שאלון .

Aeon

New member
'ג'יי ובוב השקט' אם את זוכרת?...

וגם 'מוכרים בלבד 2'...

m o r 1 0 2

New member
עונה../images/Emo99.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שם:מור((מורו'ש))
דול אהובה:ניקול ופושוקה
דול שנואה:לא שונאת אפ'חד
שיר אהוב:I DONT NEED A MAN
שיר שנוא:לא שונאת א'פחד
יום אהוב בשבוע:שישי((יש חברים))
צבע שיער[שלך]:שחור צבע עיניים[שלך]:חום תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]:ליאו המושלם==>>>>> ציון הכי גרוע[בבצפר]:47 תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?:ארון בגדים
תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?:לקירXDD צבע אהוב[שלך]:ורוד סדרה אהובה:חברים יס או הוט?:הוט השיר שלנו או האלופה?:האלופה
ניקול או ג'סיקה?:אוףףףף לא יודעתת אני מתה על שתיהן
קימברלי או כרמית?:כרמיתת..ניראלי
כחול או אדום?:אדום אנגלית או עברית?:אנגלית שם אהוב:בריטני,ג'סיקה שם שנוא:משה..XDD רוק או קלאסי?:רוק בגדים צמודים או רחבים?:צמודים בקיני או שלם?:בקיני רן דנקר או יהודה לוי?:רן דנקר וואלה או נענע?:וואלה שחור או לבן?:לבן חחח שאלוןןן חמודיי

West Doll

New member
עונה../images/Emo9.gif סופסוף.....

שם: חן. גיל: 17[וחצי
] דול אהובה: ניקול. דול שנואה: מלודי
ואני לא שונאת אותה...פשוט לא מתה עליה
שיר אהוב: יותר מדי
שיר שנוא: גם יותר מדי
יום אהוב בשבוע: שלישי. צבע שיער[שלך]: שטני. צבע עיניים[שלך]: כחול-ירוק-אפור. לא מוגדר כזה
תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]: בקושי יש לי תמונות על המחשב
נו, קבלו סתם תמונה
ציון הכי גרוע[בבצפר]: 0
תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?: מיטה. תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?: לדיסקים שלי. צבע אהוב[שלך]: כחול.[זה שלי?
] סדרה אהובה: "נמלטים" "האו.סי" "מגרש ביתי". יס או הוט?: יס. השיר שלנו או האלופה?: הא
ניקול או ג'סיקה?: ניקול
קימברלי או כרמית?: קימברלי. כחול או אדום?: כחול. אנגלית או עברית?: אנגלית במבטא עברי
שם אהוב: נועם. שם שנוא: תמר [לא מתכוונת לפגוע באפחת אבל אני לא מתה על השם] רוק או קלאסי?: רוק. בגדים צמודים או רחבים?: תלוי למי
בקיני או שלם?: ביקיני
רן דנקר או יהודה לוי?: אפחד
וואלה או נענע?: וואלה. שחור או לבן?: שחור.

Mp3 GiRl

New member
אין נושא../images/Emo190.gif

שם: אסיה גיל: עוד מעט 14 דול אהובה: נממ... לא יודעת כולן דול שנואה: אין שיר אהוב: של אבריל החדש קיפ הולדינג און
שיר שנוא: אין.. יום אהוב בשבוע: שבת צבע שיער[שלך]: שטני צבע עיניים[שלך]: ירוק-אפור תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]: ציון הכי גרוע[בבצפר]: 55 תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?: איהה דלת אולי?! תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?: איייההה!! לקיר
צבע אהוב[שלך]: שחור סדרה אהובה: מגרש ביתי יס או הוט?: יס השיר שלנו או האלופה?: הש"ש ניקול או ג'סיקה?: ניקול קימברלי או כרמית?: כרמית כחול או אדום?: אדום אנגלית או עברית?: אנגלית שם אהוב: כריסטינה,ברנדון
שם שנוא: רוק או קלאסי?: רוק בגדים צמודים או רחבים?: צמודים בקיני או שלם?: ביקיני רן דנקר או יהודה לוי?:
וואלה או נענע?: שחור או לבן?: שחור

Shiri from the block

Active member
אני אני../images/Emo113.gif שם: שירן גיל: 19 דול אהובה: ניקול../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif דול שנואה: מלודי. שיר אהוב: Bottons../images/Emo99.gif שיר שנוא: Right Now.. זה נשמע מעצבן כזה יום אהוב בשבוע: יום חמישי. היום שאני חוזרת לבית מהצבא. צבע שיער[שלך]: חום צבע עיניים[שלך]: חום כהה לצערי תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]: ציון הכי גרוע[בבצפר]: חסוי../images/Emo3.gif תלכו 2 צעדים שמאלה . לא יכולה, אני פה בסיפרייה בבסיס ואם אני אקום יתפסו לי את המחשב../images/Emo6.gif מה יש שם?: תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?: צבע אהוב[שלך]: כחול ושחור סדרה אהובה: זינה, חברים, הנמלטים, אבודים ועוד מלא יס או הוט?: הוט? לא סגורה על זה השיר שלנו או האלופה?: השיר שלנו../images/Emo47.gif ניקול או ג'סיקה?: ניקול!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif קימברלי או כרמית?: קימברלי כחול או אדום?: כחול אנגלית או עברית?: אנגלית שם אהוב: מת'יו../images/Emo12.gif שם שנוא: לא יודעת רוק או קלאסי?: רוק בגדים צמודים או רחבים?: תלוי על מי../images/Emo3.gif בקיני או שלם?: בקיני רן דנקר או יהודה לוי?: רן../images/Emo99.gif וואלה או נענע?: וואלה. שחור או לבן?: שחור

חלי39

New member
עונה

שם:חלי גיל:13 דול אהובה:מלודי וניקול דול שנואה:אין שיר אהוב:יש מלא שיר שנוא:^^ לא חסר יום אהוב בשבוע:שישי אחרי בצפר!! צבע שיער[שלך]:שחור צבע עיניים[שלך]:חום-שחור תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]:אוו יש המון ציון הכי גרוע[בבצפר]:60 תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?:כסא \: תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?:לכסא של המחשב.. צבע אהוב[שלך]:כחול סדרה אהובה:הממ ארץ נהדרת :) יס או הוט?:הוט השיר שלנו או האלופה?:האלופה ניקול או ג'סיקה?:ניקול קימברלי או כרמית?:קימ כחול או אדום?:כחול אנגלית או עברית?:אנגלית.. שם אהוב:מורן,קורל שם שנוא:אממ יש מלא רוק או קלאסי?:רוק בגדים צמודים או רחבים?:תלוי בקיני או שלם?:בקיני רן דנקר או יהודה לוי?:רן וואלה או נענע?:וואלה שחור או לבן?:שניהם

עונההה

שם:מאיה
דול אהובה: אמממ זאת שצבעה עכשיו לשטני נראה לי
ופושוקה ההיא..
דול שנואה: הגוצית הקטנה נדמה לי מלודי [אוכככ איזה כאבי ראש היא עושה
]
שיר אהוב: כפתורים, והקאבר לסרט "הנרקוד"
שיר שנוא:דונצ'ה
יום אהוב בשבוע:חמישי
צבע שיער[שלך]:שטני
צבע עיניים[שלך]:תכלת- כחול
תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]:
ציון הכי גרוע[בבצפר]:אממ היתי חרשנית למידי- 75
תלכו 2 צעדים שמאלה .
מה יש שם?:ארון ספרים
תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה.
לאן הגעתם?:לעבודות ציור שלי
צבע אהוב[שלך]:ירוק
סדרה אהובה:"נמלטים", "אבודים", "אופרה וינפרי", "חברים", "נולד לרקוד" [
]
יס או הוט?: הוט
V.O.D מה לעשות
השיר שלנו או האלופה?:השיר שלנו
ניקול או ג'סיקה?:ג'סיקה
קימברלי או כרמית?: קימברלי
כחול או אדום?: כחול
אנגלית או עברית?: עברית
שם אהוב:מאיה [כ"כ צפוי
]
שם שנוא: מתושלח
רוק או קלאסי?: רוק
יא בייבי יאאא
בגדים צמודים או רחבים?: צמוד אבל לא יותר מידי
בקיני או שלם?: ביקיני
רן דנקר או יהודה לוי?:רק דנקר כאילו דההה
וואלה או נענע?: וואלה
שחור או לבן?: שחור |גוטי|

ritsh

New member
הרבה שאלונים! יאללה

שם:ריטה גיל:18 דול אהובה: ג'ס המושלמת דול שנואה: מלודי שיר אהוב: sway, I Don't need a man, feeling good שיר שנוא:wait a minute יום אהוב בשבוע: אין, תלוי מה קורה באותו יום צבע שיער[שלך]:ג'ינגי חום- וקצת גוונים פה ושם. בלאגן צבע עיניים[שלך]:אפור-כחול-ירוק תמונה אהובה[לא רק של הפוסיקאט דולז]: אין לי אפשרות בחירה בנושא ציון הכי גרוע[בבצפר]: במתמטיקה המורה היה חותם כשהציון היה ממש גרוע.. בואו נגיד שקיבלתי כמה חתימות תלכו 2 צעדים שמאלה . מה יש שם?:שולחן תלכו מאותו מקום 2 צעדים קדימה. לאן הגעתם?:קיר צבע אהוב[שלך]:סגול סדרה אהובה: נמלטים, קונאן אובריין (למרות שזה לא סדרה חח) יס או הוט?: יש לי הוט אבל אני רואה בד"כ יס אצל חברה השיר שלנו או האלופה?: לא זה ולא זה ניקול או ג'סיקה?:ג'סיקה קימברלי או כרמית?: קימברלי כחול או אדום?: כחול אנגלית או עברית?: אינגליש שם אהוב: מיקי שם שנוא: מזל רוק או קלאסי?: רוקנ'רול בגדים צמודים או רחבים?: תלוי מתי ולמה.. בד"כ רחבים כי זה נוח בקיני או שלם?: ביקיני רן דנקר או יהודה לוי: לא אוהבת אותם וואלה או נענע?: וואלה שחור או לבן?: שחור

---------הודעה חשובה---------

זה בכלל, בכלל, בכלל, בכלל לא יפה שאתם שונאים את מלודי!!!!@#%%$^%

West Doll

New member
../images/Emo6.gifהרגת אותי עכשיו...

תקשיבי, ככה זה בכל להקה שקיימת... ספייס גירלז- לא סבלתי את מל בי הזאת
דסטניז צ'יילד- מישל אהבלה
אטומיק קיטן- לא יודעת איך קוראים לה אבל היא מעצבנת אותי
ויש לי עוד פול דוגמאות...אבל קלטת כבר
בקיצור, יש כאלה שלא מתים על מלודי..כמוני
אבל אל תקחי אישית

למעלה