שאלון!
|אלפקה|

AnNa ChAn

New member
שאלון!../images/Emo129.gif../images/Emo69.gif|אלפקה|

אני עושה פרוייקט, ובבקשה תענו על השאלון הזה ובבקשה קצת ברצינות. (החיים שלי תלויים בזה! המורה שלי תרצח אותי!) טוב, הנה השאלון- זכר/נקבה גיל: 1.למה דווקא סינדרלה זכתה בנסיך? 2.למה דווקא נעל זכוכית? 3.למה הנסיך התאהב דווקא בסינדרלה? 4.אחרי סוף הנשף, מדוע כאשר שסינדרלה נופלת היא לא נפצעת? 5.האם האמא החורגת ובנותיה חיו באושר ובעושר? 6.למה את/ה חושב/ת שסינדרלה היא היחידה בשמלה לבנה בנשף? 7.איך זה שסינדרלה הולכת על נעלי זכוכית ולא שוברת אותם? 8.מה דעתך על הסרט ועל מה שהוא מציג? 9.מה אתה חושב על הקטע של הנשף? 10.למה סינדרלה איבדה "דווקא" נעל? 11.מהם לדעתך הקריטריונים להתחתן עם הנסיך? 12.מה את/ה חושב/ת על הדמות של סינדרלה? 13.למה לדעתך כל מטלות הבית נופלות על סינדרלה? 14.לסינדרלה יש גזרה מאוד דקה בלי מחוך,איך את/ה חושב/ת שזה ייתכן? 15.למה לדעתך סינדרלה צריכה לחזור דווקא בחצות? 16.למה הפיה הטובה "עגלגלה"?

AsagiSama

New member
../images/Emo187.gifעונה. <:

זכר/נקבה:נקבה גיל:12 1.למה דווקא סינדרלה זכתה בנסיך? כי היא הייתה הכי מיוחדת בנשף, ובסרט היא מתוארת בתור התגלמות התמימות והשאר כהתגלמות הרשע. 2.למה דווקא נעל זכוכית? כדי להדגיש את העובדה שסינדרלה מיוחדת. 3.למה הנסיך התאהב דווקא בסינדרלה? בגלל שהיא הייתה הכי מיוחדת בנשף, וכנראה גם הכי תמימה. 4.אחרי סוף הנשף, מדוע כאשר שסינדרלה נופלת היא לא נפצעת? כי הפיה שומרת עליה. 5.האם האמא החורגת ובנותיה חיו באושר ובעושר? איכס, לא. הגלו אותן מהממלכה על זה שהן רשעיות. 6.למה את/ה חושב/ת שסינדרלה היא היחידה בשמלה לבנה בנשף? כדי להדגיש את העובדה שהיא מיוחדת 7.איך זה שסינדרלה הולכת על נעלי זכוכית ולא שוברת אותם? כנ"ל. 8.מה דעתך על הסרט ועל מה שהוא מציג? לדעתי הוא מציג שהטובים תמיד מנצחים בסוף, לא משנה כמה קשה הם עובדים בשביל זה. 9.מה אתה חושב על הקטע של הנשף? קיטשי, אבל היי, אין משהו טוב יותר שהיה מתאים לסיפור הזה. 10.למה סינדרלה איבדה "דווקא" נעל? כדי שזה לא יהיה דבר יחודי רק לה וכדי שיוכלו למדוד את זה על עוד כמה בנות. 11.מהם לדעתך הקריטריונים להתחתן עם הנסיך? עדינות, תימות, יופי פנימי וחיצוני 12.מה את/ה חושב/ת על הדמות של סינדרלה? יותר מדי מושלמת. 13.למה לדעתך כל מטלות הבית נופלות על סינדרלה? כדי להדגיש את העובדה שהיא מסכנה. 14.לסינדרלה יש גזרה מאוד דקה בלי מחוך,איך את/ה חושב/ת שזה ייתכן? היא לא אוכלת הרבה? 15.למה לדעתך סינדרלה צריכה לחזור דווקא בחצות? כי אז הקסם נגמר. 16.למה הפיה הטובה "עגלגלה"? כי אומרים שאנשים עגלגלים הם טובי לב וכו', אז כנראה כדי להתאים אותה להגדרה הזו. <:

אוקי-דוקי.^-^

נקבה. גיל: 16 וחודש. 1.למה דווקא סינדרלה זכתה בנסיך? כי היא הייתה היחידה שנעל הזכוכית התאימה לה. 2.למה דווקא נעל זכוכית? אולי כי זה אסתטי, או שזה משרת את המטרה של הסיפור - אלמלא הייתה לסינדרלה נעל זכוכית יחודית הנסיך לא היה יכול למצוא אותה. 3.למה הנסיך התאהב דווקא בסינדרלה? כנראה היא הייתה יפה ונוצצת וכן בעלת קסם אישי. 4.אחרי סוף הנשף, מדוע כאשר שסינדרלה נופלת היא לא נפצעת? היה לה מזל. 5.האם האמא החורגת ובנותיה חיו באושר ובעושר? אני לא בטוחה שמספרים (אולי יש גרסאות בהן כתוב גם סופן הלא-נעים שבא עליהן כעונש על רשעותן, זה קורה לפעמים באגדות), אבל יש סיכוי שהן חיות במרמור על כך שהבת והאחות ששרתה אותן חוגגת עכשיו בארמון והן תקועות בבית, אם הן עד כדי כך מגעילות ולא מפרגנות כמו שאני זוכרת. 6.למה את/ה חושב/ת שסינדרלה היא היחידה בשמלה לבנה בנשף? אולי כדי לסמל את הטוהר וטוב הלב שלה, או שזה רמז מטרים לכך שהיא זו שעומדת להתחתן עם הנסיך (כי גם כלות לובשות שמלה לבנה), או סתם כדי שהיא תהיה מיוחדת. 7.איך זה שסינדרלה הולכת על נעלי זכוכית ולא שוברת אותם? כנראה הזכוכית עבה, או שזה הקסם (או שהזכוכית מזויפת, אבל זה ממש לא סביר). 8.מה דעתך על הסרט ועל מה שהוא מציג? אם הכוונה לסרט של "דיסני", אז לצערי מזמן לא ראיתי את הסרט (הקלטת אבדה). אבל יש סיכוי שאם הייתי רואה את זה עכשיו הייתי מתעצבנת על זה שהעכברים מואנשים ולוציפר לא כי הוא חתול רשע. 9.מה אתה חושב על הקטע של הנשף? כשחושבים על זה, זה לא דרך מי-יודע-מה למצוא כלה. אולי אפשר להכיר ככה בחורות ואח"כ לראות איך העניינים מתפתחים ואם בכלל שומרים על קשר ויש שפה משותפת, אבל אני, באופן אישי, לא הייתי מתחתנת עם מישהו אחרי שבעיקר רקדנו אבל בעצם לא הכרנו קודם לכן. 10.למה סינדרלה איבדה "דווקא" נעל? או שזה משהו סימבולי (אולי זה כאילו שמי שמעולם לא הייתה בנעלי סינדרלה, גם לא תוכל לנעול את נעלי סינדרלה באופן מעשי, או שזה בא להראות לנו איך דברים כאלה יכולים לעשות שינויים גדולים), או שפשוט כי היה צורך שהיא תאבד משהו שלא תהיה בעיה לראות שהוא יכול להיות רק שלה (כנראה הייתה לה מידת נעליים מאוד מיוחדת ביחס לשאר העלמות בממלכה אם לא מצאו מישהי אחרת שזה התאים לה). 11.מהם לדעתך הקריטריונים להתחתן עם הנסיך? אני לא זו שתקבע לנסיך עם מי כן להתחתן ועם מי לא רק בגלל עמידה או אי-עמידה בכל הקריטריונים, אבל משום מה יש לי תחושה ששם בארמון מחפשים ליידי יצוגית או משהו בסגנון. 12.מה את/ה חושב/ת על הדמות של סינדרלה? היא בסדר. טובה מדי, אבל זאת לא אשמתה, היא פשוט באמת הדמות הטובה ולכן היא כזאת. 13.למה לדעתך כל מטלות הבית נופלות על סינדרלה? יכולות להיות מלא סיבות. אולי האם והאחיות החורגות פשוט מתעצלות, או שהן מנצלות את זה שאין אף גורם אנושי שיוכל לגלות ולהגן עליה אם הן תתייחסנה אליה רע, או שהן שונאות אותה מסיבות שונות. 14.לסינדרלה יש גזרה מאוד דקה בלי מחוך,איך את/ה חושב/ת שזה ייתכן? היא דמות בדיונית ובסרט גם מצוירת. חוץ מזה, לא הראו אותה בסרט בלי חולצה, אז אי-אפשר לדעת אם היא באמת לא לובשת מחוך. 15.למה לדעתך סינדרלה צריכה לחזור דווקא בחצות? נראה לי ש-12 זה אחד המספרים הטיפולוגיים (מספר בעל משמעות מיוחדת), ובאגדות ומעשיות יש שימוש רב במספרים האלה. או שפשוט הפיה חשבה שככה זה יסתדר הכי טוב, כי לאם ולאחיות החורגות לא יהיה זמן להבחין בסינדרלה והיא תוכל לחזור הביתה לפני סיום הנשף, בלי שאף-אחד ירגיש. 16.למה הפיה הטובה "עגלגלה"? אולי בגלל הסטריאוטיפ שכל הפיות הטובות חייכניות ועגלגלות.

The Snow fox

New member
ותגידי תודה, חצופה.

אני עושה פרוייקט, ובבקשה תענו על השאלון הזה ובבקשה קצת ברצינות. וואי, אני אשתדל. (החיים שלי תלויים בזה! המורה שלי תרצח אותי!) אל תדאגי, זה נגד החוק. טוב, הנה השאלון- נו? . . . נו? זכר/נקבה אה, פה. זכר. גיל: 15. 1.למה דווקא סינדרלה זכתה בנסיך? כי הדמות הראשית באגדה, ברור שהיא תזכה בנסיך. 2.למה דווקא נעל זכוכית? כי היא מסמלת אלגנטיות ושבריריות. 3.למה הנסיך התאהב דווקא בסינדרלה? איזה התאהב בה ואיזה נעליים (זכוכית). תצטטי למורתך את ניטשה שאמר: "אהבה לאישה אחת זו ברבריות, משום שזה נעשה על חשבון הנשים האחרות." 4.אחרי סוף הנשף, מדוע כאשר שסינדרלה נופלת היא לא נפצעת? כי היא דמות ראשית ואסור שיעונה לה רע. 5.האם האמא החורגת ובנותיה חיו באושר ובעושר? לא, כי הן דמויות רקע מרושעות שאימללו את הדמות הראשית, לא מגיע להן לחיות באושר ועושר. 6.למה את/ה חושב/ת שסינדרלה היא היחידה בשמלה לבנה בנשף? טוב, זאת כבר באמת שאלה מטומטמת. שכחתי את המשקפיים שלי. 7.איך זה שסינדרלה הולכת על נעלי זכוכית ולא שוברת אותם? מדרגות זכוכית. 8.מה דעתך על הסרט ועל מה שהוא מציג? מה אומר לך, סיפור סינדרלה. הביטוי מדבר בפני עצמו. 9.מה אתה חושב על הקטע של הנשף? חמצן למוח, חמצן למוח. 10.למה סינדרלה איבדה "דווקא" נעל? כי זה היה הדבר היחיד שהגיונית היא הייתה יכולה לאבד. 11.מהם לדעתך הקריטריונים להתחתן עם הנסיך? להיות יפה. 12.מה את/ה חושב/ת על הדמות של סינדרלה? עדיין מהרהר על זה. 13.למה לדעתך כל מטלות הבית נופלות על סינדרלה? כי היא המשרתת שלהו 0___O 14.לסינדרלה יש גזרה מאוד דקה בלי מחוך,איך את/ה חושב/ת שזה ייתכן? WTF?! כי היא לא אוכלת הרבה. 15.למה לדעתך סינדרלה צריכה לחזור דווקא בחצות? כי אחרת ההורים שלה יענישו אותה. 16.למה הפיה הטובה "עגלגלה"? הכל בגלל פרו-אנה. סליחה, ההתנתקות. או הסטריאוטיפ של הדודה הטובה והשמנמנה.

NoAmItA ChAn

New member
~~~

נ'. גיל: 15. 1.למה דווקא סינדרלה זכתה בנסיך? כי הגיע לה? 2.למה דווקא נעל זכוכית? כי היא עדינה? XD; 3.למה הנסיך התאהב דווקא בסינדרלה? כי היא הייתה בצרה. 4.אחרי סוף הנשף, מדוע כאשר שסינדרלה נופלת היא לא נפצעת? כי יש לה כוחות קסם. 5.האם האמא החורגת ובנותיה חיו באושר ובעושר? בתוך שואב אבק. 6.למה את/ה חושב/ת שסינדרלה היא היחידה בשמלה לבנה בנשף? כי כל השאר באו בג'ינס וטי שרט. 7.איך זה שסינדרלה הולכת על נעלי זכוכית ולא שוברת אותם? כי הן בעצם נעלי פלסטיק בשקל תשעים משוק הכרמל. 8.מה דעתך על הסרט ועל מה שהוא מציג? טמטום. 9.מה אתה חושב על הקטע של הנשף? עצוב. 10.למה סינדרלה איבדה "דווקא" נעל? כי לא היה לה מוח לאבד D: 11.מהם לדעתך הקריטריונים להתחתן עם הנסיך? א. מסכנות. ב. טמטום. ג. שיער קצר. 12.מה את/ה חושב/ת על הדמות של סינדרלה? מסכנה. 13.למה לדעתך כל מטלות הבית נופלות על סינדרלה? כי היא אהבלה. 14.לסינדרלה יש גזרה מאוד דקה בלי מחוך,איך את/ה חושב/ת שזה ייתכן? לא. 15.למה לדעתך סינדרלה צריכה לחזור דווקא בחצות? כי בשעה הזו בעלה חוזר הביתה. 16.למה הפיה הטובה "עגלגלה"? כי היא אכלה הרבה דונאטס.

למעלה