ממה הכי נמאס לך?: מזה שאני גרה באשדוד S: את מי היית רוצה להרוג? מוזר, אבל כרגע אף אחד. קפה אהוב: תה :) ריח אהוב: בשמים של גברים (רובם ממש טובים), מוצרי פסיפלורה שלי והבושם שלי- בי דלישס של דונה קארן ניו יורק. מה מכעיס אותך: בדרך כלל? כשאנשים לא מקשיבים למילה שאני אומרת. הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן: כתה י'. מבחנים בתנ"ך. נכשלת במבחן: כתה י"א, השנה. כימיה :,( היית בים: לפני שבוע, אבל לא באמת נכנסתי. היית בבריכה: כבר איזו שנה שלא הייתי בבריכה. עישנת: יומלדת 16, סיגר מסריח. שתית: לפני שבועיים בערך, או שזה היה לפני שבוע. השתכרת: יומלדת 16. קנית בגדים: לפני איזה 3 חודשים. לא חובבת קניית בגדים. היית מאוהב: לפני כמה חודשים. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אהבה רומנטית? ראו שאלה קודמת. אהבה מסוג אחר- אתמול. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת: ראו שאלה קודמת :) התנשקת: פאק, לפני איזה חודש-חודשיים. עשית פירסינג: never התקשרת למישהו: היום. התקשרו אליך: היום, אבל הייתי באמצע שיעור, אז אתמול. מה אתם חושבים על החיים בכלליות? אי אפשר לחשוב על החיים בכלליות, הם דינמיים. אבל אני מאמינה שהם טובים אם הופכים ומאמינים שהם כאלו. מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו? אונס. מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם? נקרע לי המכנס באיזה כתה ח'. D: מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.? שאלה קשה, אני לא יודעת. אבל אני לא בוטחת באנשים בכזו קלות. מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם? את שיייררההה :) מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? האמפי3 שלי, מלא במוזיקה, מחשב ופלאפון. מה החפץ הכי יקר לכם? אני לא נקשרת לחפצים. מהי החיה האהובה עליכם? אין הכי אהובה, יש הרבה אהובות. יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת? מגבת, כי אין מגבת בבית לגודל שלי (:) אתם אוהבים להצטלם? כן, אבל לא לראות את התוצאות :) מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג? פנים. האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו? לא אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? (בהנחה שיש לכם כזה..) למשפחה שלי, אני מניחה. איזה מזל אתם? דגים. מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? או הווו, היו יותר מדי (גם 3 זה יותר מדי). אני יכולה להיות ביצ'ית שזה לא יאמן. אף אחד לא היה חושב שכזה רוע יכול לצאת מבנאדם כזה קטן, אבל אני נגמלת D: היה כיף!

שאלוןןןןן

בת דצמבר הומור ביישנות ודיכי
לא מתחמקת ברגע זה לא חברותשלי ביישנות שלי.. יותר מדי אנשים :p , פוזאיסטים וצבועים שונאת קפה ריח של פסיפולורה (קרמה? :) שנכנסים לוריד.. פעם אחרונה - נכשלת? עברו כמה שנים.טפו טפו. בים ? קיץ :/ עצוב בריכה ? כנ"ל עישנת ? לא שתית ? כמה חודשים השתכרת ? לא לגמרי קנית בגדים ? לפני שבוע :p היית מאוהב ? לפני כמה חודשים. אמרת למישו שאתה אוהב אותו ? לפני כמה ימים.. והתכוונתי לזה! התנשקת ? לא פירסינג ? לא התקשרת למישהו? אתמול נראהלי. התקשרו אליך ? לפני שעתיים. החיים בכללי ? נחמדים.תלוי למי ותלוי בגישה
הכי פוחדים ? חוסר אונים. פאדיחה ? לא זוכרת. בנאדם שהכי סומכים עליו? חברה הכי טובה שלי. " שהכי אוהבים ? לא סגורה על זה. אי בודד - שטיח פלייסטיישן כדי שאני לא אהפוך להיות שמנה , חברים , גיטרה אם אני אדע לנגן עליה חפץ הכי יקר ? לא יודעת אם יש משהו כזה. חיה אהובה ? כלב עדיף מגבת להצטלם ? לפעמים כן ולפעמים לא אהמ.. עיניים לא הולכת לתנועות נוער לאחותי נראה לי.או שאני אבקש למכור הכל ולתרום . סרטן אהמ..עוד לא עשיתי.

גם אני מעוניין להסתקר...../images/Emo13.gif

את/ה בן או בת? מבחינה פיזית...בן .גילך: 17 ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? מלפני הרבה זמן מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? אואו... מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? אין ממש אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אף אחד האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לעולם לא האם אתה עייף? בדרך כלל רעב? בתדירות גבוהה מדי את מי אתה הכי רוצה לחבק?: ברני או פדופיל...או מישהו שלא קיים כעת.. ממה הכי נמאס לך?: אנשים שחושבים שהם טובים מאחרים - אדיוטיות מוחלטת ! את מי היית רוצה להרוג? אנשים שנהנים לגרום רע לאחרים...אבל להרוג בצורה עדינה כמובן קפה אהוב: אף פעם לא ממש שתיתי ריח אהוב: ריח מתוק בעיקר... מה מכעיס אותך: לא יודע.. הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן: לא זוכר
נכשלת במבחן: שנה שעברה היית בים: בחופש הגדול היית בבריכה: בחופש הגדול עישנת: סיגריה אף פעם...נרגילה - כיתה ז' שתית: לפני שעה, מים השתכרת: אף פעם קנית בגדים: לפני חודשיים היית מאוהב: אף פעם אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אחי הקטן אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת: לא אומרים דבר כזה סתם
התנשקת: אף פעם עשית פירסינג: אף פעם התקשרת למישהו: בחודש האחרון התקשרו אליך: היום מה אתם חושבים על החיים בכלליות? מתנה שלא מעריכים מספיק מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו? לאבד את אחד החושים מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם? היו לא מעט, אין ספציפית כעת מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.? הרבה מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם? יש כמה מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? ספינה, רב חובל ומרטיני מה החפץ הכי יקר לכם? אין.,. מהי החיה האהובה עליכם? אמבה יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת? ערום אתם אוהבים להצטלם? ממש לא מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג? תווי פנים האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו? לא אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? חלק לילדים וחלק לתרומה איזה מזל אתם? taurus מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? האמת...לא זכור לי אחד כזה
, לא זכור לי שרבתי עם חבר או מישהו שאני מעריך גם

סבבה

את/ה בן או בת?בת .גילך:15 וחצי ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום?כמה ימים... מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך?חברה טובה,לעיתים מצחיקה,לא עצבנית,נאמנה ביותר לעקרונות שלה מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך?חוסר סבלנות,פלטנות,לא יודעת איך לבטא את מה שאני מרגישה,או לנסח את מה שנאי רוצה להגיד אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:הדר... האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כןןןןןןןןןןןןןן האם אתה עייף? לא רעב? קצת... את מי אתה הכי רוצה לחבק?:אחות שלי ממה הכי נמאס לך?: חברות שלי!!! את מי היית רוצה להרוג?אמא ואבא קפה אהוב: אין ריח אהוב: קטורת מה מכעיס אותך: המון דברים..."מקובלים" זה אחד הדברים המרגיזים הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן:אף פעם נכשלת במבחן:תמיד...חחח סתם..המון היית בים:מזמן..חודשיים ככה היית בבריכה:חודשיים ככה עישנת:מממ שתית:מממ השתכרת:ממממ קנית בגדים:כמה ימים היית מאוהב:כנל..חחח סתם..אני לא יודעת אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:שנה בערך אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת:שנה בערך התנשקת:שנה בערך עשית פירסינג: נאבאר התקשרת למישהו:אתמול התקשרו אליך:אתמול מה אתם חושבים על החיים בכלליות?על החיים לא יודעת... מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו?לא יודעת מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם?לא זוכרת מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.?אחות מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם?אחות מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד?אייפוד,ועוד שני אנשים שאבחר מה החפץ הכי יקר לכם?לא יודעת.. מהי החיה האהובה עליכם?ציפור ודולפין יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת?מגבת אתם אוהבים להצטלם?לא מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג?עיניים.. האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו?בני המושבים אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? (בהנחה שיש לכם כזה..) איזה מזל אתם?שור מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ?ריכלתי עליו

natasha89

New member
...

את/ה בן או בת?בת .גילך:16 ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? איזה כמה חודשים מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? דייקנות מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? לא מסודרת אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: לא יודעת האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לסדר? האם אתה עייף? קצת רעב? קצת את מי אתה הכי רוצה לחבק?: חסוי ממה הכי נמאס לך?: ביה"ס את מי היית רוצה להרוג? נחמה קפה אהוב: הכל ריח אהוב: בושם של גברים מה מכעיס אותך: פקאצות הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן:לפני הרבה הרבה שנים... נכשלת במבחן:לפני חודש? היית בים:לפני בערך חודשיים? היית בבריכה:מזמןןןןןןןןןן עישנת:אף פעם שתית:בירה ניחשב? אז היום.. השתכרת:אף פעם קנית בגדים:לפני כמה ימים אני יודעת היית מאוהב:אף פעם אמרת למישהו שאתה אוהב אותו:להורים שלי? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת:אותו דבר התנשקת:חסוי עשית פירסינג: אם עגיל באוזן למעלה ניחשב... התקשרת למישהו:לפני שעה? התקשרו אליך:משהו כזה מה אתם חושבים על החיים בכלליות? החיים טובים! אבל רק לפעמים! מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו?חושך מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם?לא זכור לי כרגע מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.?לא יודעת מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם?ההורים שלי מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? פלאפון, מחשב(עם חיבור לאינטרנט ואייסי) וקרם הגנה מה החפץ הכי יקר לכם?פלאפון? מהי החיה האהובה עליכם?חתול יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת?בגדים אתם אוהבים להצטלם?כןןןןןן מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג?גובה האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו?אתגרים נחשב? אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? (בהנחה שיש לכם כזה..) לבית אבותץץמאיפה לי? כשאהייה בת 97 אודיע לכם.. איזה מזל אתם?מאזניים מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? עבדנו ע מישהו שזה מישהו אחר עד שהמישהו נידלק עלינו ולא היינו בן אדם אמיתי...

NoFaRi1

New member
../images/Emo80.gif

את/ה בן או בת? בת .גילך: 15 ממתי את/ה נמצא/ת פה בפורום? לא יודעת.. אבל אני כותבת פה ממש קצת, ממזמן התחלתי לקרוא. מה הן התכונות האהובות עליך ביותר,אצלך? אני אוהבת להקשיב.. מקבלת אנשים כמו שהם. מה הן התכונות השנואות עליך ביותר,אצלך? כנה מידי :).. אממ.. לאנשים שאני לא אוהבת אני מתייחסת דיי בביציות. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: מתן האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן.. להתאמן להיסטוריה :/ האם אתה עייף? קצת רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק?: מתן ממה הכי נמאס לך?: ללמוד את מי היית רוצה להרוג? אף אחד קפה אהוב: בקושי שותה קפה ריח אהוב: בושם של איזה מישו.. אין לי מושג מה השם. מה מכעיס אותך: שקרים, צביעות הפעם האחרונה ש.... קיבלת 100 במבחן: היום היום! אנגלית נכשלת במבחן: שנה שעברה היית בים: סוף הקיץ כזה היית בבריכה: גם עישנת: לפני שבועיים בערך.. נרגילה. שתית: מזמן השתכרת: אף פעם קנית בגדים: לפני שבועיים בערך. היית מאוהב: לפני הרבה זמן... אם בכלל. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו: אמרתי לאח שלי כרגע=] אמרת למישהו שאתה אוהב אותו ובאמת התכוונת: אני לא אומרת דברים כאלה בלי להתכוון התנשקת: יום שישי עשית פירסינג: לא עשיתי התקשרת למישהו: היום מתישהו התקשרו אליך: גם מה אתם חושבים על החיים בכלליות? יש תקופות טובות ויש פחות. מה הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו? מוות. מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם? לא זוכרת. מי הבנאדם שאתם הכי סומכים עליו בעולם.? יוני מי הבנאדם שאתם הכי אוהבים בעולם? לא יודעת.. יש המון מה שלושת החפצים שהייתם לוקחים איתכם לאי בודד? מברשת שיניים, מתן, אוכל או משהוP: מה החפץ הכי יקר לכם? האייפוד מהי החיה האהובה עליכם? כלב יוצאים מהמקלחת- מה עדיף? חלוק או מגבת? חלוק אתם אוהבים להצטלם? לא מהו הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן/בת זוג? המבט.. העיניים האם אתם חברים בתנועת נוער מסויימת? אם כן, איזו? אתם בני 97, על סף גסיסה. את מי תורישו את הונכם? (בהנחה שיש לכם כזה..) בטח לילדים או משהו. איזה מזל אתם? מאזניים מה המעשה הכי שפל שעשיתם למישהו ? לא נראה לי עשיתי כזה.

למעלה