שאלון D:::::

tamar brandy

New member
גמאני רוצה!!../images/Emo163.gif"בוב"

1. נועם 2. ינאי 3. קרן אסי 4. קרן קוטג' 5. אפרת 6. גלעד 7. עומר 8. בר 9. יעל קרקר 10. אדם 11. רוני 12. עידן 13. שי 14. שחר 15. סיון 16. יעל שרשור חיובי 17. מיכלל 18. פיטר
19. הדר 20. נולי רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? אממ מאז שהגעתי לפורום, סביבות החופש הגדול -האם "7" מכיר את "15"? ברור -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? בהופעה?
-איך תגדיר את "2"? הו בעלי (לעתיד) היקר
-האם "15" נראה טוב? כוסית -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? מכוערים!!! ילד של שני כוסיות יוצא מכוער -ושל "20" ו "14"? גם^ -האם אתה חושק ב"9"? שששש....אני חולמת על הציצים שלה כל לילה
-מתי לאחרונה ראיתם את "1"? בהופעה
-מתי הצחיק אתכם "6"? השאלה היא מתי לא? -היית יוצא עם "17"? ארררררר
-ועם "14"? בטח
-היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול) גרררר 3 זכרים כוסיות
-האם "3" ו "20" מתאימים? אני לא חושבת שהן בקטע של בנות=\ -מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? שהוא מותק -איזו חיה תקשרו ל "4"? אוגר -איזה צבע תקשרו ל "8"? כחול -"12",שיעשה אותך? לא לא, אני לא רוצה לגדל ילד אלכוהוליסט -איזו עונה תקשרו ל "17"? סתיו -האם "4" ו "15" מתאימים? אם לאחת מהן היה זין אז כן
-האם היה לך קשר רומנטי עם "1"? היו ימים
-הגדר בשלוש מילים את "18": מוכשר יפיוף סוטה -הגדר בארבע מילים את "19" דוגמא לפריקית כוסית בטירוף
-איזו קריירה מתאימה ל "16"? אמממ היא נראית כמו ציירת -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? עקר בית -האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? אמן ואמן, אולי תחליפי את עידן? (היא מבינה על מה אני מדברתת
) -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? נו.. איך לא?
-מתי רבת עם "11"? אפעם -האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"? מיכל הייתה בורחת ברגע שהיה מציע לה חברות עם בקבוק וודקה -האם "20" אוהב את "10"? נמ אני מניחה שכן -האם אתה אוהב את "5"? איך לא?
-מה השיר שהכי מתאים ל"1"? שירים של דיג דיג דוג
-הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם? מה פתאום!!! -האם "8" הוא בן אדם טוב? ברור! -מה הייתם מביאים ל"14" במתנה? קונדום (?)
-הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? את תמיד מוזמנת -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו? כן
-מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו? ארון מלא בגדים משובצים

אפרת P

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo99.gif../images/Emo112.gif

תמר כפרע
אני מתגעגעת ;[ משבצות
אבלה מה חצי מהבגדים לא לגמרי שלי.. שדדתי אתם באכזריות

רק בגלל שברושיל'ה ביקשה...

1. נועם 2. ינאי 3. קרן אסי 4. אפרת 5. קרן קוטג' 6. גלעד 7. עומר 8. ברושי 9. אי-תמר חחח 10. אדם 11. רוני 12. עידן השמן 13. שי 14. שחר קפקפקפוארה 15. סיון בטן 16. איתמר השני 17. מיכל 18. פיטר 19. הדר 20. נולי רק אם כתבת את 20 האנשים תראה/תענה על השאלות,לא לפני!! שאלות: -כמה זמן אתם מכירים את "5"? מממ... נראה לי מאיזה קומונה הכרתי אותה... לא זוכרת בדיוק כמה זמן נאמ נאמ -האם "7" מכיר את "15"? יש להם את אותם הפנים
אז כמובן -מתי לאחרונה דיברתם עם "13"? לא מזמן.. שכחתי לכבוד מה.. נראה לי בקולטורה -איך תגדיר את "2"? גנב זהויות
-האם "15" נראה טוב? כוסית אחושרמוטה -איך יראו הילדים של "9" ושל "7"? למי אכפת מהילד בואו נצלם את העשייה
-ושל "20" ו "14"? כנל -האם אתה חושק ב"9"? אני עדיין לא יודעת מי זה מי בשביל לומר את זה.. -מתי לאחרונה ראיתם את "1"? במפגש האחרון -מתי הצחיק אתכם "6"? חח כל פעם שאני רואה אותו -היית יוצא עם "17"? כן כן -ועם "14"? כמובן
-היית עושה עם "6" , "14" , ו-"18" שלישייה או רבעייה? (במידה ולאחד מהם יש פיצול) לא בטוחה כ"כ לגבי אם הייתי עושה את פיטר... חח סתםסתם יאללה בואו למיטה -האם "3" ו "20" מתאימים? בואו נבדוק
-מה הדבר האחרון שחשבתם על "10"? מתי הוא ישלח ת'תמונות
חח וזה שהוא אדםדם -איזו חיה תקשרו ל "4"? משהו פרוותי ונעים -איזה צבע תקשרו ל "8"? כחול.. כי הייתי עושה איתה משהו כחול
-"12",שיעשה אותך? הוא מתבייש... -איזו עונה תקשרו ל "17"? סתיו -האם "4" ו "15" מתאימים? רר כן -האם היה לך קשר רומנטי עם "1"?
מאיפה אתם יודעים על זה? -הגדר בשלוש מילים את "18": כוסית רוצה בטוסיק -הגדר בארבע מילים את "19" כוסית בלונדה רזונת ומיאו
-איזו קריירה מתאימה ל "16"? DAMN.. לא יודעת -איזו קריירה הכי לא מתאימה ל "2"? מוכר נעליים
-האם "9" לומד איתכם בכיתה בצפר? אממ נוייפ -האם היית מפתח קשר רומנטי עם "19"? הוו כן -מתי רבת עם "11"? לא קרה ולא יקרה
-האם משהו היה יכול להתפתח בין "12" לבין "17"? נו כבר אמרתי יש לו בעיה עם לחשוף את עצמו בפני משהו שהוא לא היד שלו
-האם "20" אוהב את "10"? I GUESS -האם אתה אוהב את "5"? זאת אפילו שאלה?
-מה השיר שהכי מתאים ל"1"? פלפלת
-הייתם רוצים ש"10" לא ידבר אתכם? חס וחלילה
-האם "8" הוא בן אדם טוב? אכן כן -מה הייתם מביאים ל"14" במתנה? עוד חיית מחמד.. כי 'אין' לו מספיק
-הייתם רוצים ש"15" יתארח בביתכם? בואי בואי -הייתם רוצים ש"13" יחבק אתכם עכשיו?
-מה תעשו כדי לשכנע את "5" לבוא אתכם לאנשהו? יציע לה קוטג'?

יעעללל!!!!! רררררררררררררררר

-האם אתה חושק ב"9"? אני עדיין לא יודעת מי זה מי בשביל לומר את זה.. את לא יודעת מי אני??? ררררררררררררררר

אתה היית בקרית אונו בהופעהשל שייגעצ

נו אני יודעת מי אתה פשוט אני מתבלבלת בינך לבין איתמר השני פה :-O

למעלה