שאלון

natosh4Ever

New member
שאלון../images/Emo27.gif../images/Emo38.gif

אני הכנתי
כולם להענות-פקודה
אוכל
אכלת כבר ארוחת צהריים
מה אכלת
מה המאכל האהוב עליך
שניצל תירס או שניצל עוף
חברת נקניקיות אהובה
מי מבשל הכי טעים במשפחה
מוזיקה
מזרחי או רוק
שיר אהוב
זמרת אהובה
זמר אהוב
מלחין אהוב
להקה מועדפת
הערצה
יש מישהו שאתה מעריץ
מה אתה מוכן לעשות בשבילו
עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו
כמה זמן אתה מעריץ אותו
איך התחלת להעריץ אותו
איך הכרת אותו
אהבה
|@
?|
במי
יש חבר
התנשקת כבר
בתול
(הייתי חייבת מצטערת
)
האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב
מהי אהבה בשבילך
זה או זה
דולסה או אנהי
רבלדה או המורדים
נשיקה או חיבוק
לשיר או לרקוד
משחק או שירה
שאלות
אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי
אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי
עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו
מה הדבר הכי מפחיד שעשית
מה הפחד שלך
איך אתה מתגבר עליו
מה הכישלון של החיים שלך
זהו בינתיים אין לי כוח להמשיך
עוד מעט אני ימשיך.. איזה השקעה

osh360

New member
נטע תודה!!!!!../images/Emo182.gif

כ"כ משעמם הייתי זקוקה לשאלןו
אוכל: אכלת כבר ארוחת צהריים?לא..חח מה אכלת?עוד מעט אני אוכל מה המאכל האהוב עליך?יש המון,זה לא יגמר
שניצל תירס או שניצל עוף?שניהם
חברת נקניקיות אהובה?זוגלובק
מי מבשל הכי טעים במשפחה?אמא ברור..
מוזיקה: מזרחי או רוק?זה תלוי שיר אהוב?אין לי..יש כמה.אבל אחד של ג'וג'ו ממש אהוב
זמרת אהובה?כריסטינה אגילרה זמר אהוב?יש מלא.. מלחין אהוב?לא יודעת להקה מועדפת?לאדעת
הערצה: יש מישהו שאתה מעריץ?כן,את אנהי. מה אתה מוכן לעשות בשבילו?מאיפה לי..חח עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו?אממ רק תמורת כסף נראה לי
כמה זמן אתה מעריץ אותו?אממ שנה וחצי. איך התחלת להעריץ אותו?מ406 איך הכרת אותו?מהסדרה 406.
אהבה: כן אני אוהבת מישהו.. במי?ילד אחד שאתם לא מכיריםD: יש חבר?לא התנשקת כבר?לא בתול(הייתי חייבת מצטערת )?כן האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב?לא מהי אהבה בשבילך?אמון וכבוד.
זה או זה: דולסה או אנהי?שתיהן,אבל אנהי יותר. רבלדה או המורדים?Rבלדה..אבל זה גם תלוי,לא ראיתי בשניהם ת'עונות השניות וברבלדה גם את השאר אחרי העונה השניה P: נשיקה או חיבוק?נשיקה
לשיר או לרקוד?לרקוד משחק או שירה?משחק,ברור
שאלות: אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי?אנסה שתשומת לבו תפונה אלי. אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי?למה שאגיד?P: עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו??לא יודעת תלוי כמה הוא חשוב לי מה הדבר הכי מפחיד שעשית?לא יודעת מה הפחד שלך?מוות איך אתה מתגבר עליו?מנסה לא לחשוב עליו.יהיה טוב בעזרת השם מה הכישלון של החיים שלך?יש המון,אני מתרחטת על כמה דברים,אבל לא הכי משמעותייםP:

natosh4Ever

New member
בבקשה מעיין

מקווה שתצליחי עם האהבה שלך.. וממקווה שתהיו חברים

מח17

New member
עונה ../images/Emo23.gif

אכלת כבר ארוחת צהריים? לא מה אכלת? ... מה המאכל האהוב עליך? ספגטי בולונזזזזזזזזזזזז ..יאמי שניצל תירס או שניצל עוף? שניהם אני אוהבת ..אבל עוף חברת נקניקיות אהובה? חח לא אוכלת נקניקיות מי מבשל הכי טעים במשפחה?אמא ברור מוזיקה? ספרדית-הכל וגם פופ מזרחי או רוק? רוק שיר אהוב? era la musica-rbd llegar a ti-jaci velazquez זמרת אהובה- אין אחת! שאקירה...ביונסה...לנינט יש שירים יפים זמר אהוב- ממממממ..רובי ויליאמס, Alex Ubago מלחין אהוב- גאד! לא יודעת להקה מועדפת-rbd חעחע הערצה- יש מישהו שאתה מעריץ? אני חושבת שבשביל להעריץ מישהו צריך להכיר מישהו .אז כן אני מעריצה תמשפחה שלי. אבל מפורסמים וזה...לא! אני פשוט אוהבת אותם משחקים(אם זה שחקן) או אוהבת לשמוע אותם (אם זה זמר). מה אתה מוכן לעשות בשבילו?בשביל המשפחה שלי??הכל!! עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו?חעחע ... כמה זמן אתה מעריץ אותו?- איך התחלת להעריץ אותו?- איך הכרת אותו?- אהבה?אין במי? עדיין לא הגיעההההה יש חבר?נואו התנשקת כבר?כן חחח בתול(הייתי חייבת מצטערת ) האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב? כרגע לא..בעתיד אולי מהי אהבה בשבילך?רגש יפה זה או זה דולסה או אנהי?דול רבלדה או המורדים?רבלדה נשיקה או חיבוק?נשיקה לשיר או לרקוד?שניהם משחק או שירה? שאלות אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי?אני אוותר עליו אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי?1.שכולם יהיו בריאים 2.שלאתהיה מלחמה יותר בחיים 3. חעחע כסף לא יזיק לי האמת עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו? לא יודעת מה הדבר הכי מפחיד שעשית? לא זוכרת.לא נראה לי עשיתי משו מפחיד וואו מה הפחד שלך?להזדקן איך אתה מתגבר עליו? חח לא מתגברת מה הכישלון של החיים שלך? ---

natosh4Ever

New member
חחחחח

גמאני מפחדת מלהזדקן.. מפחיד.. וגם שנהיים זקנים המוות יותר קרוב
את לא אוכלתךת נקניקיות?

מח17

New member
נכון מפחיד? =\

חח סבתא מור אמממ אני לא נגעלת מזה..אם עושים על האש נגיד אני אוכלת אבל לא מתה על זה

יאק../images/Emo5.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

אוכל אכלת כבר ארוחת צהריים יאפ מה אכלת שניצל תירס ואטריות מה המאכל האהוב עליך צ'יפב ואוכל איטלקי שניצל תירס או שניצל עוף שניהם חברת נקניקיות אהובה לא אוהבת נקנקיות מי מבשל הכי טעים במשפחה אח שלי נראלי, או סבתאP: מוזיקה מזרחי או רוק רוק שיר אהוב אין אחד זמרת אהובה כריסטינה זמר אהוב אין מלחין אהוב מאיפה לי? חח להקה מועדפת אירוסמית' הערצה יש מישהו שאתה מעריץ לא מעריצה אוהבת מה אתה מוכן לעשות בשבילו לקנות כרטיס טיסה+כרטיס להופעה? עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו לא יודעת כמה זמן אתה מעריץ אותו בערך 4 שנים איך התחלת להעריץ אותו ראיתי את הקליפ של דירטי איך הכרת אותו ^^^ אהבה |@?| לא יודעת במי ^^ יש חבר נופ התנשקת כבר נופ בתול(הייתי חייבת מצטערת ) יאפ האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב אולי, לא שוללתP: מהי אהבה בשבילך שאתה מוכן לעשות כל דבר בשביל מישהו שאתה אוהב זה או זה דולסה או אנהי אנהי רבלדה או המורדים המורדים נשיקה או חיבוק גם וגםP: לשיר או לרקוד לשיר משחק או שירה שירה שאלות אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי כלום אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי אישי עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו לא יודעת מה הדבר הכי מפחיד שעשית לא עשיתי משהו כזה מפחיד אף פעם מה הפחד שלך עכברים איך אתה מתגבר עליו אי אפשר להתגבר חחח מה הכישלון של החיים שלך לא יודעת

natosh4Ever

New member
הפחד שלך זה עכברים?../images/Emo12.gif

חח יש לי ילד בכיתה שיש לו גינה גועלית.. אז ההורים שלו א מטפלים בזה וכלום.. קיצר יש שם עכברים וזה.. אז יום אחד היה להם עכבר בגינה שהיייתי אצלו בעעעע.... ואבא שלו רצח אותו.. איך צעקתי

gal y kike

New member
../images/Emo41.gif

אוכל אכלת כבר ארוחת צהריים
עוד לא אכלתי ארוחת בוקר מה אכלת
- מה המאכל האהוב עליך
ספגטי שניצל תירס או שניצל עוף
ברור שעוף חברת נקניקיות אהובה
אממ זוגלובק? מי מבשל הכי טעים במשפחה
ברור שאמא חח מוזיקה מזרחי או רוק
רוק שיר אהוב
אולוויז..של בון ג'ובי זמרת אהובה
אנהי ועוד כמה זמר אהוב
ג'ון בון ג'ובי ועוד כמה להקה מועדפת
בון ג'ובי ו RBD אהבה במי
אף אחד יש חבר
לא התנשקת כבר
כן.. האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב
לא מהי אהבה בשבילך
לא יודעת זה או זה דולסה או אנהי
אנהי רבלדה או המורדים
רבלדה נשיקה או חיבוק
נשיקה לשיר או לרקוד
לרקוד משחק או שירה
שירה שאלות אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי
אשכח אותו..מה כבר יש לעשות אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי
שונאת תשאלות האלה חח עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו
אממ אני לא יודעת מה הדבר הכי מפחיד שעשית
שקפצתי מהגשר באילת..רעדתי חח מה הפחד שלך
מוות..רוחות מה הכישלון של החיים שלך
אממ

אושרת87

New member
../images/Emo13.gifכן המפקדת!!

אוכל אכלת כבר ארוחת צהריים------------לא מה אכלת------לא מה המאכל האהוב עליך-----ספגטי מוקרם! שניצל תירס או שניצל עוף--------שניצל עוף! חברת נקניקיות אהובה---זוגלובג(רושמים ככה!???!) מי מבשל הכי טעים במשפחה----אני אלא מי!?חחחח...ואין כמו אמא! מוזיקה-----היפ הופ! מזרחי או רוק---אמממ שניהם לא!! אם כבר אז רוק שיר אהוב---שחכתי איך קוראים לשיר...של רבלדה.. זמרת אהובה---בעעע זמר אהוב---שי 360 מלחין אהוב---בעעע להקה מועדפת---משפחת תאקט הערצה---משפחת תאקט יש מישהו שאתה מעריץ---הקב"ה מה אתה מוכן לעשות בשבילו---הכל!!! עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו-----חחחח...הוא איתי תמיד! כמה זמן אתה מעריץ אותו-----חחחח...מאז ולתמיד! איך התחלת להעריץ אותו---משפחה.. איך הכרת אותו-----משפחה אהבה |@?| במי יש חבר----היה התנשקת כבר----יאפ בתול(הייתי חייבת מצטערת )----שותקת! האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב----ברור שלא! מהי אהבה בשבילך----לתת הכל ולא לצפות שיתנו לך בחזרה זה או זה דולסה או אנהי----דולסה!! רבלדה או המורדים---RBD!!! נשיקה או חיבוק----שניהם טובים...הכייי זה נשיקה לשיר או לרקוד----לרקוד משחק או שירה---שירה שאלות אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי-----אם לא מצליחה להתחיל איתו אז מפסיקה.. אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי---1.למצוא חתן טוב!! 2.שיבוא המשיח!! 3.ושלכולם יהיו בריאים!! עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו----עד הסוף! מה הדבר הכי מפחיד שעשית----סודי מה הפחד שלך-----להיפגע שוב בגלל אהבה איך אתה מתגבר עליו----אז זהו שלא מה הכישלון של החיים שלך----היסטוריה ותנ"ך...חחחח

Hadas 87

New member
עונה

אוכל אכלת כבר ארוחת צהריים? יאפ מה אכלת? חזה עוף וצ'יפס בפיתה מה המאכל האהוב עליך? צ'יפס שניצל תירס או שניצל עוף? תירס חברת נקניקיות אהובה? אין כזו חח מי מבשל הכי טעים במשפחה? אמא או אחותי חח לא יודעת מוזיקה מזרחי או רוק? רוק שיר אהוב? אין אחד ספיציפי מן הסתם. זמרת אהובה? שירי מימון זמר אהוב? אין אחד ספיציפי מלחין אהוב? לא יודעת להקה מועדפת? RBD הערצה יש מישהו שאתה מעריץ? לא אהבה |@?| במי? במי אני מאוהבת כאילו..? לא חושבת שאני מאוהבת כרגע. מקווה שלא חח יש חבר? אני חושבת שאני אתחיל לסנן את השאלה הזו חחחח התנשקת כבר? כן בתול(הייתי חייבת מצטערת )? לא ענינך (גם הייתי חייבת מצטערת חח) האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב? שוב, לא ענינך עם אני אקיים יחסי מין,מתי, איך, כמה ולמה חחח מהי אהבה בשבילך? אז ככה,
זה או זה דולסה או אנהי?
לא מספיק מיצינו את הנושא הזה... אפשר עוד שאלה בסגנון? חח רבלדה או המורדים? רבלדה נשיקה או חיבוק? תלוי ממי, למי... לשיר או לרקוד? לשיר משחק או שירה? גם וגם שאלות אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי? ארצח אותו. אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי? 3 משאלות.. זה מה שנתנו לי לעשות לא? חח עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו? עד עפולה! מה הדבר הכי מפחיד שעשית? נהגתי באיילון
מה הפחד שלך? כרגע? לנהוג. איך אתה מתגבר עליו? נוהגת. מה הכישלון של החיים שלך? לימודי נהיגה

ortal152

New member
עונהה..

אוכל
אכלת כבר ארוחת צהריים? כןן.. מה אכלת? פתיתים וסלט:) מה המאכל האהוב עליך? הכלל שניצל תירס או שניצל עוף? תירס!! חברת נקניקיות אהובה? טבעול מי מבשל הכי טעים במשפחה? אמא!! מוזיקה
מזרחי או רוק? רוקקקק..!! שיר אהוב? jojo-too little too late זמרת אהובה? אממ כריסטינה אגילרה.. זמר אהוב? אין מלחין אהוב? איןן. להקה מועדפת? RBD!!! הערצה.. יש מישהו שאתה מעריץ? כןן אנהי,דולסה,פונצ'ו מה אתה מוכן לעשות בשבילו? הרבהה עד כמה אתה מוכן להגיע רחוק בשביל לפגוש אותו? אם זה היה תלוי בי עד למקסיקו.. כמה זמן אתה מעריץ אותו? שנה נראלי.. איך התחלת להעריץ אותו? שמעתי את השירים שלהם והתאהבתי.. איך הכרת אותו? מהסדרה.. אהבה
במי? אף אחד יש חבר? לא התנשקת כבר? לא בתול? כן האם תקיים מין עם מי שאתה לא אוהב? לא!! מהי אהבה בשבילך? אמוןן זה או זה.. דולסה או אנהי? קשה!! רבלדה או המורדים? רבלדה.. נשיקה או חיבוק? חיבוק! לשיר או לרקוד? אממ לוידעתת נראה לי לשיר.. משחק או שירה? שתיהםם.. שאלות
אם תתאהבי במישהו אבל הוא לא ישים עלייך מה תעשי? לוידעת אם יתנו לך לבקש 3 משאלות מה תבקשי? אהבה,אושר ובריאות חח עד כמה את יכולה להרחיק לכת בשביל מישהו? לוידעתת מה הדבר הכי מפחיד שעשית? לא זוכרת..עשיתי הרבה דברים מה הפחד שלך? ג'וקים ומוות איך אתה מתגבר עליו? אני לא מה הכישלון של החיים שלך? אממ לוידעת

למעלה